Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy méhen kívüli terhesség, 3 vetélés, 2 biokémiai terhesség után... nem adtam fel, és... fórum

Egy méhen kívüli terhesség, 3 vetélés, 2 biokémiai terhesség után... nem adtam fel, és... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy méhen kívüli terhesség, 3 vetélés, 2 biokémiai terhesség után... nem adtam fel, és...

2012. nov. 14. 13:08
Nagyon tetszett a cikked! Az előzőt is elolvastam, sok mindenen mentél keresztül. Gratulálok a kisbabádhoz, sok örömötök legyen benne!
2012. nov. 12. 09:06
Köszönöm szépen mindenkinek!
2012. nov. 10. 19:00
Sok-sok boldogságot kívánok! :)
2012. nov. 9. 21:05
Gratulálok! ! Sok Boldogságot és egészséget kívánok! !!!
23. ether
2012. nov. 9. 20:36

angica, végigsírtam a cikkedet. Fantasztikus a történeted! Sok próbálkozónak adsz erőt! :) Köszönöm, hogy olvashattam!

Sok boldogságot és egészséget kívánok neked és az egész családodnak!

2012. nov. 9. 17:03

Dorkalány: MINDEN ESTE, az imámba foglalom a kérést, hogy Titeket is megörvendeztessenek a CSODÁVAL! Ha ortodox lennél, haza küldeném Neked valahogy az övet, én hiszem, hogy nekünk segitett.


LiliumSouliei: én is végig izgultam az egész állapotosságot, de biztam, hittem, és próbáltam magam nyugtatgatni. Rendben lesz minden!!!!! Nagyon szoritok!


Bujuli: sajnálom a sok rosszat, amit átéltél! VAN ESÉLYED!!!! Sikerülni fog! Nekem mindig az is nagyon rossz volt, hogy 2-3 hónapot ki kellett hagynunk :(. De nemsoká elrepül az a 2-3 hónap, és a következő zebra csikos tesztecskéd testet ölt majd 9 hónap múlva.


Tkata: köszönöm szépen!


Love: nem örülök, hogy Te is átéltél 3 vetélést, de örülök, ha reményt tudtam adni. Voltál kivizsgálásokon? Hormonsor?

21. Love<3
2012. nov. 8. 21:01

Meghatott az írásod, meg is könnyeztem. Sajnos én is 3 vetélésen vagyok túl. :'( De ez ismét reményt ad és én is bízok az én kis csodámban, hogy mihamarabb velünk akar maradni :-)<3

Szívből gratulálok nektek és jó egészséget kívánok<3

2012. nov. 8. 18:20
Gratulálok! Potyogtak a könnyeim... Ismeretlenül is hatalmas ölelés és jó egészséget a Családnak :)
19. bujuli
2012. nov. 8. 18:07
Gratulálok!!! Bár nekem van 3 egészséges gyermekem, de nagyon vágyom egy negyedikre, jelenleg 3 missed ab. legutolsó 15. héten, és egy méhen kívüli terhességnél tartok, ez utóbbival 2 hete műtöttek. De szeretném hinni, hogy még van esélyem!!! Erőt adtál...Szívből örülök, hogy végre megtapasztalhattad a csodálatos érzést...:)
2012. nov. 8. 17:32

Nagyon együtt érzek a történeteddel, velem hasonló dolgok történtek mint veled: 1 méhen kívüli, 1 missed ab, 1 méhsövény műtét, 2 kémai terhesség és most végre 26 hetes kismama vagyok. Valahogy én is úgy érzem mint amit írtál, hogy majd csak akkor lesz az igazi az örömöm, ha már a karomban tarthatom a babánkat. Reményt ad az írásod, hogy igenis sikerülhet, ezért köszönöm neked a cikkedet! :)

Gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok!!!

2012. nov. 8. 14:54

itt is nagy gratula ismét! nagyon ügyes voltál, hogy ennyire kitartóan küzdöttél az álmotokért!!

igenis erőt adsz, reméljük, hogy sikeresen :-)))

2012. nov. 8. 14:02

Így ismeretlenül is szívből gratulálok!

Az élet legszebb ajándéka a gyermekaz én fiam lassan 9hónapos lesz!

Sok boldogságot és jó egészséget kívánok!

2012. nov. 8. 13:55

Szívből gratulálok Nektek! Nagyon jó egészséget, sok örömet, boldogságot kívánok Nektek!


Jó olvasni az ilyen pozitív kimenetelű cikkeket. Van remény, ezt mindenkinek tudnia kell, csak ezt soha nem szabad feladni! Isten jó!!!!!

2012. nov. 8. 13:52
szia csajszi. hát megkönnyeztem a cikkedet. :) jó lett, remélem hamarosan már én is átérzehetem az anyaság örömeit. :) sok boldogságot Nektek. :)
2012. nov. 8. 13:06

Gratulálok a babához !

A sok rossz után kívánom, hogy csak a legjobbak legyenek jelen az életetekben !

2012. nov. 8. 13:03
Őszintén gratula!!!!! ;)
2012. nov. 8. 11:34

Drága Angim! Örülök, hogy végre megjelent a cikked! :) Alig vártam! :)

Kívánom, hogy a boldogságotok minden nappal nőjön, sokszorozódjon! Gyönyörű család vagytok! :) <3

A kis Csodalánynak nagyszerű anyukája van! :)

2012. nov. 8. 11:13
Gratulálok! Sok boldogságot nektek!
2012. nov. 8. 11:10

Én tényleg nagyon örülök, ha már csak egyetlen embernek is erőt tudok adni a cikkemmel!!!!

Skóciababy: Neked is könnyű szülést kivánok!


Zsani: köszönöm szépen, itt is!!!!! Puszi



Kisdoca: nagyon várom a Te, másoknak erőt adó cikkedet. Mielőbbi áldott állapotot kivánok!

2012. nov. 8. 11:01
Gratulálok! Nem csak a babához hanem a kitartásodhoz és az erődhöz is. Én erőt merítek most belőled!!! Remélem hamarosan én is ilyen cikkel büszkélkedhetek!
2012. nov. 8. 10:34

:) Nagyon jó lett a cikk!!! Nagyon sok nőnek fogsz ezzel újult erőt adni, reményt, hogy sose adják fel!

Én mégegyszer is nagyon gratulálok Nektek, nagyon örülök, hogy sikerült, s egy szépséges kis hercegnőt hoztál e világra.:) Sok boldogságot, egészséget kivánok Nektek! ♥

2012. nov. 8. 10:05

Gratulálok a csodához!!

Soha nem szabad feladni, ez így igaz.:-) Én 34 hetes kismama vagyok, lassan megérkezik a mi második ajándékunk is.:-)

2012. nov. 8. 09:49

MissBabyka: köszönöm szépen!


Lili: tiszta szivemből kivánom, hogy mielőbb sikerüljön! Én tudom, hogy sikerülni fog ;)!!!!


CsengiBoti: sajnálom, hogy Te is átélted a vetéléseket! Az első is szörnyű, de amikor már többször is megéli az ember..., na és gratulálok a picúrhoz a pocakban. Örömteli áldott állapotot, és könnyű szülést kivánok!

2012. nov. 8. 09:34

Ismeretlenül is szívből gratulálok,jó egészséget kívánok és nagyon sok örömet és kitartást a Picurhoz!

Nekem van két egészséges nagyfiam,utánuk sajnos 3 vetélés következett,de tavasszal megérkezik a Kistesó ;)

2012. nov. 8. 09:32

Szia Angi!

Már vártam a cikkedet, és bár nagyon régóta ismerem a történeteteket, sokadszorra sikerült meghatnod engem a szavaiddal! Sok erőt adsz nekem! Másfél évvel a hátam mögött és ki tudja, mennyivel előttem nagyon várom, hogy én is átélhessem ezt a csodát!!! Nektek nagyon sok boldogságot kívánuk a továbbiakban is! Puszillak :)

2012. nov. 8. 09:28

Gratulálok és jó egészséget kívánok neked és a családodnak!


Köszönöm a cikket nagyon tetszett:-) Örülök, hogy happy end lett a vége!

2012. nov. 8. 09:08
Folytatása annak, amit az előző cikkemben leírtam, de immáron lényegesen vidámabban, bízva abban, hogy reményt adhatok másoknak is. Arról, hogy csodák márpedig vannak, és hogy kellő kitartással, hittel, (részemről rengeteg imával) bizony sikerülhet.

Ugrás a teljes írásra: Egy méhen kívüli terhesség, 3 vetélés, 2 biokémiai terhesség után... nem adtam fel, és...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook