Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » -10 kg, hogyan tovább? fórum

-10 kg, hogyan tovább? (beszélgetős fórum)


21. Rescue (válaszként erre: 16. - NORIT85)
2012. nov. 10. 10:52
Én is remélem. :)
20. Rescue (válaszként erre: 19. - Kolli1987)
2012. nov. 9. 10:40

Nem igazán vagyok kitartó mozgás terén sajnos, mindig feladtam, amíg társastáncpartnerem volt, az imádtam :)

Illetve pingpong :) Mást hozamosabb ideig sosem csináltam, hamar feladtam.

19. Kolli1987 (válaszként erre: 18. - Rescue)
2012. nov. 9. 10:37

Nyugi én is így voltam de most már egy másfél órát simán birom. Igaz az elején nem. Én úgy keztem, hogy elősször csak 20 perc aztán fél óra majd két teljes blokkot csináltam meg a dvd-imből.

Én nagyon utáltam a mozgást idáig de mot már lassan egy éve szerves része az életemnek és nagyon jól esik a mozgás. :)

18. Rescue (válaszként erre: 17. - Kolli1987)
2012. nov. 9. 10:33
Köszi :) Hát igyekszem :) Sajnos amugy sem tudok sokáig edzeni, mozogni, hamar elfáradok, a térdeim sem bírják hozamozabb ideig.
2012. nov. 9. 08:29
A kép szerint smit láttam már nem kell fogynod csak szinten tartanod a súlyodat. Meg a mozgás örömére mozogni. Viszont ami lemaradt csak annyit csinálj mindig amennyi jól esik. Ne terheld túl magad.
2012. nov. 9. 08:23
Hát a kép szerint nem sok dolgod lesz már!
15. Rescue
2012. nov. 9. 08:22
Töltöttem fel egy képet az adatlapomra, nem a legjobb minőség, de a jelenlegi helyzet látszódik.
2012. nov. 9. 08:21

Vagy esetleg egy tempósabb séta. Ugyan olyan élettani hatása van mint a futásnak de nem terheli annyira az izületeket. Én pilatesezek és Rékára tornázom. Viszont én at tudom tanácsolni, hogy több mozgás formát válassz, hogy tudd változtatni őket. Mert egy idő után hozzászokik a szervezet ehez a megterheléshez is és akkor már nem lesz olyan hatásos.

Én több mint 12 kilót adtam le így de nem éheztem és nem sanyargatam magam.

13. Rescue (válaszként erre: 10. - 6b006fc769)
2012. nov. 9. 08:16
Köszi! A bringa tényleg nem terheli annyira.
12. Rescue (válaszként erre: 11. - Viragszirom1)
2012. nov. 9. 08:16
Ez jó ötlet! Köszi!
11. viragszirom1 (válaszként erre: 7. - Rescue)
2012. nov. 9. 08:11

Ha a comb tájék a problémás, akkor tényleg nehezebb dolgod van, mivel a térdeidre panaszkodsz.

De vannak gyakorlatok, amiket négykézláb végezhetsz (pl. lábemelés egyenes lábbal, vagy hajlított lábbal... ha oldalra emeled a lábad, akkor csípőre dolgozol). Ja és csípőre még úgy is lehet, hogy simán az oldaladra fekszel és a felső lábaddal emeléseket végzel, meg hasonlók. Ha rákeresel a google-ben, akkor találsz gyakorlatokat, amelyek nem erőltetik meg annyira a térdedet.


Amúgy gratulálok a -10 kilóhoz!:)

2012. nov. 9. 08:09

bocsi a térdes rész valahogy kimaradt

a lábemelés is jó. szobabringa nekem belefér (az enyémek is elég vacakok)

9. Rescue (válaszként erre: 6. - Kangaroo Island)
2012. nov. 9. 08:05

Úgy tőnik homokóra alakom lett ettől a -10 któl, eddig körte voltam. Széles a vállam és a csípőm.

A mostani gatyóim meg lecsúsznak rólam.

Nagy az öröm, hogy a régiek újra jók :)

8. Rescue (válaszként erre: 4. - 6b006fc769)
2012. nov. 9. 08:04

Nem vagyok izmos, de sokan megjegyzik, hogy fogytam ugye?

Ez jól esik, de tényleg kéne vmi izom is :)

7. Rescue (válaszként erre: 2. - EarthDragon)
2012. nov. 9. 08:03
Nekem elsősorban a cípő comb tájék a problémás.
2012. nov. 9. 08:02

nem lehet megmondani h sok-e a 61 kg, van formátlan 61 kg-s és formás 61 kg-s ember is.


először ha heti 3x fél órát edzel az is jó, aztán szép fokozatosan emeld. nem tudom sajnos h mi az amit "térd nélkül" tudsz csinálni.

5. Rescue (válaszként erre: 3. - NORIT85)
2012. nov. 9. 08:02
Naplómban leírtam, és köszönöm :)
2012. nov. 9. 08:00

Semmiképp nem sok.

Ha nem vagy izmos, nézhet úgy ki, mintha sok lenne, de azt tornával lehet korrigálni.

Én a klasszikus fekvőtámasz-felülés-guggolás kombinációt nem tartom rossz ötletnek, mellé valami dinamikus mozgással .

3. NORIT85 (válaszként erre: 1. - Rescue)
2012. nov. 9. 07:59
Gratulálok! Hogyan sikerült a -10kg?
2012. nov. 9. 07:59

Üdvözlet!

A -10kg az nekem is megvan.

Én folytatom a jelenlegi recept alapján a fogyást.

Van naplóm is.


A "feszesítést" úgy csinálom hogy a középső, oldalsó és felső részére edzek a hasnak. Ezt törzsfordítással, törzshajlítással és haspréssel csinálom. Ha még leadok pár kilót akkor a lábemelést is fogom bírni, ami az alhasat erősíti.

2012. nov. 9. 07:53

10 kg tól szabadultam meg, 171 cm magas vagyok. Szerintetek ideális a 61 kg? Vagy sok?


Másrészt szeretnék erőnlétemen javítani, mivel a 10 kgt csak étkezési szokások megváltoztatásával dobtam le. Igy nem ártana picit feszesedni.


Mit ajánlotok? Milyen sporttal kezdjem ami feszesít és erőnlétet is növeli? Ami nem terheli túlságosan a térdet, mivel egyiken porcsérülés, másikat műtötték. Mennyi az ideális edzési idő keztetben?


Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook