Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Novemberben ismét Babamama Expo! fórum

Novemberben ismét Babamama Expo! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Novemberben ismét Babamama Expo!

9. emmama (válaszként erre: 2. - Pepperoni_9)
2012. nov. 10. 18:02
Sziasztok! Kb milyen kedvezményekre lehet számítani a cégenél? 10-20% vagy lehet több is? Köszi!
8. Eperke_eperke (válaszként erre: 7. - Veroniccca001)
2012. nov. 10. 12:19

Szia!


Én is érdeklődtem már máshol, az árakról annyit, hogy nem sokkal kedvezőbb, mint máshol, csak itt minden van 1 helyen, néhol adnak kis mintaterméket, sok szóróanyagot, van helyben pl 4D UH-ra lehetőség.

Én is gondolhókodtam, hogy elmegyek, de idén max nyerni lehet rá belépőt, kupon nincs, 1900 ft-om meg nincs rá és akkor az még csak az én belépőm, de nem egyedül mennék.

Egyedül nem jó, kettőnknek meg egy vagyon.

2012. nov. 9. 13:04
Sziasztok! Szerintetek érdemes elmenni? Jobb árak vannak ilyenkor? Valahol szokott lenni kedvezményes kupon a jegyhez? Az jó lenne, mert elég drága...
6. emmama (válaszként erre: 5. - Hoxa)
2012. nov. 9. 00:25
Írna valaki pár szót a Expóról? Még sosem voltam, de most tervezem, hogy kimegyek. Csak nem tudom érdemes-e gyereket vinni. Nincs túl nagy tömeg? Olyasmire számítsak, mint a Bababörze, csak itt kizárólag cégek állítank ki? Az árak lényegesen jobbak ilyenkor? Előre is köszönöm a válaszokat!
5. Hoxa
2012. nov. 6. 09:18
Próbáljatok belépőjegyet nyerni, hátha sikerül :)
Itt a nyereményjátékos cikkünk
2012. nov. 6. 08:55
csatlakozom az előttem szólókhoz
3. Eperke_eperke (válaszként erre: 1. - Babamamaexpo)
2012. nov. 5. 21:47

Nagyon örülünk a rendezvénynek, csak a belépő ára kicsit magas, így számunkra elérhetetlen, főleg, ha a párommal együtt szeretnék menni :(

Engem is érdekelne kedvezőbb belépőjegy, ha van ilyen, akkor el tudnánk menni, mert biztosan nagyon hasznos egy ilyen nagyszabású rendezvény.

2012. nov. 5. 12:17
Ott leszunk, harmadjara is! Viszont iden nem talalok kuponos kedvezmenyes jegyet... :( Ez most kimarad? :(
2012. nov. 5. 11:37
A november 16-17-18-án megrendezésre kerülő élményhétvége az év legfontosabb eseménye mindenki számára, aki babát vár, babát szeretne, vagy éppen a kicsi megérkezésének örvendő boldog időket éli. Kihagyhatatlan programok, izgalmas előadások, praktikus tanácsok és közel 200 kiállító újdonságai várják a látogatókat.

Ugrás a teljes írásra: Novemberben ismét Babamama Expo!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook