Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti mivel szoktátok csavarni a hajatokat? És milyen fixáló termékeket használtok? fórum

Ti mivel szoktátok csavarni a hajatokat? És milyen fixáló termékeket használtok? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 4. 20:13
Nekem is sok ismerősömnek kihullott a haja a dauertól, meg olyan száraz szálkás lett h le kellett vágni a hosszú haját rövidre, viszont a hajcsavarók meg kiesnek a hajamból mert hosszú és akármilyen kicsi tincset kezdek el felcsavarni a végére nagyon sok lesz a csavarón a hajam és ezért kiesik a csavaró :S
2012. nov. 3. 20:35
Fele kiesik reggelre.
28. XXXT (válaszként erre: 27. - Xfaktor)
2012. nov. 3. 20:29
Műanyag csavaróval alszol? AZ igen! Nekem gödröt kéne ásni a fejemnél, hogy tudjak velük aludni :DDD
2012. nov. 3. 20:26
Megmosom,hajfixáló habbal bekenem,műanyag csavaróra feltekerem éjszakára.Már simán tudok hajcsavaróval aludni,megszoktam.Reggel kiszedem a csavarókat,a habtól nagyon kemény gurigák vannak a fejemen.Ki fésülöm.Szárítós körkefével formára szárítom,egy kis tupír,hajlakk.Évek óta ezt csinálom,hajmosáskor.De minden reggel tupír,lakk.
26. XXXT (válaszként erre: 25. - A97b9a4e4e)
2012. nov. 3. 20:03

Csak azért, mert itt a fodrásztól jöttem :) Egy két hét után persze már változik. De vannak egyébként olyanok, akiknek ilyen az eredeti hajuk, nem fehér hollók.

Jó persze, van akinek a festéstől is hullik, egyéne és módszere válogatja, hogy mitől...

Én nagyon sokat gondolkozom, hoyg újra daueroltatom, mert reggelente tökéletesen áll, nem igényel nagy macerát, és mindig látványos.

Csak már nagyon hosszú, és így sok értelme nem lenne. Meg imádom a hajam babrálni, szívem szerint egyszer egyenes, másnap hullámosan, harmadnap feketén, másnap szőkén hordanám. :DD

2012. nov. 3. 19:52
XXXT szép a hajad, de látszik rajta hogy dauer. A természetes göndör nem ilyen szabályos, és akármilyen kímélő is, én ismerek nőket, akiknek ettől hullott ki a haja. Úgyhogy én megmaradok a szögegyenes sérónál, meg a hajfonatoknál. :)
24. XXXT
2012. nov. 3. 19:47
Ejnye lányok :D
23. Bibi25
2012. nov. 3. 19:39
Remeljuk,nem sertodott meg:). Csak amikor olvasam,rogton ez ugrott, be,h o igy gondorit.
22. XXXT
2012. nov. 3. 19:34
:DD De egy szem férfink csak javasolta a dauert, nem írta egy betűvel sem, hogy ő is daueroltat :DDD
21. babyyy
2012. nov. 3. 19:29
Jaja, szerintem is!
20. Bibi25 (válaszként erre: 14. - Babyyy)
2012. nov. 3. 19:27
Nekem is ez jutott eszembe,meg Soltesz Rezso. Ferfiaknal kicsit szokatlan amugy a dauer,de o tudja.
19. babyyy (válaszként erre: 17. - XXXT)
2012. nov. 3. 19:27
Szép a hajad, de én azokra a nagy loknikra gondoltam. Nekem olyan kellene :))
18. Bibi25 (válaszként erre: 14. - Babyyy)
2012. nov. 3. 19:26
:)))
17. XXXT (válaszként erre: 16. - Babyyy)
2012. nov. 3. 19:24
Csavaró átmérőjétől függ. Persze túl nagyot, és azokat a hollywoodi nagy hullámokat nem lehet, mert hamar kirúgja. Raktam fel képet az adatlapomra, olyat lehet vele elérni :) A barátnőim mindig barisnak hívtak, mert olyan göndörke volt, meg finom puha, tényleg mint egy bari :D
16. babyyy
2012. nov. 3. 19:22
Lehet vele természetes hatású hullámokat is elérni? Nem is tudtam!
15. XXXT
2012. nov. 3. 19:16
Az a baj, h ha dauerról van szó, mindenkinek a mikrofon séró jut eszébe. Pedig el lehet vele érni olyan hullámokat, h meg sem mondod, h nem születésed óta vagy göndörke.
14. babyyy
2012. nov. 3. 19:12
Balázs Pali style
2012. nov. 3. 19:09
Hab dauer nem őskori és nem roncsolja hanem kíméli a hajat.
12. babyyy (válaszként erre: 6. - Bibi25)
2012. nov. 3. 19:06
Ezen marha jót röhögtem!!!
2012. nov. 3. 19:02
A taft sötétkék, és piros hajhab ultraerős, évek óta azt használom, és tényleg, nagyon jól lehet vele formázni a hajat, és jól fixálja..
10. XXXT
2012. nov. 3. 18:57
Én hajsütőzöm. Plusz hajlakk, igazából valami tökmárkátlan. Ha nem szeretnél ezzel bíbelődni, vannak nagyon jópofa szivacsos csavarók, amik éjszakára is jók. Én göndörítősamppon+balzsamot használtam, plusz göndörítő hajhabot. AZt a bizonyos "Los angeles, szél, de a hajam még mindig tart" -ot :D Plusz diffúzort szárításkor. Nagyon pöpec volt. Bár nekem volt dauerolva is. Nem divat már, de nagyon szép formát lehet vele elérni jóóó tartósan, és ha ügyes a fodrász, nem bántja a hajad. Nekem háromszor volt. Fiatal vagyok. Mégis csodájára jártak akkor is a hajamnak, és most is. Senki nem mondta, hogy ronda, károsdott a hajam. Ha kell, küldök képet is :D
2012. nov. 3. 18:46

Ha valaki nem ismeri a régi módszert, egy alkalomra valót...Én ki is próbáltam, és jópofa.

Vékony rongy-csíkokra csavarták fel a vizes hajat, persze tincsenként. Úgy rögzítették, hogy amikor a tincs végére értek, csomót kötöttek a csíkra. Amikor az egész készen lett, cukros vízzel fixálták. Ehelyett persze lehet lakkozni, de a módszer jópofa és tényleg göndörke lesz a haj. És persze lehet, csak egy-két tincset is, ahol éppen szerenénk egy kis emelést a hajba.

2012. nov. 3. 18:43

Nemrég olvastam vhol hogy vki zoknival szokta.

A dauer már a múlt században kiment a divatból, meg nem is vmi hajkímélő megoldás.

Milyen hajad van? Ha nagyon egyenes, gyorsan kirúgja magát.

2012. nov. 3. 18:37

No heat:)

Mindenféle módszerrel ha épp hullámos hajra vágyom.Szerintem tartósabb mint a hővel készült,bár igaz,sokkal több idő,megvárni míg megszárad,stb.


Ha lakkozok akkor meg Taft.

6. Bibi25 (válaszként erre: 5. - 86b52bdae2)
2012. nov. 3. 18:33
Nem arrol van szo,hanem a dauerrol:).
5. 86b52bdae2 (válaszként erre: 4. - Bibi25)
2012. nov. 3. 18:29
De férfi vagyok!Miért csak nők írhatnak ide??
4. Bibi25 (válaszként erre: 3. - 86b52bdae2)
2012. nov. 3. 18:25
Te nem ferfi vagy?
2012. nov. 3. 18:22

Csavarni?

Talán becsavarni jobban hangzik!!!Egyébként dauer.

2012. nov. 3. 18:16
Nehanapjan hajsutovel. Kallos lakkot hasznalok:).
2012. nov. 3. 18:14
Ti mivel szoktátok csavarni a hajatokat? És milyen fixáló termékeket használtok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook