Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Talpra álltam fórum

Talpra álltam (beszélgetős fórum)


2016. ápr. 6. 21:31
Nem írok regényt; nem szeretném a Háború és békét túl licitálni.
2016. ápr. 6. 21:26
ismerek ojan enbereket akik mindent elvesztetek de talpra àlltak ès nem keseredtek el siha hanem boldogok...
2016. ápr. 6. 20:27
Mindenkinek sok szeretetet küldök!!
2012. nov. 6. 17:35

Sziasztok!

Tetszik a téma, bár nekem nincs egy nagy, csak sok apró történetem.

A lényeg, hogy mindig kecmeregjen fel az ember, amikor a Sors taszít rajta. :-)

Hosszú csevegés akkor van, ha valaki szembe megy a forgalommal, az ilyen pozitív dolgok itt általában hamar kifújnak. Pedig erre kellene a figyelmet fordítani!

2012. nov. 6. 16:07
Hát nem:)))9
2012. nov. 6. 14:58
nem volt hosszú csevegés!
4. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - C716dc4eab)
2012. nov. 6. 12:08
Túl rövid az élet ahhoz hogy akár kis időre is megtorpanjunk. Mindig újra lehet kezdeni, sőt az élet célja a küzdés maga.
3. Kukacc (válaszként erre: 1. - C716dc4eab)
2012. nov. 6. 11:51

Sok minden történt velem, sok olyan helyzetbe kényszerültem, amiről a síromig hallgatni fogok.

De rengeteg erő, kitartás van bennem, 2007-ben melldaganatom volt, műtét, kemo, hormon kezelés.

Most itt vagyok, és csodálatosan boldog vagyok, mert tudom szoptatni a kisfiamat. Fantasztikus férjem van, boldog, egészséges vagyok, ahogyan a családom minden tagja.

Ennél több nekem nem kell.

2012. nov. 6. 11:46

Minden probléma, amit elénk hoz az élet, jól mondja az ismerősöd, azért van, hogy tanuljunk belőle. Nekem gyerek korom óta meghatározhatatlan okból vissza-vissza térően foltosan hullott a hajam.

Számomra ez a probléma, volt AZ ami rendbe tette az életemet, mert én ebből tanultam.

A „betegségemet” nem tudták meggyógyítani, mert nekem kellett rájönni, hogy lelki eredetű. Mikor rájöttem, akkor azt orvosoltam. Sikerült! Azóta jól vagyok. A szemléletváltás miatt más szemmel nézem a világot. Ez alatt azt értem,hogy ami korábban fontos volt és esetleg idegesítő lényegtelenné vált. A legfontosabb a szeretet ez irányít mindent.

2012. nov. 6. 11:17

Nyugati országrészben élek, ingatlan irodát vezetek.Ma egy fantasztikus nővel hozott össze a sorsom, munkám.Elvesztett szinte mindent, egy férfinak köszönhetően mégsem adja fel. A vállalkozása oda lett, a lakása oda lett a kocsija oda lett, mégis csupa mosoly, és állítja tanulnia kellett abból ami történt vele.


Nekem a legnagyobb próbatétel volt hogy a saját lábamra kelett állni munka fronton, előtte kb 5 évvel egyszerre lettünk munkanélküliek a férjemmel, két pici gyerek mellett.Lett másik munka, sok és nehéz és jól kereső, kényelmes és semmit sem fizető . Ápoltam és temettem el aput, kísértem pár éve kemóra anyut( felépült). Mindenki életében vannak nehéz helyzetek.


Amíg élsz minden megtörténhet......

Kinek mi volt életében a legnagyobb próbatétel? Mit tanult a helyzetből ez érdekelne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook