Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Raspberry Ketone Forte, tapasztalat? fórum

Raspberry Ketone Forte, tapasztalat? (beszélgetős fórum)


1 2
54. Judy61 (válaszként erre: 53. - Zoltan49)
2014. szept. 19. 10:01

Szia

Na arra várhatsz, következőben ajánlanak egy arcjrém félét csere kép. De pénzt nem fogsz kapni.

Én lassan 2 éve harcolok már nem is válaszolnak vissza.

2014. jún. 10. 21:00
A Raspberry keton érdekes készítmény. Semmit sem fogytam tőle, nem éreztem, hogy az erőnlétem nő stb. Mivel pénz visszafizetési garanciát vállaltak, a nagyon nehezen megtalált e-mail címre írtam. Azonnal válaszoltak, hogy a visszafizetés elbírálása hosszabb idő, de ha elfogadom, más terméket küldenek ugyanazon az áron. Gondoltam, hátha az működik, és egy mellékgondolatom, hogy a keton árát úgysem kapom vissza. "Természetesen" a más terméket nem kaptam meg, és azóta úgy tűnik, nem olvassa el senki az elérhető e-mail címet. - Ami viszont tény: igaz, kb. két hónap múlva, de fogytam, a hasam lement. Mindez tavaly volt. És a hatás is átmeneti, mert a súlyom ismét nő, a hasammal együtt (bár különösen keveset eszem, nem a fogyókúra miatt ugyan, de nem kívánok többet). = Összefoglalva. Az ismeretlenben bízó magyarokat úgy tűnik, ezzel is átverik, és úgy tűnik, sem a pénz visszafizetése, sem más árura cserélése nem működik - ezt a több mint egy éve történt kérésem alapján állíthatom. Mintha a cég is megszűnt volna, mert azóta a hirdetésükbe sem botlom bele.
2013. okt. 13. 13:17

Mindenkinek :-)

Előre elnézést kérek, ha valakit/valakiket irritálna a termékhez való pozitív tapasztalatú hozzászólásom.

Én valós személy vagyok, senki nem "szerkesztett" ide. Próbálok rövid lenni, ha nem sikerülne, bocsi :-)

63 éves nő vagyok. Mindig jól tartottam magam, három gyerek után is, de több betegség után (méhműtét, porckorong sérvek, magas vérnyomás, több kisebb agyi infarktus, egypár lábtörés) 42 éves koromtól 60 éves koromig folyamatosan sikerült 65 kg-ról 86 kilósra "dagadnom" :-(


Az utóbbi három évben 63 éves koromig a túlsúly miatt erősödő magasvérnyomás és térdízületi problémáim lettek, s egyértelmű volt, hogy fogynom kell, hiszen 23 kg feleslegem volt.

Gondolhatni, hogy mindent megpróbáltam, de mindenfajta tea, tabletta, italpor, diéta, torna stb ellenére csak a jojó effektus lett állandó.


Ekkor, idén áprilisban találkoztam egy hirdetésben a sokak által szidott termékkel, melyből két dobozzal rendeltem meg (gondoltam ez lesz a szülinapi ajándékom május 5.-re)

Első héten előírás szerint szedtem, jó hascsikarást kaptam tőle, és napi 4-6 alkalommal mentem a "dolgomra". Viszont nem fogytam egy dekát sem. Már azt hittem én is, hogy kidobott pénz volt.

De átgondoltam a dolgot, hogy egy hét még semmi és tovább szedtem, de már csak napi EGY kapszulát, és csak a déli főétkezés előtt. És több folyadékot ittam, mert előtte erre nem ügyeltem eléggé.

Az étkezési szokásaimon annyiban változtattam, hogy kenyér helyett reggel-este 1-1 zsemle, ha mégis kenyér, akkor teljes kiőrlésű, és csak 2 szelet.

Több gyümölcsöt fogyasztottam, bár azt egyébként is nagyon sokat eszem, és a főétkezésnél a krumpli, rizs, tészta köretek helyett fele arányban inkább zöldségeket ettem. Az édességről nem mondtam le, néha egy süti, egy fagyi, egy-egy kocka keserű csoki, az maradt.

Tornázni az állapotom miatt ugyan nem tudtam, de bevezettem a napi sétát. A második héttől kezdve igaz, hogy nagyon-nagyon lassan, de mégiscsak elkezdtem fogyni.

Az első doboz így kb június végéig kitartott, addigra 79 kg-ra fogytam le. Igaz ez nem a beígért havi 10 kg-os fogyás, de én nagyon elégedett voltam így is, két hónap alatt 7 kg ment le.

Itt egy hónap szünetet tartottam, kíváncsiságból, hogy hízni kezdek-e, de nem történt ilyesmi, tartottam a 78-79 kg-ot, attól függ reggel vagy este mértem-e a súlyomat.

Mivel egy foggyökér gyulladást szedtem össze, melyre antibiotikumot is kellett szedjek, azért sem tudtam folytatni a kapszula szedését. Aztán vidéken voltam 3 hetet és csak augusztus közepén kezdtem el újból a kapszulát szedni, csak napi egy darabot, minden délben (ill. délután 3-ig) a főétkezésem előtt.

október 10-én voltam 73,30 kg, s most már csak hetente fogom megmérni magam, mert úgy tűnik, kicsiket, de folyamatosan fogyok. 67 kg-ra szeretnék fogyni, aztán tovább nem szedem.

Nekem a képeken ugyanis az tűnt fel, hogy a "gyors" fogyás miatt valósággal összeesnek az emberek, nálam ez nem látszik, sem a bőrömön, sem az arcomom, hiszen csak fele olyan gyorsan mentek le a kilók.

Most rendeltem meg a következő két dobozzal, az egyiket még megeszem, s aztán kész. Talán a "Nemgebe" becenevet is meg tudom változtatni szilveszterkor :-))

A másikat odaadom a lányomnak is kipróbálni, mert rajta is van kb 10 kg a baba születése után, hátha neki is használna, mert az italporok, amikkel próbálkozik, nem vezettek eredményre.

Hát ennyi. Köszönöm a türelmét annak, aki végigolvasta.

Budapesten lakom, szívesen találkoznék személyesen is olyannal, akinek nem használt, és ha még van a kapszulájából maradék, szeretném összehasonlítani valakiével, hogy ugyanazt kapta-e mint én, mert nekem gyanús, hogy ilyen sokan szidják, nekem meg használt, és kíváncsi vok. hátha nem is ugyanazt a dolgot kapták meg.

Üdvözlök mindenkit!

51. hsanna
2013. jún. 13. 11:42
Sajnos, én is fél éve várom a vételár visszatérítését, hiába. Én elhiszem, hogy van, akinek ez a kapszula használ, én egy dekát sem fogytam tőle. A szállító azt ígérte, hogy a reklamációt az USA-ban vizsgálják ki, utána kapom vissza a pénzt. Ha ezt a megrendelésnél tudom, nem vásároltam volna. Jó lenne összefogni, hátha többen nagyobb nyomást tudunk gyakorolni a cégre.
50. Lexike90 (válaszként erre: 49. - Sapi bodoh)
2013. máj. 14. 11:00

kedves sapi bodoh!!

nem tudom te miért ajánlod ez ta határ sz/rt...ez egy nagy lehúzás és egy olyan érzésem van veled kapcsolatba,hogy te is ehhez az aljas bandához tartozol és arra törekszel,hogy hátha még valaki bedől ennek semmit érő szernek és megvásárolja..remélem több naív ember nincs és legalább a mi kárunkon tanul..nekem -18.400ft-om bánta a dolgot amiért reménykedtem a pénzvisszafizetés után,hogy vissza kapom.Április 9-én lejért a 3hónap és hiába írok nekik minden áldott nap egy hülye emailt nem képesek írni és ezzel nagyon felidegesítettek mostmár...Ma megírtam nekik,hogy ha péntekig nem kapom meg a pénzem,addig megyek még az igazam nem lelem és visszakapom a pénzem az utolsó ft-ig..Ha valakinek van kedve csatlakozhat hozzám mert szerintem minél többen vagyunk úgy talán többet érünk..de ha olyan ember van itt"köztünk" aki jogi úton ért ehhez a dologhoz az jelentkezzen már nálam:) köszönöm:)szép napot mindenkinek

2013. máj. 2. 10:24

Kedves mindenki!

Én 20 napja szedem reggeli előtt 2 szemet.A tapasztalatom: eleinte semmi hatás,úgy 8-9 nap múlva kezdtem valamit érezni,ami hasonlít valami bizsergésfélére...Jelenleg -9 kg-nál tartok,nagyon jó érzés!!!Ne hagyjátok a sok negatív visszahúzó ember véleménye befolyásoljon!!!!Üdv:

Zsófi

48. Barkóczi Gáborné (válaszként erre: 23. - Pubi 01)
2013. febr. 19. 12:32

A kért e-mail cim:

support@raspberryketonesforte.com


egy sorstárs



Sok reményt ne füzz hozzá. Én több hete várok.

2013. febr. 19. 11:11
Én is szeretném tudni, hogy valaki visszakapta-e már reklamációja után a pénzt? És egyáltalán mit vizsgálnak..., kit vizsgálnak? Elképzelésem sincs. Egyelőre az a dolgom, hogy várjak.
2013. febr. 12. 11:44

Valaki vissza kapta már egyáltalán reklamáció után a pénzét,mert én mostmár a 3. email-t küldtem el,hogy kérném vissza a pénzem de semmire nem kaptam választ csak elküldték azt ami eddig minden emailben szerepelt:Kedves Erdélyi Alexandra ,


Mivel a termék importálójának és forgalmazójának a székhelye az USA-ban található, és az ottani szabályoknak megfelelően minden reklamációt ki kell vizsgálni, a pénz visszautalása akár 2-3 hónapig is eltarthat.


Best regards,



2013/2/12 erdélyi alexandra



Tiszelt Hölgyem/Uram!


Érdeklődni szeretnék,hogy hogyan áll az úgynevezett "kivizsgálás" az ügyemben,mert minnél előbb szeretném megkapni a feleslegesen kifizetett 18.400ft-omat!!!!Érdekes dolog,hogy 2 nap alatt kipostázzák a meghirdetett terméket,de reklamáció esetén több hónapot kell várni a pénzünkre....ez azért kicsit nevetséges!



Várom válaszát!

45. michelle.r (válaszként erre: 41. - Klewis)
2013. jan. 31. 12:36

Ezt az energiát és időt szerintem célszerűbb lenne inkább testmozgásra fordítani, és akkor talán nem is kellene ilyen balf.szságokat rendelni ;)


Egyébként szerintem akármekkora csapatot szervezel erre, még mindig nagyobb lesz azoknak az aránya, akik bedőlnek.

2013. jan. 30. 10:35

Nem értem a felháborodásotokat .

Elég kellene hogy legyen egy ilyenbe beleugorni ,és megfizetni a tanulópénzt,de rengetegen újra és újra megteszik és még fel is háborodnak,hogy át lettek vágva?!!Pff:)))))

43. klewis (válaszként erre: 42. - Petronella0531)
2013. jan. 30. 10:23
Mint előbb írtam, sok-sok megrendelés visszaküldése. Ha a kiszállítás többe kerül, mint a haszon, leszoknak a hazug termékükről! Ugyan ezt a stratégiát a többi kamu, vacak ellen is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. jan. 30. 10:06

Jesszus! Egyre nagyobb a pofátlanságuk, most már fényképes hozzászólásokat szerkesztenek, ez hihetetlen.

[link]

El tudjátok képzelni, hogy ül a gép előtt, ellop innen-onnan képeket, csinál kamu regeket és saját magának válaszolgat a saját maga által írt kommentekre? Ez kéééésssz.

Miért is nem nekem jutott ez eszembe??? :))) Már milliomos lehetnék, persze egy ember sem fogyna le, de meglenne a kocsim, a házam, a nyaralóm... :)


Persze én is írtam a kommentekhez, kb. 3 percen belül eltünt... :))))) Vajon miért?


Hogy lehetne ezeket megállítani????

41. klewis
2013. jan. 30. 09:13
Javaslom, mivel így átverésre játszik a "cég", kölcsön kenyér vissza jár alapon rendeljünk sokat e szuper termékből, az ismerősöket is kérjük meg erre, majd mikor jön a futár, sorry! meggondoltam. 8 napon belül, indoklás nélküli elállási jog illet mindenkit. Ki szelet vet, vihart arat!
2013. jan. 29. 13:15

Nahát, eltűnt a tegnapi kérdésem :o)).

Viszont a jó hír, hogy van hozzászóló, aki már egy éve tartja a súlyát, amit a termék segítéségével adott le. Ez tényleg egy csodaszer, tekintettel, hogy a termék alig pár hete van forgalomban :DDD

2013. jan. 28. 15:36

"Michelle: Hétfő, 28 Január, 2013

Hogy lehet az, hogy a terméket néhány hete még Raspberry Ketone Forténak hívták? Ugyanaz a sztori, csak a pasi fényképe cserélődött :))"


Ki fogad rá, hogy a kérdésem nem éri meg az estét?

:DD

2013. jan. 28. 13:45

Na, ez tényleg mindennek a teteje :)))

[link]


Ugyanaz az oldal, ugyanaz a sztori, csak más a fickó, de érdekes módon az ő felesége is Ronaldino-hoz hasonlítja :)))


És láss csodát, az ajánlat is csak ma érvényes.


Őszintén ne értem, a Hoxa hogy engedheti be ezeket a gazembereket az oldalára :((

37. győngyvirág 100 (válaszként erre: 33. - Kis Gizus)
2013. jan. 27. 20:28

JÓZSEF


Szia .

Kérem ha lehet küldje el az email cimet

köszi

36. győngyvirág 100 (válaszként erre: 33. - Kis Gizus)
2013. jan. 27. 20:25

K

iss Gizuus



JÓZSEF


Szia .

Kérem ha lehet küldje el az email cimet

köszi

35. michelle.r (válaszként erre: 34. - 9c377c7222)
2013. jan. 27. 18:24
Kattints rá a hozzászóló adatlapjára, nézd meg, hány ismerőse van, egyébként milyen aktivitása van. Ebből leszűrheted, hogy kamu reg. vagy sem. Elképzelhető, hogy a cég hozza létre ezeket a regisztrációkat, hogy dicsérjék, de akkor valószínűleg alig pár ismerősük van.
2013. jan. 27. 18:06
Sziasztok! Én ma találtam a bulvárban egy cikket erről, hogy a Dr. Oz vagy milyen showban szerepelt stb.Olyan oldalon volt, ahol face-ról lehet hozzászólni és a hozzászólók többsége névvel természetesen jókat mondott róla.Ezt nem értem, az már tudatosult bennem, hogy ez az a termék, aminek párhavonta megváltoztatják a nevét és még férfiaknak is árulják, miszerint fogyasztótabletta, és mellékhatásként növeli a férfiasság méretét.Komoly!Mármint hogy ezt elhitetik.Azt nem értem, hogy akkor akik face-ról írnak, azoknak tényleg hat, vagy ők olyan üzlettársak, beépített emberek, stb.
2013. jan. 26. 15:54

Sziasztok!

Én is beugrottam ennek a frankónak nem mondható bogyónak. Semmi fogyás, de a labor eredményem olyan lett amilyen még soha...majdnem minden rossz lett benne, így abba is hagytam a bogyó szedését...Köszi az email címet. Ma írtam, próba szerencse.

Az étvágyam ettől ment el, hogy még mindig vannak ilyen csalók..

32. michelle.r (válaszként erre: 29. - Cullinan)
2013. jan. 18. 14:04
Én írtam többször is. De valami rejtélyes módon mindig eltűnt a kérdésem.
31. tundek
2013. jan. 18. 13:25
Sziasztok és ha visszakülditek a megérkezett csomagot és nem veszitek át? Ez is megoldás lehet, nem vagy köteles átvenni!
30. iloki
2013. jan. 18. 09:56

Hát igen!!

Irtam az E-mail cimre, és az a válasz jött vissza, amit már elöttem szóló /Judy61/ is feltett!!

Ha a csomag megjön azonnal fizetni kell!!! A pénzedet meg 2-3 hónap után kapod vissza / ha egyáltalán visszakapod/

Pedig a megrendelésnél azt irják, hogy nincs rizikó- 100-os biztonság!!


Igen nekik 100 % -os biztonság a teljews nyereségre --CSALÀSSAL !!!!


Az a probléma, hogy itt Magyarországon mindent meg lehet csinálni, mert ezt már a "nyugati" országokban már régen hivatalosan az érdekvédelmi képviselet hivatalosan letiltotta volnaa megtendelés lehetöségét és a céget

feljelentette volna!


Ès ott ezt komolyan veszik!!!


Remélem egy pár jóhiszemü embert sikerül felvilágositani!!


Ha valaki tud valami érdekvédelmi képvioseletet magyarországo, akkor jelezze!


Köszönöm


Ha a

29. cullinan (válaszként erre: 28. - Michelle.r)
2013. jan. 17. 12:03

Igen, próbáltam oda irni, és nem engedte, vagyis össze vissza , kihagyott betüket.

Ja, azon én is mosolygok, hogy érdekes módon mindig éppen az napig van az akció, amikor belépsz:)

hát ezek elég szánalmas dolgok!!

28. michelle.r (válaszként erre: 27. - Cullinan)
2013. jan. 14. 17:55

Figyeld az oldalt naponta egy hétig és megválaszolod a saját kérdéseidet :)

Írj be negatív tapasztalatot, kényes kérdést és figyelj, mi történik ;)

És ne lepődj meg azon, hogy ez a fantasztikus ár éppen aznapig érvényes. Azon meg főképpen ne, ha másnap visszamész és aznap lesz az érvényességi idő :)

2013. jan. 14. 16:08

Annyira szeretnék hinni ezekben, de itt mindig elbizonytalanodom:(

A termékeknél, ahol reklámozzák, egy csomó pozitiv hozzászólás, az mind kamu lenne???

Most ne harapjátok le a fejem, de egy kérdés:

Aki szedte és azt mondta nem használt, az tegye a szivére a kezét!

Ugyanugy evett, mint régen?

A vacsorát visszafogta? és picit mozgott mellette??

Mert azért csodát nem lehet várni!

Ha viszont mindent megtettetek, és egy deka sem ment le, akkor tényleg átvágás az egész!

26. Judy61
2013. jan. 8. 08:30

Ez az én 3-szori levélváltásom velük, hátha nyujt egy kis segtséget valakinek.

Ne maradjatok csendbe igen is zaklatni kell őket.

25. Judy61
2013. jan. 8. 08:29

Charge Back <chargeback@lifesisters.com>


jan. 2. (6 napja)


címzett: saját magam

Kedves G. B.


Mivel a termék importálójának és forgalmazójának a székhelye az USA-ban található, és az ottani szabályoknak megfelelően minden reklamációt ki kell vizsgálni, a pénz visszautalása akár 2-3 hónapig is eltarthat.


Alternatív megoldásként az alábbi lehetőséget szeretnék felkínálni Önnek:

A pénz helyett, az összeg értékével megegyezően eljuttatunk Önnek egy a választási szerinti terméket, természetesen teljesen igyen.


Partnereink termékei közül az alábbiakból választhat:

1. Fogfehérítő toll :


2. Egy két részből álló öregedésgátló termék, tartalma: ránctalanító, valamint szemkörnyék ápoló krém :


Mindkét termék az USA-ban készült.


Várjuk a válaszát!

G.B. <.......gmail.com>


jan. 2. (6 napja)


címzett: Charge

Köszönöm válaszukat,

csak azt nem értem akkor miért írják a 60 nap vissza fizetési garanciát?

Sajnos ez a kapszula nem hozta meg a várt eredmény,

tudom csodák nincsenek élet mód változtatás is kell hozzá,

melyet megtettem,de eredménytelenül.

Így bizonytalan lettem a cég termékeivel kapcsolatban.


K.R.J.



2013. január 2. 15:20 Charge Back írta, <chargeback@lifesisters.com>:

G.B. <........@gmail.com>


jan. 5. (3 napja)


címzett: Charge

Szeretném vissza kapni a pénzem minden képen..

Kérem elbírálását az ügyemnek,

és arról is tudomásom van nem én vagyok az egyedüli reklamáló

Várom mielőbbi vissza jelzésüket.


És azt sem értem, ha itthon nincs kirendeltségük akkor hogy létezik a 48 órás ingyenes kiszállítás.

Ugye az USA nem itt van?????????


A vissza fizetést kérem erre a számlára utalni,

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook