Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » BBC Sherlock rajongók fórum

BBC Sherlock rajongók (beszélgetős fórum)


2013. okt. 15. 16:58
Hali.Van itt valaki?
2012. nov. 10. 12:22
Csak még annyit fűznék hozzá,hogy természetesen ez nem tartozik az "éles" epizodokhoz... Tehát ne higgyétek hogy ilyen a többi. Ez a rész csak azért érdekes mert azért látszik,hogy mennyit változtattak a dolgokon és azért Ben sem ugyan úgy játsza még Sherlockot... :)
2012. nov. 10. 12:12

Akit érdekel a kövi címen megnézheti a pilot verziót az az a sorozat nulladik epizódját...


[link]

2012. nov. 9. 05:31
De örülök neked! :D Én soha nem voltam sorozat függő, de annyira tetszett ,hogy egyszerűen nem tudtam/tudom abba hagyni... Magamon is meglepődtem XD Ben eddig nekem is ismeretlen volt,sőt először teljesen felháborodtam azon hogy egy ilyen klasszikust , mint a Sherlock Holmes storyk modernizálnak, megsem akartam nézni és most mégis rajongok érte...Egyébként érdemes több filmjét is megnézni,mert ritka jó színész , és ezt nem csak úgy mondom ám... Zseniális a srác! Nem csak az arca , a megjelenése egyedülálló :)
2012. nov. 8. 13:53
hali! én szoktam nézni. Nekem nagyon bejön. Sokkal jobban, mint a klasszikus Sherlok. Nem tudom honnan szedték azt a színészt, de engem kivert tőle a víz. De BC bizserget ;)
2012. nov. 8. 13:42
Gondoltam nyitok egy forumot a sorozat rajongóinak... Benedict Cumberbatch forumot már nyitottam ,de senkit nem érdekel... Remélem itt több szerencsém lesz és tudunk majd beszélgetni a sorozatról... :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook