Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volt már valaki vesebiopszián kisgyerekkel az 1.számú gyerek klinikán? fórum

Volt már valaki vesebiopszián kisgyerekkel az 1.számú gyerek klinikán? (tudásbázis kérdés)


10. fildus (válaszként erre: 9. - Marinci)
2012. nov. 14. 07:11
Amit elfelejtettem és talán az egyik legfontosabb! A biopszia mintát nekünk kellett elszállítani. Ehhez legyen hűtőtáskád, jégakud. Inkább legyen Nálad, minthogy kiderüljön, hogy Neked kell szállítani, de nincs mibe...
9. marinci (válaszként erre: 8. - Fildus)
2012. nov. 12. 20:51
Nagyon köszönöm az infót,meg a segítségedet így ismeretlenül is.:-)
8. fildus (válaszként erre: 4. - Marinci)
2012. nov. 11. 21:35

Oh, utána olvastam a betegségeteknek. Sajnálom. Kitartást sok erőt kívánok hozzá. Nem egyszerű egy anyának, de mi mindent kibírunk. A gyerek/gyerekek miatt muszáj!


Ha tudok segíteni bármiben szólj!

7. fildus (válaszként erre: 6. - Fildus)
2012. nov. 11. 21:32

Teljes éhgyomorral kellett menni. Éjfél után nem ehetett, hajnal 5 után nem ihatott semmit. Az anesztezológus kikérdezett minket, beleegyező nyilatkozatot kellett kitölteni.


Ketten mentünk az apukájával, de csak felváltva lehettünk bent nála, együtt nem. A betegfelvételi irodánál volt egy váró, ott váltottuk egymást, illetve addig lehettünk bent ketten, amíg váltottuk egymást.

2012. nov. 11. 21:30
Nekünk a sebészeti ambulanciára kellett mennünk. Reggel 8-ra, de a betegfelvételi irodánál sokan voltak, így fél 9-re lettünk készen. Kaptunk egy szobát. A lányomnak egy kiságy jutott, nekem meg szék. De nem sokat voltunk itt. Fél 10-kor vitték el a műtőbe, előtte kapott egy kábító kúpot, ami teljesen kiütötte, nem aludt el, de tök kába volt. A műtő ajtajáig mehettem vele, ott el kellett köszönjek tőle. Elvileg 20 perces műtét volt, de a műtő melletti ébredőben tartották, hogy a kezdetleges ébredési szakaszban ott legyen. Kb. 12- kor kerültünk újra helyünkre, kb. fél 1 körül ébredt fel teljesen. 1 körül kaphatott inni, és mivel nem hányta ki, rá fél órára ehetett is. És mivel semmi panasz nem volt, 3-kor a doki azt mondta mehetünk haza.
2012. nov. 11. 20:25
Igazából az is érdekelne,hogy van e ott vip szoba(gyerek nefrológián)Meg ha van mennyibe kerül?
4. marinci (válaszként erre: 3. - Fildus)
2012. nov. 11. 18:20
Szia,én a 7éves kislányommal megyek,schönline-henoch purpuránk volt,és annak a szövődménye a vese érintetség.most megyünk kedden.nagyából tájékozottam de pl altatásban csinálják?meg ilyesmi.Előre is köszi.
2012. nov. 10. 15:15

Nekünk ott volt izom és bőrbiopsziánk mélyaltatásban. Mire lennél kiváncsi?


Nekünk ambulánsan csinálták, tehát reggel 8-ra mentünk és 3-kor jöhettünk is haza.

2012. nov. 10. 14:58
egy ismerôsnek - bár ô felnôtt - most csináltak szerdán. Inkább utána kell jobban vigyázni. Magyarul feküdni-feküdni-feküdni.
2012. nov. 10. 14:41
Volt már valaki vesebiopszián kisgyerekkel az 1.számú gyerek klinikán?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook