Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyit adjak 1 kiló használtruháért! fórum

Mennyit adjak 1 kiló használtruháért! (beszélgetős fórum)


3. Liliemma (válaszként erre: 2. - Bd55e3f068)
2012. nov. 8. 07:14
A válasz benne van, vegyél drágábban, mivel sok szemetett már senki nem veszi meg....
2012. nov. 7. 20:13
Király! És?
2012. nov. 7. 19:36
Ahogy olvasgatom, nagyon sokan megannyi tapasztalattal, millió féle tanácsot adnak kezdőknek. Mit, hol, mennyért érdemes adni, venni stb..Csak tapatalatból mondom, mindenki maga döntse el, hogy mennyit mer kockáztatni. Lényegesen nagyobb a kockázat nagy összegeknél, viszont jó észben tartani, minőséget is csak viszonylag drágán kapunk meg. Lehet venni olcsón bálát vagy kilósan, de ne mondja nekem senki, hogy 1000 ft kilós áron jó minőséget kapunk. Ha igazán jót akarunk venni, annak a kereskedő is megkéri az árát, mert tudni kell, kint sem adnak aranyat már bocsanat a kifejezésért, egy hangos köszönésért. Nem tagadom, nagy a harc, nagy a konkurencia, de elárulom, a legnagyobb küzdelmeket a középáron árult használtruhás nagykereknél van. Elég elmenni, a legnyagyobb nagykerbe árucserén, olyan hosszú sor van mint mikor az ételt osztanak a szegényeknek. És mit kapunk bent, már ha sorra kerülünk, szar angol, agyonhasznált ruhát. Szakaddt foltos, hiányzik a gomb és sorolhatnám. Én tudom, évekig áltam ott hidegben, esőben, forró napsütésben, mind ezt miért? Mert nem volt más alternatívánk. Ma már másképpen oldom meg, inkább veszek drágábban, de nem tülekedek, jobb a minőség és ami a pláne, drágábban adom el. Igaz nagyobb a befektetés, de nagyobb is lett a hasznom. Tehát én azt tanácsolom, körbe kell jó alaposan nézni a nagykerekben, nem ár szerint, hanem minőség szerint, mert a minőséget még bármikor eladhatjuk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook