Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hirtelen hanyinger, tompa fej, rossz latas es bizonytalan talaj erzet .Mit jelenthetnek ezzek a tunetek? fórum

Hirtelen hanyinger, tompa fej, rossz latas es bizonytalan talaj erzet .Mit jelenthetnek ezzek a tunetek? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. márc. 7. 10:22
Nekem hasonlo erzeteim vannak, ha leeseik a vernyomasom, plusz zug a fulem, s kiver a viz.
40. e6a07f094b (válaszként erre: 38. - Agis)
2009. márc. 7. 03:31

Nem hiszem, hogy lenne orvos, aki a Plavix tulzott hasznalatat engedne.

Eleg veszelyes gyogyszer, es, gondolom, ok sem akarjak azt, hogy a fejuk guruljon..))

2009. febr. 23. 10:56
Nehéz pontosan megmondani, de én néha hasonló tüneteket produkálok a nagyon alacsony vérnyomásom miatt.
38. agis
2009. febr. 23. 10:25
Szerzett thrombocytopathia lehet Plavix nem megalapozott és túlzott használatától. Nézz utána ha nem hiszed.
37. 7602abe2ad (válaszként erre: 35. - Agis)
2009. febr. 22. 19:53
Légy fény a tudatlanoknak és magyarázd el, hogy miért is alakulhat ki:)
2009. febr. 22. 12:50
Orvoshoz kell menni , surgössen.
35. agis (válaszként erre: 33. - Zarahell)
2009. febr. 22. 12:48

indokolatlan plavix szedése mellett igenis kialakulhat haemofilia.

attól hogy van egy brencsánod még nem értesz hozzá.

34. e6a07f094b (válaszként erre: 30. - Agis)
2009. febr. 21. 20:31

En nem szedetek vele semmit, legyszi ne mondj ilyet! Pusztan leirtam egy esetet, amikor a gyogyszer szedese sikerrel jart, es utana hozzatettem azt, hogy sok mas betegseg oka lehet a tuneteinek.Azonnal az orvoshoz!

Ha innen szerzi be az infot, az mar az o problemaja, inkabb elmenne az orvoshoz,minel elobb.


Kulonben a PLAVIX egy szuper gyogyszer, amit hasonlo esetekben hasznalnak, pl.ha agyi erelzarodas esete forog fenn,es hasonlo az Aszpirinhez, aminek verhigito hatasa van.Jol bevalt.


En nem is ajanlottam, hogy szedjen ilyen gyogyszert,;igazsag szerint ehhez a gyogyszerhez orvos nelkul nem is juthatna hozza! Period!

Szoval, legyszi es ne vadolj!

2009. febr. 21. 19:09

haemophilia/hemofília: vérzékenység (X-kromoszómához kötötten öröklődő, általában csak férfiakon mutatkozó, nők által közvetített betegség, oka a véralvadási faktorok hiánya vagy csökkent képződése)

ref.: Brencsán orvosi szótár

:)

2009. febr. 21. 18:39
Nem tudom, de fordulj orvoshoz. Majd Ő kideríti. Ha nem akarna foglalkozni veled. akkor követeld a kivizsgálást!
31. 7602abe2ad (válaszként erre: 30. - Agis)
2009. febr. 21. 18:39
na, ha valaki a plavixtól hemofiliát kap....
30. agis
2009. febr. 21. 17:33
majd a dokija eldönti hogy van e agyi lesio vagy sem.....pontosabban a CT megmutatja:) ne szedess vele felesgesen akármit, mert ha nem az a baja (és ő innen szerzi be az infot ahelyett hogy orvoshoz menne) kialakulhat nála egy heamofilia....
29. agis
2009. febr. 21. 17:29
plavix reklám vagy mifene...?
2009. febr. 21. 13:43

Egyik betegemnel hajszalra ugyanezek a tunetek leptek fel. A CT kimutatta, hogy kisebb agyi erelzarodasa volt.

Mutet kizarva,de, miutan szedte a PLAVIX nevu gyogyszert harom honapig, az ujabb CT vizsgalat szerint az a kis erelzarodas teljesen megszunt.

Azota semmi baja.

De, ettol fuggetlenul meg sok mas betegseg tunete is lehet.Ilyen esetben azonnal orvoshoz kell fordulni! Jobb felni, mint megijedni..))

27. agis
2009. febr. 21. 12:51

sinus thrombosys..... ha szedsz antikoncipienst, de ezer egymillió más is lehet. kéne egy koponya ct


basszus miért nem mész orvoshoz?

2009. febr. 21. 12:31

Vérvétel az első.

Igenis menj orvoshoz.

2008. okt. 9. 20:42

Rengeteg betegségnek vannak ilyen tünetei. Igazából mapanság az orvostudomány is csak találgatni tud, mert egyszerűen annyi betegség és egyéb kórfolyamat van ami a legkülönfélébb tüneteket okozhat. Amiket leirtál ezek alapján lehet Meniére-szindróma, szkerozis multiplex, Candida, de egyszerű vitamin és ásványianyag hiány is. Ezért mondom, hogy szinte lehetetlenség kitalálni mi okozza, még egy orvosnak is. Nemhogy egy laikus számára.

Bár az ilyen "kézzelfoghatatlan" tünetekre az orvosok azt mondják pihenjél többet. Szóval lehet, hogy hiába mész, de legalább nyugodt a lelkiismereted. Egy próbát megér..

2008. okt. 9. 20:32
Sokminden lehet, az tény, de nem az agydaganatra kell rögtön gondolni... Szimpla kis vashiány, vérszegénység is lehet az oka... Irány a doki!
23. rinike (válaszként erre: 2. - 8ef78160df)
2008. okt. 7. 08:52

Jó sok féle betegséget felsoroltatok! :-)

Eggyel tudom szaporítani a sort, nálam ezek a terhesség tünetei voltak, és ahogy látom talán nálad is fogyika, mert az adatlapodon úgy látom éppen a terhességed elején lehettél, amikor a bejegyzésedet írtad.

A topikindítót is szólítom! Kiderült, hogy mi a bajod? Meggyógyultál?

22. kiandi
2008. aug. 3. 14:55
Nálam ezek a pánikbetegség első tünetei között szerepeltek. Vizsgáltak jobbra-balra, de szerencsére nem volt szervi bajom. Az más kérdés, hogy már évek óta alig bírok kilábalni a pánikbetegségből. De én is egyből orvoshoz fordultam, szóval ne hanyagold el a dolgot!
2008. ápr. 13. 18:35
Minél előbb menj orvoshoz, sok minden lehet, nekem 10 évig voltak hasonló tünetek és végül valakinek eszébe jutott,hogy egy kardiológus nézzen meg... 3 hónapot adtak a túléléshez :( és azonnal megműtöttek aorta szívbillentyűvel. Pedig alapos kórházi kivizsgáláson is voltam. Ne hanyagold el!!
2008. febr. 22. 19:11
voltal orvosnál azóta?? körzeti mit mondott???
2008. febr. 22. 18:51
Még hozzászólok!Bocsi!Nem kíséri a rosszulléted fulladás-érzés,gombóc-érzés a torokban,szédülés,esetleg végtag zsibbadás?!Nem érzed azt,hogy a lábaid nem akarnak megtartani?Esetleg tömegiszony,vagy valamilyen fóbia?!Gondolok itt olyanra,hogy liftbe be mersz szállni?Otthon meg tudsz lenni egyedül?Mert ha ilyenek kísérik még a rosszulléteket,akkor menj pszichiátriára,vagy pszichológushoz,mert ezek egyértelműen pánikra utalnak!Mivel írtad,hogy hirtelen törnek rád!Amugy elmulik magatol a rosszullét?Én azért mondom ezt,mert 4 éve vagyok ilyen beteg sajnos,és nekem ez mind megvan,amikor rám tör hirtelen a rosszullét,de nekem kb fél ora mulva el is tűnik,úgy,ahogy jött!Nálam is volt már kinn ügyeletes orvos,de csak nyugtatot adott be,semmi mast! :(
2008. febr. 22. 18:44

Hát,figyelj!Én pánikbeteg vagyok,ezekkel a tünetekkel mentem orvoshoz,plussz volt még a fulladás-érzés,küldtek mindenhova,aztán kiderüólt idegi alapon van! :(

De én is javaslom az orvost,mert akár ez,akár más bajod van,és elhanyagolod,csak rosszabb lesz!

2008. febr. 10. 05:34
Ez nem játék,nem szabad elbagatelizálni,minél előbb orvoshoz kell vele fordulni.Lehet bármi,nem szabad várni,hogy majd rendbe jön magától,az ilyen természetű problémák nem igen oldódnak meg csak úgy,de nem kell mindjárt a legrosszabbra dondolni.Jobbulást kívánok,és írjál,ha rendbe jöttek a dolgok.
16. supin
2008. febr. 8. 07:42
Több minden okozhatja. Vérnyomás, cukor, migrén,ideg,
2008. febr. 7. 21:37
Koszonom mindenkinek!Ahozzaszolasat.
2008. febr. 5. 18:43

Jelenthet elsősorban cukor betegséget és vérnyomás problémát is.De lehet szívrobléma is, agyi történés, stb.

Gyorsan orvoshoz kell fordulni!!!


Üdv: 'rotfusz'

13. virgilius (válaszként erre: 12. - Vorozhev)
2008. febr. 4. 23:07

Hát akkor el kellene menni a neurológiára. A barátnőmnek volt agydaganata ilyen tünetekkel. :( Meg is műtötték, a műtét szerencsére jól sikerült.

Nem riogatni akarlak. A végén eléggé tántorgott és fel is volt kicsit puffadva.

2008. febr. 4. 22:40
De igen!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook