Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Otthoni edzés, velem tart valaki? fórum

Otthoni edzés, velem tart valaki? (beszélgetős fórum)


1 2
43. Henci2 (válaszként erre: 42. - Eb2870e056)
2012. nov. 21. 18:03
nekem a megszokás, minden este pontban 8 kor kezdem el, és utána ihatok fehérje shaket, ami nagyon finom, ez kicsit motivál. meg előkapom a régi farmerom, és tudom, hogy csak akkor férek bele ha tornázok. Aztán töltöttem még le új videókat, így nagyobb kedvem van nekifogni, hogy újakat próbálhatok ki.
2012. nov. 21. 14:28
Sziasztok! Én elkezdtem körülbelül két hónapja itthon Norbi aerobik-ozni. Két hétig minden nap csináltam, nem sok az egész, de szépen átmozgatja az izmokat. Két hét után azonban a motivációm alábbhagyott és abbahagytam :D :( Nektek mi tartja bennetek a lelket?? Nem vagyok túlsúlyos, 170 cm vagyok és 69 kg, 5-6 kilót szeretnék csak leadni, valamint kicsit növelni a fizikai állóképességem. Tanácsok??
2012. nov. 20. 21:28

Sziasztok!

Bocsánat, hogy nem jelentkeztem,de megállásom nem volt így sajnos a tornát is hanysgoltsm, jött msot a megfázás...

Tudom kifogások mindig vannak és lesznek...!

V.bojána neked gratulálok,hogy ilyen ügyes vagy!!! Így tovább!!!

Jó éjt!!!!!!!

40. Henci2 (válaszként erre: 38. - V.bojána)
2012. nov. 20. 19:20
Megnéztem az oldalt. A tornák jók, csak túl rövidek, én meg magamtól nem bírok tornázni, mert abbahagynám. viszont felfedeztem magamnak Péntek Enikőt, és fogok is rá tornázni hamarosan:)
39. Henci2 (válaszként erre: 38. - V.bojána)
2012. nov. 18. 12:15
köszi:)
2012. nov. 18. 00:18

Szia Henci2!

Nekem a tuti befutó,a tornavideo.hu

Nekem nagyon bejött! :) Egy próbát megér!Kérj havi edzésprogramaot,de variálhatsz is ,a magad kedvére.

Hajrá! :)

37. Henci2 (válaszként erre: 36. - V.bojána)
2012. nov. 16. 07:58
Mikre tornázol?
2012. nov. 14. 23:20

Sziasztok!

Én még nem írtam ide,de mostanában a torna szó nagyon felvillanyoz.Én is elhatároztam,hogy tornázok majd itthon,de a vége mindig gyors befejezés lett,mert én az itthoni tornát mindig csak büntetésnek éreztem.Ma már nagyon rákaptam,hétköznap tornázok .Havi edzéstervet kapok.Gép előtt csinálom az éppen aznapra kapott adagomat,persze én is kezembe vehetem az irányítást a feltett sok-sok videóból.Nekem nagyon bejött.Állandó izomláz :),fejlődés,izom. :)

Ha valaki megtalálja a nekivaló tornát+motiváció,háááááát ott csodák történhetnek.És büszke vagyok magamra,mert velem most történik a csoda :)

Hajrá mindenkinek!

35. Henci2
2012. nov. 10. 09:37
Tegnap norbi kick box aerobikot csináltam mert rekától megfájdult kicsit a hátam.nem volt rossz
34. dabaka (válaszként erre: 33. - Cicmic87)
2012. nov. 10. 00:15
Ne is mondd. :) Sokszor alig kaptam levegőt, mivel tánc közben erőteljesen éneklünk is. 2órás próba volt.
33. cicmic87 (válaszként erre: 28. - Dabaka)
2012. nov. 9. 13:19

Azért a néptánc is elég jó sport!!!

Ott is égeted a kalóriát!!!!

Én RR-a tornázom!!!!

32. cicmic87 (válaszként erre: 26. - Henci2)
2012. nov. 9. 13:18
Biztos, hogy lesz eredménye a munkádnak, mert szerintem nagyon jól összeállítottad az étkezésedet és a tornát is!!!!!!!!!
2012. nov. 9. 13:15

Sziasztok!

Tegnap nem volt időm írni,de tornáztam!!!!!!!

Ma még nem,de igyekszem megcsinálni!

Ti, hogy álltok?

30. Henci2
2012. nov. 9. 12:58
sok helyről gyűjtöttem infót, és magamra formáltam. nekem eddig tökéletesen bevált
29. AlBundy (válaszként erre: 26. - Henci2)
2012. nov. 9. 10:22
Olvastad ezeket az infokat valahol? Mert egész tudatosan és jól összerakott dolgok.
28. dabaka (válaszként erre: 27. - Henci2)
2012. nov. 8. 23:52

Én ma biciklivel voltam munkában (15-20 percnyi út), este meg a szombati néptáncestre gyakoroltam. Holnap is lesz egy hosszú próbánk, természetesen biciklivel munkába, míg jó az idő. Szombaton a fellépés, vacsi után táncmulatság. Eredendően pesti vagyok, de jól elvagyok a vidéki bálokban. :)A súlyom persze nem moccan. :( Neki kell álnom rendszeresen kocogni, amihez még erőt kell gyűjtenem.

Többiek? Ki mit mozog? Mariska, megnézted Leslie Sansone-t?

27. Henci2
2012. nov. 8. 21:24
na lányok, nem megy a torna:)?
26. Henci2 (válaszként erre: 19. - Cicmic87)
2012. nov. 6. 19:34
Teljesen elhagytam a kenyeret, tésztát, cukrot.. Persze egy egy zsömle nem nagy baj ha becsúszik, vagy egy kis tészta. FŐ a mértékletesség. Reggelire általában puffasztott rizs, vagy abonett, azona gépsonka, paprika, ubi, paradicsom, éppen ami van. Vagy rántotta, virsli, ezek mind jöhetnek.aztán reggeli után kb 2-3 órával eszek valamilyen gyümölcöst, almát, körtét, banánt.. Utána valamilyen főtt ételt. Szinte bármit megeszek, csak kisebb adagban, de azért próbálok egészséges ételeket, salátát, zsírtalan húst enni, pl csirkét. Ha estig megéhezek, ami mostanában nincs, akkor bekapok egy gyümit vagy abonettet. Este tornázom, utána pedig iszok egy fehérjeshaket. Ez talán az édesség utáni vágyamat is elmulasztja, és vacsi helyett is jó. Nagyon sokat iszok, kb 3 litert, abból 1,5 liter citrmos víz, egy fél citrommal. Tornát úgy csinálom, hogy a felsőtest az mindig benne van, egyik nap a combot, másik nap a popsit, kövi nap a hasat csinálom. Néha hulahoppozok is. két hétig ittam zöld teát, ami eléggé kitisztította a szervezetem. Kb ennyi. Ha van még kérdésed, nyugodtan kérdezz:)
25. dabaka (válaszként erre: 22. - Cicmic87)
2012. nov. 6. 17:22
Lehet mondani, hogy sportos alkat vagyok, de sajnos jópár éve túlsúllyal küzködöm. Gyerekkoromban sportoltam, de később is aktív voltam (görkorcsolya, stb). Két egymást követő terhességem volt, míg a kisebb óvódába nem indult, itthon voltam velük. Ebben az időszakban nem igazán mozogtam (itthoni munkán, játsztóterezésen kívül). Jelenleg minden nap mozgok valamit, biciklivel közlekedem (ha az idő megengedi), és valamilyen tornát szinte minden nap csinálok. Ezt a gyaloglást azért ajánlottam,mert nem túl megerőltető minden nap megcsinálni. A hétvégén volt egy hosszú gyaloglásom, kis kocogással. Mp3-ra letöltöttem a kb 30 perces tornát a telefonomra és a természet lágy ölén csináltam. :) Lelkileg is feltölt. Kb 1 hónapja néptánc próbákra járok, hetente 3-szor biztos, ott is jól leizzadok. Nyáron sikerült 3 kilót fogyni, azóta szinte semmi, de nem adhatom fel. Talán formálódtam valamit. Letöltöttem más videókat is (Smart Mom Dance Fitness, Zumba, RR). RR szerintem kész kínzás- hasizmot csináltam, de a stílusa sem tetszik.
24. mariska2 (válaszként erre: 20. - Dabaka)
2012. nov. 6. 12:58
Koszi szepen! Meg fogom nezni.
23. Raicho. (válaszként erre: 15. - Cicmic87)
2012. nov. 6. 10:58

Nekem tökre kiment a fejemből:( Ma délelőtt főztem, délben megyek el itthonról, délután-estefele anyámhoz megyek, mert szülinapja van. De remélem valamikorra be tudom tenni az időmbe, ha más nem, majd lefekvés előtt :S

Többieknek aki elkezdte és eredménye is van gratulálok:) Így tovább!

22. cicmic87 (válaszként erre: 20. - Dabaka)
2012. nov. 6. 10:55

Te minden nap tornázol?

Az a lényeg, hogy mindenki megtalűálja a neki megfelelő tornát!!!

Régóta edzel?

2012. nov. 6. 10:53

Sziasztok!

Most fejeztem be az Alakreform 40 perces extra popsi és csípő tornáját!

Mit ne mondjak, nagyon kifáradtam!!!! Régebben, ezt sokkal jobban bírtam!! Na, de nem baj, így legalább megvan a cél, ami majd motivál!!!

Jó edzéat mindenkinek, aki még ma nem tudta le!!

20. dabaka (válaszként erre: 5. - Aa84065182)
2012. nov. 6. 10:05
Egyetértek veled, én is megszerettem Leslie Sansone "tornáit". Itt olvastam róla a fórumon. Folyamatosan beszél és lelkesít, de olyan természetes stílusban, kedvesen. Ahogy ő is mondja, nem lépések tanulásáról van szó, hanem, hogy folyamatosan mozogj az ütemre. Gyaloglás az egész, egyszerű lépések. Pont olyanoknak való, akik szeretnének mozogni, de kicsit lusták. Itt nincs kifogás. Van fél órás, 46 perces többféle. Minden nap lehet csinálni, tényleg nem nyűg. Mariska, nézd meg youtube-on!
19. cicmic87 (válaszként erre: 17. - Henci2)
2012. nov. 6. 01:28

Gratulálok az eddigi fogyásodhoz!!!!

RR-a tornáit,hogy szoktad kombinálni?

Étkezésben mit változtattál? Kevesebbet eszel vagy teljesen elhagytad a szénhidrátot!!

Ha van kedved megoszthatnád,hogy pl. miből áll egy napi étkezésed!!

2012. nov. 6. 01:05

En meg mindig nem keztem hozza. Kezdem szegyelni magam... Holnap szabadnapos vagyok, ugyhogy holnap :)

Cicmic es Henci nagyon ugyesek vagytok!

17. Henci2
2012. nov. 5. 21:18
eddig mindenhonnan 2 cm-t fogytam amúgy:) szóval hajrá mindenkinek
16. Henci2
2012. nov. 5. 21:17
Sziasztok! én is csatlakoznék. kb két hete kezdtem az életmódváltást diéta stb... na meg a torna:) én is RR-ra tornázok, a napi 20 perc önmagadért dvd-re. 2-t szoktam belőle megcsinálni naponta:) A calleneticsről már én is olvastam, de nem találtam neten jó videókat hozzá sajnos, úgyhogy feladtam:D
2012. nov. 5. 21:11

Hogy álltok lányok????

Tegnap csak 20 percet tornáztam,de nagyon jól esett!!

Ma nincs kedvem!!! :(

14. Raicho. (válaszként erre: 12. - Mariska2)
2012. nov. 4. 18:26
Majd a következő képen látványosan jobban fogsz kinézni:) És egyre jobban! Ez lelkesítsen! :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook