Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aukciós oldalon vettél már parfümöt? Mik a tapasztalatok? fórum

Aukciós oldalon vettél már parfümöt? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


13. Enya78
2012. nov. 5. 13:09

Én az FM parfümömmel meg vagyok elégedve! Nemrég kaptam a páromtól.. aztán múltkor voltam a M.llerben, fújtam az eredetijét, ugyanolyannak éreztem és tartós is.

Ami úgy néz ki, mint az eredeti, de harmad annyiba kerül, az tuti gagyi!! Nem érdemes megvenni! :)

12. gota
2012. nov. 5. 13:02

Egyszer párom akart meglepni onnan parfümmel... Hát kb. ki is dobhatta volna szegény az ablakon azt a pénzt... Tök más az illata, nem is tartós. Pedig azt mondja, az eladónak egy csomó pozitív értékelése volt.

Mindenesetre szerintem nem éri meg.

2012. nov. 5. 12:58

Már vettem aukciós oldalon parfümöt, és természetesen nem eredeti...

Azóta pl. kínai piacra járok vagy kisebb drogéria-jellegű üzletekbe ... mert ott legalább le tudom tesztelni, hogy tényleg eredeti parfümről van-e szó.

Érdemes megfigyelni az üvegben látható fújóka csövét, ha túl hosszú vagy túl rövid az üveg méretéhez akkor biztos, hogy hamisítvány. De nézz be egy Do*gles vagy M@rrionaud üzletbe látható, hogy minden fújóka csöve PONT leér az üveg aljáig és kész.

PLUSZ! Rázd fel a parfümöt :) ha hamar visszaáll eredeti állapotára és könnyedén eltűnik a habos rész, fix, hogy eredeti. Ha lassan vagy alig tér magához, akkor az sajtos hamisítvány ...


Nem ajánlom az aukciós oldalakat :)

10. r-iett (válaszként erre: 2. - 74740b7c7c)
2012. nov. 5. 12:41
Hát ha elmész a kínai piacra akkor még olcsóbban megszerezheted,mert a zöme ott veszi... Én ott nem vettem és nem is vennék.
2012. nov. 5. 12:37
Soha nem vettem még én sem, bár gondolkoztam rajta. A barátnőm viszont vett, és konkrétan kiütéses lett tőle...! Szóval szerintem inkább a parfüméria vagy valóban Újpesten az a kis bolt jó, ott vettem már én is és bevált :)
2012. nov. 5. 12:17
Az eredetihez hasonló áron egy nagyon gagyi utánzatot kaptam...garancia természetesen nem volt az eladó részéről.
7. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - 74740b7c7c)
2012. nov. 5. 12:14
Én vettem már. Többet nem fogok és asszem ezzel mindent elmondtam.:)
6. kiszvorosz (válaszként erre: 1. - 74740b7c7c)
2012. nov. 5. 12:12
Gyanúsan olcsót egy barátom ütött le, de végül ő sem vette át -személyes átvétel lett volna- mert közölte az emberrel,nem ilyen az eredeti doboza,így nem kell.(előtte sokat leveleztek,hogy tényleg frankó e a parfüm) Parfümöt jellemzően újpest központban rendőrséggel átlósan szemben lévő parfümériában szoktam venni. Alice szinte bármit beszerez jó áron!
5. Ekka
2012. nov. 5. 12:11
Gondolkodtam már rajta, de nem merek:)
2012. nov. 5. 12:06

Én úgy gondolom 2 variáció van.

Amit ott árulnak, az vagy "(le)pottyant" valahonnan, vagy utánzat.

Az elsővel még nincs is gond, de a másodikkal..:D

2012. nov. 5. 12:03
Na erre én is kíváncsi vagyok.
2012. nov. 5. 12:01

Többnyire parfümériában vásárolok, viszont vannak olyan parfümök, amiknek az ára megfizethetetlen, így arra gondoltam, hogy aukciós oldalon szerezném be az eredeti ár töredékéért.

Vajon megéri?

2012. nov. 5. 12:01
Aukciós oldalon vettél már parfümöt? Mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook