Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Első repülőút fórum

Első repülőút (beszélgetős fórum)


2012. nov. 6. 12:49

Ahogy bemész a terminálra, mehetsz rögtön jobbra (alul) az ellenőrzéshez. Check In pulthoz nem kell odamenni, mert online már csekkoltál és feladandó csomagod sincs.


Ha túl vagy az ellenőrzésen, akkor az indulási oldalon vannak kivetítők, ahové kírják, hogy melyik kapu. Meg hogy A vagy B. Ha B, akkor balra kell menned, ha A, akkor meg jobbra. De minden ki van írva...


A fül szerintem sem számít bele egyébként. 100 ml folyadék szállítható csak, amit külön, zárható zacsiba kell tenni. Szúró-vágó eszköz tilos. Kaja felvihető (nem igaz, hogy nem).


A kézipoggyász súlya szerintem 10 kg, de mivel én Wizzairrel szoktam repkedni, nem tudom, hogy a Ryanairnél most éppen mi a standard. De a honlapjukon az ilyen súly és mérethatárok úgyis fent vannak...

8. jucusmucus (válaszként erre: 1. - Dollyka27)
2012. nov. 6. 12:29

Szia !

A kézipoggyász mérete: 55x40x20 és max. 10 kg lehet.

2012. nov. 6. 08:52
:D mégegyszer köszi
2012. nov. 6. 08:46
Mindenképp kényelmes táskát vigyél,dehogy számít bele a táska füle,max ha igen,levágják!!!DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXD
5. dollyka27 (válaszként erre: 4. - Amália72)
2012. nov. 6. 08:44

neked is köszi.

és szerinted a táska füle is beleszámít(sima női táskáról van szó:))

2012. nov. 6. 08:39
A kézipoggyászba semmilyen szúró,vágó,éles eszközt ne tégy bele.5 kg lehet a kézipoggyász súlya.Ismerősömnek még az inzulint is felengedték a gépre,(tŰ),természetesen orvosi igazolással,alátámasztva,hogy beteg.Semmi extra dolog nincs benne,szerintem hamar megszokod,mire belejössz,már le is szálltál!!!Jó utat:-)
2012. nov. 6. 08:31
köszi a segítséget. olvastam,hogy zacskóba kell belerakni a folyadék. ez lehet sima "átlag"acskó is? vagy mindenképp zárhatós legyen?
2012. nov. 6. 08:29
arra figyeljetek, hogy semmiféle ételt, folyadékot (100ml feletti) nem rakhattok a poggyászba. A füle szerintem nem számit bele. Sajnor ryanair-ral még nem nem utaztam, igy mást nem tudok mondani.
2012. nov. 6. 08:25
holnap reülünk előszőr. a reptéren melyik szintre kell menni? online becsekkoltunk(ryanair)...hová kell ilyenkor mennyi? kézitáskánk lesz csak,belefér a mérebe,de a füle kb.30cm...ez is beleszámít a kézipoggyász méretbe? vagy csak a táska mérete fontos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook