Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet törölni elhunyt testvér adatlapját a Facebookról, ha nem tudom a hozzáférési jelszavakat? fórum

Hogyan lehet törölni elhunyt testvér adatlapját a Facebookról, ha nem tudom a hozzáférési jelszavakat? (tudásbázis kérdés)

2012. nov. 4. 14:40
Köszi.mindenkinek megprobálom iro nekik.
4. f758a7200f (válaszként erre: 1. - Egypofátlan)
2012. nov. 4. 10:05
Hasonlo helyzetben voltak egy nemreg elhunyt fiatal lany szulei akiket ismerunk, es ok sem tudtak a jelszot sajnos. Irni kell angolul egy levelet A facebooknak Amerikaba mert nincs europai ugynokseguk vagy ilyesmi es amig el nem biraljak a levelet addig varnod kell, amugy ezek utan leblokkoljak. Eltarthat egy ideig de nincs semmilyen mas mod
3. Kimora (válaszként erre: 1. - Egypofátlan)
2012. nov. 4. 10:03

A hozzátartozónak kell a Facebooknak írni. Kérni szokták a Halotti anyakönyvi másolatot. Majd vagy törlik ha azt kéred, vagy elküldik a belépőazonosítót ha emlékoldalnak szeretné a hozzátartozó meghagyni.

Részvétem Neked és a családodnak!

2012. nov. 4. 09:35
írni kell egy emailt vagy üzenetet a megadott címre..vannak problémákra külön email címek megadva.
2012. nov. 4. 09:24
Hogyan lehet törölni elhunyt testvér adatlapját a facebookról ha nem tudom a hozáférési jelszavakat.?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook