Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te mit tennél az anyósoddal és a testvéred barátnőjével? fórum

Te mit tennél az anyósoddal és a testvéred barátnőjével? (beszélgetős fórum)


1 2 3
70. szafaripók (válaszként erre: 68. - Olimami)
2012. nov. 16. 14:51

Hát ja, már én is bánom, hogy nem hallgattam saját magamra.

De tudom, hogy a tesómnak milyen sokat jelentett annak idején, hogy megkértük a barátnőjét. Akkor jó ötletnek tűnt, pláne, hogy úgy vállalta el, hogy "tényleg akarja", nem csak névleg...:(

Ha akkor az Angilában élő barátnőmet kérem meg, még ő is többet látta azóta, pedig mi nem hagytuk el az országot, és ő se jön haza gyakran a munkája miatt...

69. Olimami (válaszként erre: 45. - A0c1361e44)
2012. nov. 15. 13:51

Ez baromság!

Ha két hasonszőrű gonoszkodó egymásra lel,ott nem a szenvedő alany a hibás!!!

68. Olimami (válaszként erre: 65. - Szafaripók)
2012. nov. 15. 13:48

Na nalunk ezert nem lesz ő a keresztmama!

Kb.ugyanennyire tojja le az én gyerekemet is!

Meg egyáltalán..

Jó nálatik más a helyzet..fos ez így is,meg úgy is!! :S

Amúgy meg az első u.tesóm lesz,mert ő megérdemli!

67. 9f98008a3b (válaszként erre: 49. - 6b006fc769)
2012. nov. 14. 14:07
Tehát a transtzplantáció sikeres volt! :)
2012. nov. 14. 13:34
De azért jól esnek a bíztató szavak, és a tudat, hogy nem vagyok ezzel egyedül - ez megerősít, hogy nem (csak) az én készülékemben van a hiba...:))
65. szafaripók (válaszként erre: 64. - Olimami)
2012. nov. 14. 13:33

Hát ja. Ha nem lennének "rokoni szálak", egyikükkel se foglalkoznék.

Dehát anyósom a gyerekem nagyanyja, a férjem anyja. És a férjem egyke, apukája már nem él, szóval anyósnak még marad a két testvére, akikkel szintén nem jön ki, és maradunk mi...:(

"Sógornő" meg az egyetlen testvérem nője, akit még a gyerek keresztanyjának is felkértünk a tesóm miatt - az más kérdés, hogy idén kb. 2x látogatta meg a gyereket, akkor is kb. fél órákra...:(

2012. nov. 14. 13:28

Na bravo kedves Szafaripók!

Úgy látszik, hogy mi bevásároltunk sógornő ügyileg.. pfff!!! :S


Szerintem tartsd távol magad mind2 szipirtyótól!!!

Tesódat én értem, hogy te megvédelmeznéd, de nem tudunk mindig mindenkit megmenteni, védelmezni..reméljük előbb-utóbb rájön, hogy kígyót melenget a keblén..ha meg nem akkor ez az ő élete, nincs mit tenni..


A "kedves" anyós pedig tényleg akkor jó, ha porhanyós! :D

2012. nov. 10. 09:05
Mit tennék anyósommal???Mit teszek anyósommal...Semmit,levegőnek nézem,nem veszek róla tudomást,kiradíroztam az életünkből,bennem nincs harag,egész egyszerűen közömbös!!!
62. 74f8c12b8e (válaszként erre: 61. - Szafaripók)
2012. nov. 9. 14:24

Na,ez jó irányvonal.Beszélgess a bátyáddal,és mondd el neki ezt,hogy te azt szeretnéd,ha valamit megtud,hogy nem kóser körülötted,hogy valaki hazudik neked,becsap,akkor legyen szíves szóljon.Mert te a tiszta ügyeket szereted.

Aztán kérdezd meg tőle,hogy ő hogy van ezzel,elviseli-e az akár fájó igazságokat,vgy elég neki,az,amit a világból ő maga észlel.

Ezt pedig vésd a fejedbe,hogy ő mit válaszolt erre,és később ennek ismeretében dönts,hogy hogy tálalod,vagy nem tálalod neki eztaz esetet.

61. szafaripók (válaszként erre: 60. - A0c1361e44)
2012. nov. 9. 11:34

Nálunk ez máshogy van.

Ha a bátyám tudná, hogy a párom hazudik nekem, elvárnám, hogy szóljon. Mert ha valaki egy dologban hazudik, akkor másban se biztos, hogy őszinte...

A probléma itt az, hogy nem tudom neki bizonyítani, anélkül meg tényleg csak kavarás lenne az egész. Viszont a helyzet nagyon zavar. Bízom benne, hogy kibújik a szög a zsákból nélkülem is, - igyekszem olyan helyzetet teremteni, csak még nem tudom, hogyan...

60. a0c1361e44 (válaszként erre: 51. - Szafaripók)
2012. nov. 9. 11:28

Vannak testvéreim. 1 fiú és 1 lány.

Sosem avatkazok bele a kapcsolatukba, mert semmi közöm hozzá.

Ha megkérdeznek konkrétan, akkor épp az adott pillanatnak megfelelően adok választ.

Azt gondolom, hogy arra sajnos neki kell rájönnie, hogy a párja hazudik e, valamint azt is gondolom, hogy ha neki jó a párja, akkor nekem semmi közöm egybekhez.


Tehát, én nem játszanám meg a jólértesültet.

59. 74f8c12b8e (válaszként erre: 58. - Szafaripók)
2012. nov. 9. 10:52

Értem..de hidd el nagyon sok hazugság van a legtöbbek életében,ennél sokkal nagyobb dolgokban is,sőt oylanok is,amik konkrétan ártalmasak..

Lehet,hogy PL:a tesód sem mondja ugyanazt neked,meg neki 4szemközt.

Szerintem tényleg ne rágódj ezen,amíg fény nem derül a hazugságon kívül valami rosszindulatra is részükről.

58. szafaripók (válaszként erre: 57. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 9. 10:43
Ha csak rólam lenne szó... De nem csak nekem hazudnak (az nem is izgatna, mert elraknám magamban a megfelelő helyre, és kész), hanem ott a tesóm, aki együtt él valakivel, aki még ennyiben sem őszinte vele...:(
57. 74f8c12b8e (válaszként erre: 52. - Szafaripók)
2012. nov. 9. 10:11

Hát ez ciki,nem tudom,mit mondjak..

Talán azt,hogy amíg a 2 nő semmi ártalmasat nem sző ellenetek,addig hallgass.

56. szafaripók (válaszként erre: 55. - Mimy63)
2012. nov. 9. 09:36

Persze, ebben egyet is értünk.

Csak épp az a "gáz" a dologban, hogy amikor a csaj nálunk van, akkor előadja, hogy ő is mennyire nem szereti anyóst, mennyire nem akar vele kapcsolatot. Aztán kiderül, hogy ó, dehogynem.

Ha csak simán nem beszélne róla, nem is érdekelne. De a szemünkbe hazudik. A tesómat meg szeretném megóvni, de nem tudom, mit tegyek...:(

55. mimy63 (válaszként erre: 54. - Szafaripók)
2012. nov. 9. 09:14

Azt értem és megértem, ha óvatos vagy, de ennek ellenére megértem azt is, hogy a tesód barátnője nem kívánja nagy dobra verni a kapcsolatát anyósoddal, pont azért, mert tudja, hogy Ti már fenntartással fogadnátok.

Valljuk be, hogy ez nem az a helyzet, amikor van jó megoldás. Ő azt választotta, nem mondom, hogy jó, de azt sem, hogy rossz.

54. szafaripók (válaszként erre: 53. - Mimy63)
2012. nov. 9. 08:24

Alapvetően nincs azzal bajom, hogy ők jóban vannak. Ezt meg is mondtam nekik. Úgy vagyok vele, hogy addig se nekem kell elviselni anyóst!:)

A problémám azzal van, hogy a tesóm gyakorlatilag mindent megtesz a csajnak, ő meg még abban se őszinte, hogy beszélnek-e. A tesóm se tiltja neki, egyszerűen azt kérte, hogy ha találkoznak, ne a közös lakásukban tegyék.

Abban igazad van, hogy őt nem bántotta az én anyósom. Csak én azért a helyében fenntartással kezelnék egy olyan embert, akiről tudom, hogy milyen durva dolgokat tett valakivel, akit egyébként szeretek.

(Mert nem csak engem bántott, hanem annak idején a bátyámat is, de ezt inkább hagy ne részletezzem, mert elég fájó dolog...)

53. mimy63 (válaszként erre: 51. - Szafaripók)
2012. nov. 9. 08:21

Azért, mert Te nem jössz ki valakivel, még nem jelenti azt, hogy mindenkinek rosszban kell lennie az illetővel. Miért kellene, ha őt nem bántotta, uram bocsá' még szimpatikusak is egymásnak?


Hogy miért hazudik a tesód barátnője? Valószínűleg azért, mert tudja, hogy balhé lenne abból, hogy ő jóban van olyan emberrel, akivel Te és a tesód nem.

52. szafaripók (válaszként erre: 47. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 9. 08:18
E-mailek, amiket nem szabadott volna látnom...:(
51. szafaripók (válaszként erre: 45. - A0c1361e44)
2012. nov. 9. 08:17

Látom, sikerült leképezni a problémát...

Anyósommal nem jövök ki, ahogy a kapcsolatban élők kb. 2/3-a...

Tesóm barátnőjével NEM vagyok rosszban, leginkább semlegesnek-semmilyennek minősíteném a kapcsolatot, mivel alig érintkezünk.

Szóval igen, magamba szállok mélyen, és elgondolkodok magamon. Bár azért ők "csak" ketten (inkább másfél) a SOK emberből...

A kérdés továbbra is az, hogy ha tudod, hogy valaki hazudik a testvérednek, szólsz-e neki???? Csak ha ilyen egyszerűen kérdezem, a válasz is egyszerű... Viszont a helyzet bonyolultabb...

50. bd55e3f068 (válaszként erre: 49. - 6b006fc769)
2012. nov. 9. 07:48
Már elnézést, de a Btk. milyen esettanulmányokra alapoz haj visszanövést illetően? Fáj, az egy dolog, a szépségért szenvedni kell. És általában még drága is. Pl. nézz meg egy tartós IPL kezelés árlistát!
49. 6b006fc769 (válaszként erre: 44. - 9f98008a3b)
2012. nov. 9. 07:45
Többször próbált visszanőni, a gyökeres kiírtása a Btk. alapján nem ajánlott. MOst úgynéz ki, hogy sikeres volt az átültetése egy távolabbi pontba.
48. bd55e3f068 (válaszként erre: 43. - 6b006fc769)
2012. nov. 9. 07:44

Én a sógornőmtől néha a saját hajam tépem ki. anyóstól csak verem a fejem a falba.


Iagzából a legnagyobb bosszúm eddig az volt, mikor tényleg bepöccentem, hogy nem vettem neki a kisfia nevében virágot születésnapjára.

Mondom. Ölök vagy semmi.

47. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1. - Szafaripók)
2012. nov. 9. 07:31
Honnan tudod,hogy hazudik a tesódnak?mi az,amit nem lehet megmondani?
46. a0c1361e44 (válaszként erre: 15. - C1e9612cd3)
2012. nov. 9. 06:52

És milyen érdekes, hogy a jó embernek nincs?


Komolyan mondom, hogy amiket előadtok az szőrnyű.

Ha valakinek van barátja, akkor tán nem lehet túl rossz ember (elviselhető), de akinek nincs az milyen lehet?

45. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Szafaripók)
2012. nov. 9. 06:49

Nem kellene beleszólnod más emberek kapcsolataiba.


Elgondolkodnék sűrgősen magamon, hogy mi a gond velem, mert ha 2 emberből kettővel nem jövök ki, akkor ott velem lehet a baj...

44. 9f98008a3b (válaszként erre: 43. - 6b006fc769)
2012. nov. 9. 06:16

Maga lenni furi! :)))


Én sem utálom, csak jól el vagyunk. ;)


Mármint a barátnő visszanő!??? Ezt jó tunni'! ;)

2012. nov. 9. 06:13

Nah. Megjöttem.

Én szeretem őket.

Nem dolgoztak meg az utálatomért.


Na de a tesóm volt barátnője nem lenne biztonságban egy kedveskedő hajsimogatástól. Bár aszongyák visszanő.

42. 9f98008a3b (válaszként erre: 41. - Bd55e3f068)
2012. nov. 9. 05:47
Na akkor összekaparom a listám, teszek rá egy két főt grátisznak, és indulhat a biznisz...
41. bd55e3f068 (válaszként erre: 40. - 9f98008a3b)
2012. nov. 8. 21:00
Én túl finomlelkű vayok ahhoz. Kereslet van, befektetés nem túl sok, csapj le a biznicre!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook