Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kicsi kincsem fórum

Kicsi kincsem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kicsi kincsem

2012. nov. 10. 19:59

Gratulálok és sok boldogságot kívánok!


Jó volt olvasni a cikked örülök a boldogságodnak kívánom, hogy maradjon is mindig így!

2012. nov. 10. 16:05
Miért lenne baj, hogy 20 évesen lettél mama? Én is, anno :D A legjobb a világon :D Most negyven vagyok, a nagyfiam 20 :D Neki ciki, nekem dicséret amikor megkérdezik, hogy én kije vagyok neki? Mikor kiderül, az édesanyja.....nos akkor vannak a tátva maradt szájak. :D
2012. nov. 10. 15:47

Én kislánykorom óta álmodoztam az anyaságról! :) A sors úgy hozta, hogy 25 évesen lehettem anyuka először, és már akkor mondták a kórházban a csecsemősnővérkék és a szülésznők, hogy 25 évesen már "öreg anyukának" számítunk......

Öröm olvasni ilyen történeteket, minden jót Nektek! :)

2012. nov. 10. 15:44

Gratulálok!


Sok boldogságot.

A kritikával tényleg ne foglalkozz.Én is szerettem volna már20 évesen babát. Az akkori párom eljegyzés után meggondolta magát, aztán a következő pasi meg csak hitegetett, hogy várjunk még ő még nem érzi felkészültnek magát. Ez így ment 4 évig.

A mostani párommal 2 év 4 hónapja vagyunk együtt, És ma vagyok pont 20 hetes kismama, hogy sajnos én is a PCO val küzdök.


Sok sikert a kistesóhoz, és bocsi, hogy hosszú lettem.

7. 38c05a6ad0 (válaszként erre: 1. - Roza Lee)
2012. nov. 10. 12:42
Gratulálok! Az öcsi, vagy hugi meg majd jön , ha itt leszt az ideje. Ne görcsöljetek ezen.
2012. nov. 10. 10:47

Ja és tényleg ne foglalkozz a majdani kritikákkal!

Boldog család vagytok és csak ez számít!!!!

5. noozimanoo (válaszként erre: 3. - Roza Lee)
2012. nov. 10. 09:49

Először is GRATULÁLOK!!! Szeretem ezeket a történeteket olvasni! :)

Másodszor meg tényleg ne vedd magadra az idióta kritikákat! 'Babád' van, csak már nagyra nőtt, és te boldog vagy vele! ÉS CSAK EZ SZÁMÍT!!!

Én 21 voltam, amikor rámtört: babát akarok. Nem volt párom, de mégis. Aztán amikor összejött, a szülés után az apa meggondolta magát, mindent hátrahagyva kiment külföldre.

De nekem van egy tüneményes kisfiam! :)

2012. nov. 10. 09:46

Nagyon szép történet, gratulálok!

Sok boldogságot nektek és szorítok a kistesóért!:)))

2012. nov. 10. 09:31
Köszönöm!Nem veszem magamra,végül is én döntöttem így,és egy pillanatig nem bánom!
2012. nov. 10. 09:28
Szívből gratulálok,boldog életet nektek.Biztosan kapsz majd sok kritikát,hogy 20 évesen szültél.Ne foglalkozz velük.Éld az életed és hajrá a kistesóért.
2012. nov. 10. 09:08
Ha valaki még 6 éve azt mondja, hogy 20 évesen anya leszek, biztos kinevetem... De anya lettem és élvezem. Minden jóval, rosszal együtt. Olyan gyorsan történt minden, hogy igazán akkor fel sem fogtam. Sokszor csak nézem és nézem Őt, hogy igen, Ő az én gyermekem, az enyém...

Ugrás a teljes írásra: Kicsi kincsem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook