Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexuális segédeszközök a házasságon belül, hvagy:használtok, használnátok?vagy esetleg nem? fórum

Szexuális segédeszközök a házasságon belül, hvagy:használtok, használnátok?vagy esetleg nem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
39. töprengő (válaszként erre: 38. - BetBet)
2011. máj. 12. 06:00
Köszönöm.
38. BetBet (válaszként erre: 35. - Töprengő)
2011. máj. 11. 21:51

Én kiválaszthattam egy menüből a feladót és nem volt semmi a csomagon.

De inkább nézd meg, nem tudom már pontosan.

2011. máj. 11. 21:16
Sziasztok mi szoktuk használni ha laposodik a szexuális életetek próbáljátok ki bátran.
2011. máj. 11. 21:05

Nem használunk, de egy ideje tervezgetjük.

Ha veszek, akkor inkább személyesen veszek, mert nem értek hozzá, és van egy csomó kérdésem.

35. töprengő (válaszként erre: 33. - BetBet)
2011. máj. 11. 21:03
És mi van ha nem utalni akarom a lóvét. Akkor fizetem ha a pósta kihozza. Diszkrét csomagolás.. Mi van írva a feladóhoz? Mert ha a " szerelem boltja " vagy valami hasonló, nem túl nehéz kitalálni valami szexcuccot tartalmaz a csomag..
2011. máj. 9. 18:13
hát persze,bele férne!:)
33. BetBet
2011. máj. 9. 16:44

Sziasztok!

Találtam egy webboltot ami teljesen új, és állítólag egész Európában ott vannak. Most jöttek nemrég Magyarországra. Érdemes vásárolni, mert segítőkészek, hihetetlenül jók az árak, és amúgy is tetszik. :)

Amikor én vásároltam, akkor 200 Ft volt a postaköltség!

Be is merem vallani, hogy vettem síkosítót és egy kis vibrátort próba képpen, mert először nem hittem hogy megkapom amit rendelek. Gyanús volt nekem hogy ilyen olcsó... De átutaltam és másnap fel is adták.

Amit vettem teljesen diszkréten megkaptam. A férjem azt hitte hogy vettem valamit a fiam számítógépéhez a neten. :D Nem tudom már mi volt a címe az oldalnak, de lementettem a google-ba. Így megtalálja:


- A Szerelem Boltja -


Remélem sokat segítek ezzel azoknak akik jót akarnak vásárolni a neten és jó áron.


Üdvözlettel:

Kati

2009. júl. 21. 21:56
sziasztok!nekem is van, egy 24cmes, elég élethu műpéniszem, nincs vibrim! a volt párommal vagy sexpartneremmel eloszeretettel használtuk, vadítja a palikat az tuti!
31. zozo69
2009. febr. 15. 14:27
Zselés vibri az jó bár s rezgő pénisz gyűrűtöl nem estem hanyat ,néha inkább zavaró mint izgató
30. Ercsu7
2009. febr. 15. 13:56
Masszázs zselé ez nagyon jó!!!!!!!!:9
29. zozo69
2009. febr. 15. 13:40
megint csak prüdek vannak itt vagy mindenki valentinozik Vélemény valakinek?
28. Ndia (válaszként erre: 23. - Ágnes7009)
2009. jan. 13. 15:00
Hát ez tök jó !!!
2009. jan. 12. 17:06

Vannak bevállalós csajok akik nem lámpa lázasak ha választani kell,meg ugye saját lakásán mindenki oldottabb mint egy üzletben.

Méretes zselést sikerült választani-isteni

26. 87dcc92a81 (válaszként erre: 23. - Ágnes7009)
2009. jan. 11. 21:50
Választottatok is?:)
25. 70a5a27405 (válaszként erre: 23. - Ágnes7009)
2009. jan. 11. 21:48
az nem semmi!
24. 87dcc92a81 (válaszként erre: 23. - Ágnes7009)
2009. jan. 8. 21:26
lánybúcsúban?....van üzleti érzéke:))
2009. jan. 8. 21:07
Bács megyében egy csávó házhoz viszi a vibriket sikositókat stb.,nem kell az üzletben pironkodni.Tök jó fej,mint egy termék bemútató!-csak hát nem testi használat közben.Lány búcsun szük körü bulikon névnapi bulikon stb.is megmutatta már,a termékeket s ámultunk bámultunk,hogy mik vannak mit választhatnánk.
22. Ndia
2009. jan. 4. 10:16

Kár hogy nem működik ez a topik. Sajnos mi Magyarok nagyon prűdek vagyunk, meg is lehet nézni a válási statisztikákat !!!!És valljuk be , hogy a szex nagyon fontos egy házasságban ! Idő és pénz hiányában a szex lehetne a felnőttek egyetlen feszültségoldó játékszere, ha tudnánk élni vele, és el tudnánk lazulni. És ha a drága szüleink beszéltek , és beszéltettek volna minket erről.

Szerintem mindent ki kell próbálni ami csak egy párnak jól esik, és kíváncsi rá.

2008. szept. 8. 12:55
Nemrég kaptam egyet a páromtól, és mit ne mondjak, eléggé feldobta, az amúgy sem unalmas szexuális életünket. Gyakorlatilag egy hétig mást sem csináltunk, csak szexeltünk reggel, éjjel. Még ha nem is használtuk minden alkalommal a vibrit, akkor is nagyon felpörögtünk az újdonságoktól. Nekem is szilikonos van, teljesen olyan, mint az igazi, eszméletlen, és a pasim teljesen beindúl, ha előtte csinálom!
20. 70a5a27405 (válaszként erre: 3. - 14775640c4)
2008. szept. 8. 09:21
Ez tetszett!!! Nekem is van egy de használhatatlan, és a kertünkben landolt. Egy szokatlan termés....:DDDDDD
2008. júl. 22. 11:54

nekem is van kettő!!

kicsit feldobja a dolgot.

amit még próbáltunk a masszázsolaj amit egymásra kenünk "ott" kellemes érzés és ehető is!!

nagyon jó!!!

18. Rika1
2008. júl. 18. 21:47
Igen mi is gondolkodtunk már a vibrin, de még nem jutottunk el odáig, hogy meg is vegyük. Vagy nem érezzük még szükségét. Ha vennék csak is szilikonosat, mert azt látom előnyösnek, jobban átveszi a test vonalát. Aztán vannak kifejezetten izgatólag ható segédeszközök, nekem a bilincs és a szembekötés ami bejön még.
2008. jún. 24. 14:12
Első alkalommal igyál egy pohár valamit lazításképp ;) Aztán hajrá! Legalább annyi jogunk van élvezni a dolgot, mint legdrágább férfitársainknak :D
2008. jún. 24. 14:10

Köszi :D aranyos vagy!!!

Csak ilyenkor én is nagy hangal dumálok, eltervezem mi lesz amikor meg ott vagyunk, hogy akkor nosza, akkor meg elszáll minden bároságom és bár egész nap szexelhetnékem volt akkor éppen nem merek magamhoz sem nyúlni. Igyekszem észben tartani a mondataidat mert tudom, hogy igazad van!!!!

2008. jún. 24. 14:06
Mónika Drága :D Nem benne nem bízol, hanem magadban és megint előjött az, hogy a csajokat arra szocializálják, hogy ezt szégyellni kell. Tegyél magasról a konvenciókra legalábban az ágyban az ég szerelmére! Ki akarod vele próbálni? Akkor meg? Ha bizonytalan vagy, kérdezd meg, hogy szeretné-e és kérd meg, hogy segítsen. Én még nem láttam olyan pasit, aki erre nemet mondott volna :D
2008. jún. 24. 14:02

Sziasztok!

Nekem is van egy ilyen játékszerem, régen a barátnőimtől kaptam :D. De sajna az enyém olyan nagy, hogy kényelmetlen a használata, így porosodik a szekrény hátuljában :(( A párom már mondta, hogy vegyünk egy másikat, de engem sokszor elkap a gátlásosság, és még magamhoz is alig merek nyúlni a jelenlétében. Nem tudom miért van ez, talán nem bízom meg benne eléggé???? Nem tudom.

13. 45f5ce422c (válaszként erre: 12. - K.né)
2008. jún. 24. 12:08
Húúú, én is ilyet néztem ki magamnak, de még nem bátorkodtam elmenni érte!!! És nem is drága! :)
12. K.né (válaszként erre: 11. - Zsuzsa88)
2008. jún. 23. 05:29
Nos: az én vibrim 3000 Ft volt. Igaz tavaly nyáron kaptam a páromtól. Együtt választottuk ki. :-) Szilikonos, rezgős, és a formája teljesen olyan, mint egy igazi farok (kialakították a makkot, a redőket, a duzzadt vérereket, stb...) 2 ceruzaelemről működik, és állítható a rezgés erősége is. Nekünk bevált.
2008. jún. 22. 14:37
Felkeltettétek az érdeklődésemet... Eddig talán 2-3x gondoltam rá, hogy kellene, most már biztos vagyok benne... Mennyibe kerül egy ilyen ketyere? :D Még soha nem jártam szexshopban, lehet, hamarosan elnézek arra is. A párom fantasztikus az ágyban, erre nincs panaszom, csak mostanában kicsit ritkán találkozunk... :( Kb. hetente 2x. Mostanában ritka, ha belefér egy 3. találka is.
10. McKenzi (válaszként erre: 1. - 14775640c4)
2008. máj. 18. 12:51
jó hogy vannak ilyen eszközök, csak azt sajnálom hogy tini koromban nem volt vibrim!!!! :)))
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook