Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elhagyott, de szexelünk fórum

Elhagyott, de szexelünk (beszélgetős fórum)


27. bolgi
2012. nov. 11. 09:50
De most próbálok magamra gondolni és kikapcsolódni,én is továbblépni :)
26. bolgi
2012. nov. 11. 09:49
Beszéltem vele megmondtam neki mit szeretnék, de elfogadom, hogy ő tovább akar lépni. Azóta próbálom elterelni a figyelmemet, nem beszéltünk egyáltalán. Nagyon nehéz. Néha félek hogyha még szexelni sem járunk össze akkor mi az ami újra összehozna minket...
25. bolgi
2012. nov. 11. 09:46
köszi mindenkinek a hozzászólást :)
24. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1. - Bolgi)
2012. nov. 7. 12:45

Ne mondd,hogy változtani akarsz,hanem változtass,hogy észrevegye.

és ne kérj-várj tőle semmit,vagyis semmiféle ígéretet,csak csináld egy darabig úgy,hogy te teszel bele többet.Aztán egy idő múlva,ha úgy látod,hpogy nem kepsz jó viszajelzéseket az igyeklezetedre,ha nem látod,hogy visszatalált volna hozzád,akkor becsukhatod az ajtót.

2012. nov. 4. 17:35
Nem olvastam végig de közvetlen környezetemben asszisztál ok egy ilyenre.... Nem csinálnám ....
2012. nov. 4. 16:03

Nekem is volt egy ilyen hapsim. Együtt voltunk egy rövid ideig, aztán elhatározta, hogy két vállra fekteti az egész világot, azon belül is leginkább a nőket.

Mégis visszajárt. Én meg engedtem neki, mert nagyon szerettem. Addig akart használni, amíg nem talál magának valakit, akivel huzamosabb ideig lehet, de én kiléptem.


Poén, hogy azóta se talált magának senkit, és ennek már több, mint 10 éve. :P

Én meg ahogy kiléptem a "bűvköréből", rátaláltam életem párjára. Azóta is együtt vagyunk, és született egy fiunk, aki most lesz 7 éves. :)

21. 1dc16653d6 (válaszként erre: 19. - 6b006fc769)
2012. nov. 4. 15:43
Detto:)))
20. andi6020 (válaszként erre: 16. - Cilumiluci)
2012. nov. 4. 14:49
Meg amúgy is, még szűz vagy :)
2012. nov. 4. 14:27
Nekem is volt ilyen. Facéran jó mulatság volt, csak mindig visszaszerelmesedtem, szóval mégsem volt akkora buli lelkileg. Testileg szuper volt:))
18. 1dc16653d6 (válaszként erre: 16. - Cilumiluci)
2012. nov. 4. 11:24
Ahhoz képest,hogy még nem volt ilyen helyzeted elég határozott álláspontod van:))
17. a6bc29c843 (válaszként erre: 16. - Cilumiluci)
2012. nov. 4. 11:15
Ez is egy hsz. :))))
16. Cilumiluci (válaszként erre: 15. - A6bc29c843)
2012. nov. 4. 11:10
Nem tom,nekem ilyen nem volt,nem tok hozzászólni:)
15. a6bc29c843 (válaszként erre: 14. - Cilumiluci)
2012. nov. 4. 11:04
Nyilván akivel szombat este a diszkóban ismerkedtem meg, én sem. Mikor a fél életed éled le mellette, nem olyan egyszerű a szakítás, csak azért, mert exszel nem illik, blá blá...:)))
14. Cilumiluci (válaszként erre: 12. - A6bc29c843)
2012. nov. 4. 11:02
Lehet.Én sosem tartanék ex-szel kapcsolatot,semmilyet,aminek vége van,annak vége van!!!
2012. nov. 4. 11:00
De amikor együtt voltatok miért feszegetetted a határokat.Egészen addig elmentél amíg benne megszakadt valami.Próbáld meg ezt elfogadni.A szex nyilván hiányzik az életéből,és ha veled jó volt nem hagyja ki,de érzelmi szinten ő szeretne továbblépni.Adj ennek még időt.Még az is lehet,hogy ő is visszafordul...,de ne erőszakoskodj.Vedd észre,hogy megint csak azt akarod,hogy úgy legyen ahogy te szeretnéd.Ez nem jó.
12. a6bc29c843 (válaszként erre: 5. - Cilumiluci)
2012. nov. 4. 10:27
Ez teljesen más. :)
2012. nov. 4. 10:26
Egészségedre! Őszinte volt, elmondta mit akar, nem hülyít. Volt választási lehetőséged, mondhattad volna azt is, hogy nem szexeltek, de nem így történt. Távozás után reklamációt...:)
2012. nov. 4. 10:18

Barátság extrákkal:)

Szerintem is tényleg csak ennyi. Jó volt együtt a szex, te is benne vagy, hülye lenne nem kihasználni.

Megy a panaszkodás, hogy a férfiak nem őszinték. Amikor meg mégis azok, akkor próbálnak valami mást beleolvasni a mondókájukba, mert nem tetszik a valóság. Ha ő azt mondta, hogy már nem akar veled kapcsolatot, de szexelni belefér, akkor ez így van.

2012. nov. 4. 09:21

Sokan azt mondják hogy sexre kellesz meg ilyenek. Én írnék erre egy ellenpéldát.

A baráti körömben is volt egy ilyen pár.

Szakítottak szétmentek majd összejártak erotikázni.

Azóta van egy szép kisfiúk és 9 éve boldogan élnek.

A srác ott is mondta csak sex és mást nem akar. Azt mégsem ez lett a vége.

4-5 hónapot voltak külön .

8. pethoevi (válaszként erre: 4. - Bolgi)
2012. nov. 4. 09:19

mondd meg neki,h nem akarsz a barátja lenni.te kapcsolatot szerettél volna,ha ő ezt nem akar,akkor a telefonszámodat is felejtse el!nem kell tartani a kapcsolatot az exekkel.és ez úgy látszik,rátok is érvényes.valaki mindig többet akar és az sérül.Légy erős és küldd el,ha legközelebb megy.Ha ráébred,h szeret,az más,akkor eldöntöd,h visszafogadod-e.Persze lehet,h addigra te már mást szeretsz.

kezdj el eljárni a barátnőiddel!

7. pethoevi (válaszként erre: 1. - Bolgi)
2012. nov. 4. 09:16
Sosem fog visszamenni hozzád!Ha akar,felmegy,megszexel.Kell ennél több?megkapja a szexet a mellékes viták és minden nélkül.Legjobb!Neki...te meg szenvedsz.Felejtsd el,légy erős!Simán lehet,h már másfelé kacsingat,de nagyon klassz és kényelmes,mert te tárt lábakkal várod. :/
6. d71ef05a8e (válaszként erre: 1. - Bolgi)
2012. nov. 4. 09:14

Hát ha kerek perec megmondta, hogy részéről vége, akkor mi a kérdésed?


Az, hogy megkíván, nem jelent többet annál, mint amit írtál: jók voltatok együtt egy bizonyos dologban. Ennyi. Nem jelent sokat egy igazi, hosszútávú kapcsolat szempontjából, sajnos. N ehitegesd magad azzal, hogy azért kíván, mert mély érzelmei vannak még irányodban.

2012. nov. 4. 09:12
Barátok nem szexelnek:)
2012. nov. 4. 09:00
Azt mondja érdekli mi van velem legyünk barátok
3. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 2. - 9f98008a3b)
2012. nov. 4. 08:59
Pontosan!
2012. nov. 4. 08:57

Nem szeret Téged, csak szexre kellesz Neki!


Lépj tovább, engedd el!



Vagy szenvedj! :o)

2012. nov. 4. 08:56

Sziasztok!

Egy olyan dologban lenne szükségem a tanácsotokra, ami elég bonyolult.

7 hónapja szakított velem a párom, nagy szerelem volt. Lángolt, és égetett is egyszerre. Szexuálisan nagyon klappoltunk. De nehezen tudtuk a problémáinkat megbeszélni és ez nagyon zavart. Én többször is szakítottam vele, de mindig visszakuncsorogta magát. Együtt éltünk és volt olyan hogy mondtam költözzön el és ő nem tette meg, azt mondta hogy neki ez fontosabb annál, hogy itt hagyjon. A végén csak szakított és elköltözött, azt mondta vmi megszakadt benne és nem hajlandó tovább próbálkozni. Én közben rájöttem, hogy csomó dologban tiszta hülye voltam, és hogy nem akarom elveszíteni. De ő nem akarja újra kezdeni.Azt mondta vmi megtört benne és nem megy. De mégis mikor találkozunk, mindig szex lesz a vége. Mit tegyek??? Segítsetek, nagyon szeretném visszakapni. Látom rajta, hogy ő is szenved nagyon, csomószor beteg, meg ilyenek, de úgy látom ő rálépett a továbblépés útjára. Mégis mindig megkíván, ha találkozunk, de kerek perec megmondta, hogy attól még nem akarja újra kezdeni, mert már nem bízik abban hogy működhet. Hiába mondtam neki, hogy már változtatni akarok, semmi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook