Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen bölcsődék/magánbölcsődék vannak a IX., X., XVIII., XIX. kerületben? fórum

Milyen bölcsődék/magánbölcsődék vannak a IX., X., XVIII., XIX. kerületben? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 7. 18:09
Írjon lécci, akinek van tapasztalata a X.kerületi ÁLLAMI bölcsikkel kapcsolatban.. Minden érdekel, köszii :)
8. leony (válaszként erre: 6. - Homern)
2012. nov. 6. 15:51
Köszi, írtam is neki, hogy mennyi az annyi...
7. leony (válaszként erre: 5. - Cicaanya)
2012. nov. 6. 15:50
Ahha, értem. Köszi az infót. Holnap megyünk be a kp-ba megbeszélni a dolgokat..
2012. nov. 6. 14:20
18 ker bababirodalom bölcsi.a gondozónők legjobbjai,hihetetlenül jó étrend amit egy nagyon lelkes szakácsnéni készít a dietetikusuk segítségével,nagy tér,szép,újszerű,jó játékok,zöld környezet távol az úttól :) voltam pár helyen gyakorlaton,de ez az egyetlen hely ahova utána a gyereket is beadtam néha nyugodt szívvel( a fizetős csoportba)
5. cicaanya (válaszként erre: 4. - Leony)
2012. nov. 6. 14:09
Hát annyit hallottam jó,de többet nem! Ha van munkáltatói igazolásod akkor be írathatod az Ujhegyire ha talán van még ugy hely hogy valaki elmegy.... (költözés miatt stb...)Ujhelgyi jó sokan meg vannak elégedve vele!!!
4. leony (válaszként erre: 2. - Cicaanya)
2012. nov. 6. 14:03
Na, akkor a X. kerület kilőve.. És arról tusz valamit, hogy az milyen?
2012. nov. 6. 14:02
Sziasztok, véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy a felsorolt kerületekben milyen bölcsik vannak? Esetleg magánbölcsi, ha nem túlságosan drága..
2012. nov. 6. 14:02
X.ker telitve kivéve Maglódi utón van hely!
2012. nov. 6. 14:01
Bölcsi/Magánbölcsi a IX., X., XVIII., XIX. kerületben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook