Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Én felejtettem, de a szívem? fórum

Én felejtettem, de a szívem? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Én felejtettem, de a szívem?

16. a0b7a939fe (válaszként erre: 1. - F46e7b0013)
2012. nov. 16. 22:56

Nem tudom kik vagytok v ki vagy!?Ez az én történetem

K.Z.Neked írnék pár sort,de tudtátok,v tudtad is h írni fogok erre.Gúnyt csinálsz belőlem ebből az egészből és nem értem,h miért?Ígen csak ezt tudom neked mondani továbbra is,h valamiért fontos voltál nekem,én aggodtam miadtad el akaartad azt is hitetni velem,h beteg vagy csakmert nem nyomom a telefont,és már nem ülök mint egy megrögzött a gép előtt fogalmad sincs mi ment bennem végig.Nem álmodoztam soha tündérmesékről vagy ilyenekről.Én tényleg megszerettelek valamiért mert talán én láttam a te jó oldaladat is.Megakartaklak ismerni csupán vagy csak annyi visszaigazolást kapni,h ezt te úgy látod,h nem működne semerre.De te csak kiskapukat hagytál mindvégig magad után azt éreztetted mindvégig,h fontos lehetek számodra stb

Sokkal többnek gondoltalak,még annál is többnek,

1000x többnek bárkimástól!Nem akarok ezzel a levélel semmit.Ide írtam mert te is csak ilyen helyekre írsz,itt mersz és így,h titokban maradj.

Hát légy titokban nehogy valaki vissza éljen ezzel

Nem magamra mondom...én ettől többnek érzem magam

minthogy valakit beárúljak na mindegy.

A szeretet és én!? Írod,v írjátok már nem érdekel.

Lehet mutatnék neked egy könyvet és ha elolvasnád,v olvasnátok!?Talán meg is értenétek mi is a szeretet (Nem isten szeretet)És emberi kapcsolatok!Akkor talán engem is megtudnál érten.

Megérteni azt,h nekem is egy életem van és nem fogom mégegyszer tönkretenni egy átlagos ffival aki csak átlagosan tud gondolkodni! Főleg ha pin.ról van szó Ez kicsit tu nem ide való,de így van majdnem minden ffival mert egyszer már megtettem.De másodjára nem.Azt akarod velem most is éreztetni,h én volta a dolgokban a hibás,én nem viselkedtem,v cselekedtem megfelelően

h furdaljon valami.Így van vannak dolgok mit máskép is csinálhattam volna,v mondhattam volna.De

már megtörténtek.És én csak valóban szeretni szerettelek volna ez az én bűnöm.Láttam a b.nődet szép lány,kedves arca van.Próbáld meg őt szeretni

nem olyan nehéz nekem már csak elhiheted. Így igen valami mostanra megpattant bennem a fejem a homokba dugom mostmár sokszor én is mert így kicsit könnyebb. A dolgaidért pedig a sok kifacsart szívekér,mert nem hinném,h ezzel a szereppel egyedűl voltam! Így ha maj egyszer meg környékez a lelkiismeret,v ha kölcsönkéred valakitől majd akkor önmagaddal számolj el.

2012. nov. 15. 16:24
Én is voltam hasonlóan ha megláttam nem tudtam ellenállni. De néha tényleg az ész győz a szerelem felett , főleg ha valaki nem szeret viszont. mert az rosszabb és mindig várni h hátha ő is ugyanugy fog szeretni, miközben ha ésszel gondolkozunk akkor rájöhetünk h ha ő ugyanugy viszonozná a szerelmet akkor együtt lenne velünk. az ilyen típusu dolgok tapasztalatok, izgalmas részei az életünknek. de egy életre nem elég.. mert a szerelem tényleg egy idő után elmulik. habár a szívnek valoban nem lehet parancsolni és attol csinál az ember őrültségeket amiket vagy megbán vagy nem. de ha életreszoloan kell dönteni nem biztos h az akit nagy Ő-nek hiszünk.
2012. nov. 7. 07:02
Ugyanilyen cipőben jártam... Volt egy nagy szerelmem, akit ha csak megláttam a szívem kalapált és imádtam hozzáérni stb. De nem értett meg a fiú sok mindent, nem látott be dolgokat, így amikor egy barátom vallott szerelmet és döntenem kellett a barátot választottam. Az ész győzött a szív felett, nem mondom hogy ez így van jól, csak azt hogy Neked kell eldönteni mit akarsz. Az univerzum úgy rendeződik úgyis amit leginkább akarsz megkaphasd, lehet hogy a régi vágyad vált valóra miszerint hallottad hogy mondta szeretlek, de ez szerintem már nem lesz ugyanaz az érzés mint régen volt irányába...
13. 63d6abf1d7 (válaszként erre: 11. - Sorstalanság)
2012. nov. 6. 18:33
Az életéről mindenki maga dönt.
12. 63d6abf1d7 (válaszként erre: 6. - Lisica)
2012. nov. 6. 18:29
Édesanyád okos asszony volt!
2012. nov. 6. 18:09
micsoda 'boldogság" tudni mi a szerelem de éldegélni valakivel kölcsönös szeretetben...
2012. nov. 6. 16:50
Így van ez, mindig. Egyet lépünk előre, kettőt pedig hátra, folyton s folyvást hiányzik a Mindenségből valami. Aztán lehet Lisicának van igaza, de az is lehet, hogy az élet csak úgy magától és természetesen összerakódik.
2012. nov. 6. 16:39
Most felbukkant és azt mondta szeret, és Te is még szereted? Vagy valamit félreértettem? Mert ha igen, akkor hajrá, ha nem, akkor sajnálom... :(
8. Babulina (válaszként erre: 6. - Lisica)
2012. nov. 6. 11:59
Valóban, még ha fájdalmas is...
7. Erika8 (válaszként erre: 6. - Lisica)
2012. nov. 6. 11:57
...ez így van ! :)
2012. nov. 6. 11:54
aki járt már hasonló cipőben,annak az időrendi zavar fel sem tűnik...azt mondta megboldogult anyukám,amikor velem esett meg az ügy,hogy legalább annyi haszna van, bárhogy forduljon is az életem,legalább tudom,mi az a szerelem...
2012. nov. 6. 11:38
Én is értem........
2012. nov. 6. 11:06
Én értem, meg át is érzem... Jártam én is ugyanilyen cipőben. Három évig tartott míg kijöttem belőle, de túl vagyok rajta! Kitartás, és elszántság kell hozzá, hogy ki tudd őt verni a fejedből - szívedből!
3. Bibi25 (válaszként erre: 2. - Aa84065182)
2012. nov. 6. 10:36
En is ketszer olvastam at:D. Kisse tenyleg zavaros. Idorendbe kene szedni az esemenyeket.
2012. nov. 6. 09:42
Nekem kicsit zavaros ez a cikk...:(
2012. nov. 6. 09:08
Nem volt harmonikus kapcsolatunk, még csak kapcsolatunk sem volt, de szerettem, hihetetlen nagy szerelemmel, odaadással, önzetlen, viszonzatlanul. És imádtam, imádtam akkor is ha megbántott, ha nem jött el, ha csalódtam, imádtam, imádtam, szerettem.
Úgy érzem, felejtettem már, de ha felbukkan még mindig a hideg ráz, és hatással van rám. A szívem teljesen mást diktál..

Ugrás a teljes írásra: Én felejtettem, de a szívem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook