Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexuális segédeszközök a házasságon belül, hvagy:használtok, használnátok?vagy esetleg nem? fórum

Szexuális segédeszközök a házasságon belül, hvagy:használtok, használnátok?vagy esetleg nem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
9. K.né (válaszként erre: 8. - 7004ca251b)
2008. máj. 18. 12:39
Khmmm.... Igen... Azt hiszem ez egy másik topicba való téma... :-) :-) :-) De nem rossz téma... :-D
8. 7004ca251b (válaszként erre: 7. - K.né)
2008. máj. 18. 11:17
Igen,maapság már nagyon szuper kütyüket gyártanak vibrátor címen,épp csak 7nyelven nem beszél:)nekem is va pár,különböző színben,méretben,rezeg,vagy csak simán gyönygök masszíroznak,stb..és jó is ez,de akármilyen jól kifejesztett szerkezetek ezek,egyik sem fog se elfenekelni,se kikötözni,de azt hiszem,ez már egy másik topicba tarozik :D:D
7. K.né (válaszként erre: 6. - 7004ca251b)
2008. máj. 18. 11:14

Nem csak műanyagból gyártanak :-)

Nekem szilikonból van. Na azért nem lehet 90 fokban meghajlítani, de akkor sem merev és nem okoz sérülést. Mert ugye ha magának csinálja az ember lánya, akkor érzi hogy jó és hogy nem, de a párunk nem érzi mit csinál, csak látja. Így nagy igyekezetében olyan szögben okozhat "csodát" nekünk, ami számunkra csoda ha megússzuk szisszenéssel... :-) Tapasztalat :-) És nem egy nagy összegbe kerül és még rezegni is tud. :-)

6. 7004ca251b (válaszként erre: 4. - K.né)
2008. máj. 18. 10:55
Én is egyetértek.Na meg eprsze a szexuális segédeszközök során emlékezzük meg azon szegény nőtársainkról,konkrétan jelenleg rólam,akiknek épp nincs férfi a háznál,így be kell érni a műanyaggal :D:D
5. Mókicaaaa (válaszként erre: 4. - K.né)
2008. máj. 18. 10:51
teljesen egyet értek veled..
2008. máj. 18. 10:49

Jó dolog a vibri.

Nem pótolja a hús-vér szerszámot, ez igaz.

De a párom szerint izgató, ha játszadozok vele. Feldobja a hangulatot, serkentően hat rá. Nem is hagyja általában, hogy én fejezzem be a műveletet, mert nem bír magával. :-)

És bizony előfordul néha, hogy a párom nagyon fáradt (ha már negyedik napja 12órázik, érthető)és nem az a baj, hogy nem kíván, hanem nincs ereje hozzá. Félúton abbamarad. Na ilyenkor előkerül a vibri: én sem maradok "ellátatlanul" és neki sincs így lelkiismeret-furdalása, hogy nem elégített ki. De hangsúlyozom ilyen nagyon ritkán van.

Csak akkor van baj, ha valahol a nő rákényszerül, hogy folyamatosan így elégítse ki magát, mert a párja nem tudja vagy nem akarja...

3. 14775640c4 (válaszként erre: 2. - Ac524f11f1)
2008. febr. 5. 12:40

az lehet ált. az ilyeneknél nem kell sok.

mnodjuk mi vibrizünk :))egy egész készlet van. kicsi nagy stb.pl akkor mikor nincs kedve,akkor jó kedvcsináló:előkapom játszom ezzel-azzal ne félj utána le sem lehet vakarni :)))

2008. febr. 5. 12:33
Ha segédeszköznek számít, márpedig azért annak, mi vettünk egy ilyen durex gélt. Hát nekem nem jött be, de lehet hogy sokat kentünk :-D mert alig éreztem a páromat.
2008. febr. 5. 10:49

sziasztok!

gondoltam nyitok egy topicot.

ilyen téma még ugy sincs.

szóval segédeszközök,vagyis vibrátorok és társaik.

hogy vagytok velük?békében?haragban?

erre lennék kiváncsi.

használtok-e bármilyen szexuális segédeszközt otthon akár saját magatok szórakoztatására, vagy a párotokkal együtt igy doblátok fel az szexet?(ha esetleg igen mit?)

vagy nem mert nem akartok nem nektek való....stb.

vagy akarnátok csak nem jutottatok el még eddig.

szóval véleményeket szeretnék hogy álltok ehhez a témához.érvek ellenérvek...stb

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook