Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Raspberry Ketone Forte, tapasztalat? fórum

Raspberry Ketone Forte, tapasztalat? (beszélgetős fórum)


1 2
24. Judy61
2013. jan. 8. 08:23

<chargeback@lifesisters.com>

Én ide írtam és kicsit lejjebb olvashatod a válaszukat is. Termékcsere ajánlat más termékre..

De én arra ia azt válaszoltam kérem a pénzem...

innentől várakozás sajnos mivel más választ méh nem kaptam.

De kérnék minden csalódott vásárló igen is írjatok, minél több emailt ,mert többen több esélyünk lehet a pénz vissza szerzésre.

2013. jan. 7. 12:41

Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni abban ,hogy milyen elérhetőségen tudom visszakérni a pénzemet?

Ugyanis én is megrendeltem ezt a "csodaszert",de egyetlen dekát sem adtam le vele.

Ugyan én kaptam számlát,de semmiféle információ nincs rajta az elérhetőségüket illetően.

Előre is köszönöm a segítséget!

2013. jan. 4. 21:58
Sziasztok,most olvastam a FB.erről a bogyóról,szerintem ha valami hatásosat feltalálnának még reklámozni sem kéne és a feltaláló lenne a világ leggazdagabb embere,ez a logikus gondolkodás,sajnos én is szeretnék egy ilyen bogyot,de nem hiszem hogy én megérem hogy ilyet gyártsanak.
21. Judy61 (válaszként erre: 16. - Lian)
2013. jan. 3. 20:07

Ne küld sehová mert még el is veszhet szerintem

emailon vedd fel velük a kapcsolatot, igaz sok remény nincs

20. Judy61
2013. jan. 3. 20:06

2013. január 2. 15:20 Charge Back írta, <chargeback@lifesisters.com>:


Kedves vásárló ,


Mivel a termék importálójának és forgalmazójának a székhelye az USA-ban található, és az ottani szabályoknak megfelelően minden reklamációt ki kell vizsgálni, a pénz visszautalása akár 2-3 hónapig is eltarthat.


Alternatív megoldásként az alábbi lehetőséget szeretnék felkínálni Önnek:

A pénz helyett, az összeg értékével megegyezően eljuttatunk Önnek egy a választási szerinti terméket, természetesen teljesen igyen.


Partnereink termékei közül az alábbiakból választhat:

1. Fogfehérítő toll :



2. Egy két részből álló öregedésgátló termék, tartalma: ránctalanító, valamint szemkörnyék ápoló krém :



Mindkét termék az USA-ban készült.


Várjuk a válaszát!

19. Judy61 (válaszként erre: 13. - Csillagfeny41)
2013. jan. 3. 20:05

Mindenkinek ugyan azt a sablon szöveget küldik

De már nem lehet nekik hinni

18. Judy61
2013. jan. 3. 20:04

Sziasztok!

Gyere át a másik forumba, sokan csalódtunk. :(



Raspberry Ketone

2013. jan. 3. 09:42
Én is most láttam a hirdetésüket,felcsillant a szemem,mert sehogy sem tudok leállni az evéssel,de mivel most olvastam a véleményeket,lemondtam erről is.Sajnos az van hogy sokan szeretnénk segitséget kapni,hogy legalább ez a falási kényszer ne legyen,de nincs semmi ami segitene...sajnos én egyedül nem tudok ellene tenni,még mielőtt valaki azt irná hogy agyban dől el.....azt hiszem ennek a cégnek aki igy csal,jó befektetés,mivel kamatmentes kölcsönt kapnak,ahogy irjátok 3 hónapra.gondoljátok el a beszedett pénzt valami jó brókercégnél befektetik,és még akkor is nagyo haszon nekik,ha visszaküldik a pénzét mindenkinek.
16. Lian
2012. dec. 23. 09:22
Tud valaki posta címet hova kell visszaküldeni?Szerintem is átverés,nem ér semmit,ha nem adják vissza a pénzt fogyasztó védelemhez fordulok.
15. ildy21
2012. dec. 20. 17:29
Mekem van egy bontatlan doboz eladó ha valakit érdekel megegyezünk! aki hisz még benne!
14. Judy61
2012. dec. 18. 15:21

Sajnos én is bele estem abba a hibába , 3 hete szedem de semmi változás.

Szerintem ha össze fognánk és a Fogyasztó védelemhez fordulnánk biztos lenne értelme. Én vissza fogom követelni a pénzem . Ez egy hatalmas átverés

13. csillagfeny41 (válaszként erre: 12. - Fecske1)
2012. dec. 12. 19:30
Sziasztok! "Örülök" hogy találtam valakit, akivel egy cipőben járok! Én is úgyanazt a választ kaptam, amikor visszakértem a pénzemet. Felajánlottak 2 USA-ban készült terméket. De természetesen, én sem fogadtam el, én is a pénzemet akarom! Te kaptál számlát??? Mert én NEM, csak a doboz volt a nagy borítékban. De én rögtön fel is bontottam, és nem volt számla benne! Azt írták, hogy a számla ellenében utalják vissza a pénzt?! De számla nem volt ! Írtam nekik, hogy nem fogok tőlük megijedni! Kíváncsi vagyok, hogy a 2-3 hónap várakozási időn belül mikor küldik a pénzt. Én semmiképp sem szeretnék hónapokat várni. A visszafizetési garanciában ez az várakozási idő nem szerepel. Te kaptál valami nyomtatványt, amit ki kell töltened ahhoz, hogy a pénzt visszautalják?
2012. dec. 11. 17:40
Sziasztok! Én is megrendeltem Bár ne tettem volna! Semmit nem használ!!!! Ha még vacilálsz, hogy rendelj vagy ne, inkább azt mondom neked, hogy NE!!!! Írtam nekik, hogy szeretném visszakapni a pénzemet, erre válaszukban azt írták, hogy mivel az USA-ban van a székhelyük, ott vizsgálják ki, és kb 2-3 hónapot kell várnom a pénzemre, de ha gondolom felajánlanak más terméket tök ingyen. Természetesen én a pénzemet akarom. Kiváncsi leszek mennyi idő múlva jutok a pénzemhez. Egyet megtanultam: nem rendelek többé netről ilyen terméket, mert tuti bukta!!!!!!
2012. dec. 3. 20:00
Megrendeltem a terméket, most fogyott el a kapszulám. De SEMMIT nem fogytam tőle, még 1 kg.-ot sem! Drága "tanulópénzt" fizettem. Egy nagy nulla! Kérdezném, hogy valakinek van-e javaslata arra, hogy a "pénzvisszafizetési" garanciát hogy kell érvényesíteni?? Vagy csak reklám, hogy ha nem fogyok tőle, akkor vissza fizetik az árát?! Valaki volt-e hasonló helyzetben. Írták, hogy a számlát kell megőrízni?? Hát én nem emlékszem arra, hogy egyáltalán volt-e számla a csomagban?? Meg is voltam lepődve, hogy a dobozon kivül semmi más nem volt a csomagban, csak az hogy naponta 2 caps. fogyasztása javasolt. Még az sem volt ráírva, hogy étkezés előtt, reggel vagy este kell a tablettát bevenni. Írtam a megadott e-mai címre, és ott írták, hogy reggel étk. előtt fél órával, és délben kell bevenni. Tik kaptatok számlát?? Nekem még az étvágyamat sem csillapította, még ugyan éhes voltam mellette. Pedig diétáztam, és "sportoltam" (napi bő 1 óra gyaloglás) is.
2012. nov. 19. 00:36
5. napja szedem, sem az étvágyam nem hagyott alább, sem a sulyom...valaki? Más tapasztalat?
2012. nov. 11. 12:20
én nem akartam, akarok ilyet szedni,c sak kiváncsi voltam, nem hiszek a "vedd be a bogyot és csodá leszel" elméletben, szép lassu fogyokurákl hiva vagyok, de azokról tudom hoyg nem jönnek vissza, csak kiváncsi voltam erre a bogyora milyen válaszok, tapasztalatok vannak
2012. nov. 10. 11:28

Tegyetek fel az oldalon kényes kérdéseket és nézzétek meg, mi történik? Válaszolnak vagy törlik?

:)


Továbbá érdemes a dátumokat megnézni, véletlenül nem éppen máig, azaz 10-ig érvényes ez a remek ár?

A vélemények dátuma is megér egy misét ;)

2012. nov. 10. 01:05
En nem mertem,csak 1 dobozzal venni.Azt olvastam,hogy elveszi az etvagyat.hat nekem,ugyanolyan jo etvagyam van,mint volt.Az biztos,hogy jo vizhajto,mert ejjel,6-7-szer is kell mennem pisilni.
2012. nov. 10. 00:51
Ne vegyetek, anyukám meglepett vele, hasmenés a köbön, gondolom így fogyaszt!!!
5. viaszvirág (válaszként erre: 4. - Crochet)
2012. nov. 9. 23:10

Tudod, a fotoshop csodákra képes!

És ráadásul más-más szöveggel nyomatják ugyanazt a terméket!

Egy ismerősöm is vett valami fogyasztószert, le is fogyott jó sokat. Tegnap hallottam, hogy a munkahelyén egyszerűen lefordult a székről és megállt a szíve. Hívták a mentőket, 3/4 órát küzdöttek érte. Most az intenzíven van. :-(((


Na, akkor megéri ilyen baromságokat szedni? Nem tudjuk, hogy mi van benne és az hogyan hat a saját szervezetünkre.

2012. nov. 9. 22:34
annyira nyomja anet, megnéztem az oldalt de tulságosan jónak gondoltam, meg odavolt irva hogy 11 kilot fogyott közben meg szerintem vagy 20 kiloval volt kevesebb
2012. nov. 9. 21:53
Persze aki kitalálta a terméket, de csak a szegénysége fogyatkozott meg tőle. :)
2. kisj
2012. nov. 9. 21:37

erről én is olvastam

el sem akartam hinni, hogy van olyan ember aki bedől egy ekkora marhaságnak

2012. nov. 9. 21:35
sziasztok, erről a bogyórol olvastam, azt írják persze hogy tuti hatásos, valaki fogyott már ezzel?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook