Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyávaság, hazugság, vagy hirtelen őszinteség? fórum

Gyávaság, hazugság, vagy hirtelen őszinteség? (beszélgetős fórum)


12. .november. (válaszként erre: 1. - C64384e0f7)
2013. febr. 27. 06:53
Érdekes ez a történet... Mintha magamra ismertem volna, hisz úgy tűnik az írásod alapján, hogy én voltam az a komoly kapcsolat...
11. f3000dc5ef (válaszként erre: 10. - C64384e0f7)
2012. nov. 9. 12:04
Simán csak játék :D
2012. nov. 9. 11:04
Értem. Tehát szerintetek ez egy őrült játék :)
9. a6bc29c843 (válaszként erre: 1. - C64384e0f7)
2012. nov. 8. 14:30
Nyilván kihívás vagy számára, így hogy van kapcsolatod.
8. f3000dc5ef (válaszként erre: 6. - Kukacc)
2012. nov. 8. 14:00
Senki nem mondta, hogy EGY laza kufircot akart. Dehogyis...egy tartós viszonyt. De nem kapcsolatot. Magyarul, ahol neki csak a pozítiv dolgok jutnak...a negatívok pedig a másik "komoly" pasinak.
2012. nov. 8. 12:57

Tipikus pasi. Meg a tiltott gyümölcs...

Érdekes, hogy amikor gyűrű került az ujjamra, látványosan annyi hódolóm akadt, hogy öröm volt nézni...:)

Könnyebb tenni a szépet olyannak, akiről TUDJA, hogy nem lehet semmi, mert így az nem számít igazi csalódásnak... Ha meg mégis összejön...:)

2012. nov. 8. 12:03

Szerintem nem csak szex.

Egyszerűen meglepődött, nem gondolta volna, hogy esetleg lehet valami.

Szerintem találkozz és beszélj vele erről.


Nem biztos, hogy csak egy laza kufircot akar :)

2012. nov. 8. 11:57
csak szex..vagy csak szájhősködés
4. f3000dc5ef (válaszként erre: 3. - C64384e0f7)
2012. nov. 8. 11:45
szerintem igen.
3. c64384e0f7 (válaszként erre: 2. - F3000dc5ef)
2012. nov. 8. 11:42
szóval csak a szex...
2012. nov. 8. 11:38
Elég egyértelmű...téged akar. De nem kapcsolatban.
2012. nov. 8. 11:12

Sziasztok!


Valljuk be őszintén azért manapság már annyira nem ciki ha egy nő oda áll egy pasi elé és kerek-perec rákérdez a dolgokra. Persze legyen meg a női büszkeség mert ez azért még mindig kell. Nos velem is ez történt, nem is olyan rég. Tudni kell hogy nem úgy indult az egész, hogy köztünk bármi is kialakulhat,egyrészt kollégák vagyunk, másrészt komoly kapcsolatom van, viszont ő független. Semmi nem is történt köztünk: sokat beszélgettünk, bent a m.helyen és egy nagyon ismert közösségi oldalon is (fb) folyton rám írt, mindig ő kezdeményezte a beszélgetést, én nem is írtam soha neki először. Jó talán nagyon az elején még. Kb. fél éve ismerem őt úgy igazán. A körülöttünk lévő kollégák szerint odáig van értem, szerintem tipikus nőcsábász. Párszor már meglepett csokival, egyszer pedig munka időn kívül is találkoztunk, felhívott hogy merre vagyok éppen mert ő éppen erre és várjam meg ahol éppen vagyok mindjárt végez az ő kis dolgával és jön.Találkoztunk. Kb 10-15 percre mert nekem mennem kell. Azt mondta jó velem beszélgetni, folyton dicsért milyen szép vagyok, és ha egyszer a sok munka miatt nem tudtam éppen csatlakozni hozzá sms-t irt hogy ugyan menjek már egy kicsit oda hozzá (neki kötöttebb munkája van mint nekem nem tud csak úgy elmenni a helyéről mint én)Aztán szégyen nem szégyen elkezdtem valami egészen mást érezni iránta mint amit kellett volna. Tudom mindez semmit nem jelent ahogy viselkedett viszont ha elgondolkodtam rajta azért más férfi a munkahelyen nem viselkedett így velem mint ő. Egyszer rákérdezett hogy kellene e ő nekem. Annyit mondtam erre nem tudok választ adni.Erre most eljött az id és visszakérdeztem én is! Kellenék neked ha nem lenne kapcsolatom? Válasza nem volt de nagyon megijedt a kérdésemtől. hebegett-habogott nem számított rá. Én sem a válaszára. Viselkedése, hogy állandóan a közelembe volt amikor csak tehette mást mutatott. Félre értelmeztem volna a jeleket? Lehet. Vagy csak nagy szájhős és ha komolyra fordul a dolog sicc gyorsan lelép inkább? Van ilyen a valóságba vagy csak a filmekben létezik ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook