Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Illatokkal a téli levertség ellen fórum

Illatokkal a téli levertség ellen (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Illatokkal a téli levertség ellen

2012. nov. 3. 12:31
Sziasztok!Ha nem akartok bajlódni illóolaj párologtatóval,az Aromaxnál lehet kapni ilyen légfrissítőket,nagyon jók,én azt használom.1OO%természetes,illóolajok vanna benne,citrom,eukaliptusz,stb.Én nagyon érzèkeny vok a mesterséges szagokra,illatosítókat utálom,bántja az orrom,de ez nem és aromaterápiára is jó.Többféle van,a honlapjukon fenn vannak légfrissítőként.
6. kakukkfű (válaszként erre: 3. - Tünszi)
2012. nov. 3. 12:18
Illóolajat ha vízbe teszel, akkor előtte egy kis csészébe tegyél joghurtot vagy tejet, add hozzá az illóolajat, keverd el, majd úgy add a fürdővízhez. Így nem fog a víz tetején lebegi az olaj, hanem szépen feloldódik a tejben/joghurtban.
2012. nov. 3. 11:53
De a füstölőket is!!!!
2012. nov. 3. 11:52

levendula,

fahéj,

citromfű,

imádom ezeket az illatokat.

Bele szoktam tenni a radiátorra akasztott párologtatóba.

2012. nov. 3. 09:52
Az illóolajat beletenni a fürdővízbe ? Ilyet nem hallottam még, de nagyon jól hangzik! ;)
2012. nov. 3. 09:25

Remélem nem gond, hogy cikk linkjét beraktam a naplómba?

Köszönöm egyébként, épp jól jött!

2012. nov. 3. 09:08
Elég volt 1-2 hideg nap, máris a jó meleg tea és az üvegcséim után nyúltam. Az üvegcsékben különböző illóolajokat tartok, amiket párologtatáshoz, forró fürdőhöz használok fel, attól függően mihez van kedvem, mire van szükségem. Néhány információt összegyűjtöttem ezek jótékony hatásairól.

Ugrás a teljes írásra: Illatokkal a téli levertség ellen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook