Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bélgombásodása volt már valakinek? fórum

Bélgombásodása volt már valakinek? (tudásbázis kérdés)


1 2
37. 1e76158442 (válaszként erre: 16. - Bibi25)
2012. nov. 5. 16:59
nem hordom oda a pénzem egyszer voltam csak ott és orvoshoz is elmentem már nem egyszer konkrétan azokkal a dolgokkal amit a bior...mondott és mind igazolva lett orvosilag is:)))akkor nemtom miről beszélünk.
36. f64f0d9a69 (válaszként erre: 22. - A78c2ff918)
2012. nov. 5. 09:08

Nem vitatkozom.

Az idő előbb-utóbb megmutatja igaz-e vagy sem.

Sok tudományos műsor volt már erről.

Nem érdekelnek a szkeptikusok.

Nekem jól működik a homeopátia is.

A világ rezgésekből áll és az egészséges szerveknek is megvan a maga frekvenciája.

Akkor gondolom DR. Clark Hulda neked csaló...

Én pedig megtanultam programozott vizet készíteni - többféle módon is - és működik!

35. naty77 (válaszként erre: 33. - A78c2ff918)
2012. nov. 4. 18:29

van egy naplóm a betegségemről ott megtalálod a diétát is egyebet is ha érdekel.


aki a pelaot ajánlja refluxos és az a vicc hogy neki is rosszabb lett tőle, mégis isteníti..

34. a78c2ff918 (válaszként erre: 32. - Naty77)
2012. nov. 4. 18:18
Na,én ezért szabadultam meg a sony xperia-mtól...Az is ezt csinálta!
33. a78c2ff918 (válaszként erre: 31. - Naty77)
2012. nov. 4. 18:17

Na.Öröm az ürömben,hogy egy szakember van melletted.:)

Sajnálom a refluxot.Olyan diétát ne csinálj,ami rontja.Milyen diéta ez?

Hm...gyulladás csökkentés.Az miből állt neked?Sajnos diétásan nem sok minden tehető meg érte.Hát most így elsőre legalábbis,ami nekem beugrik.Ha van kedved írhatnál róla!

Paleot refluxra,vagy csupán mellé...Döbbenet!Ne is csináld,szerintem se.:)

32. naty77 (válaszként erre: 31. - Naty77)
2012. nov. 4. 18:03
leírt =kefír bocs
31. naty77 (válaszként erre: 29. - A78c2ff918)
2012. nov. 4. 18:02

nem csak ezt a módszert próbálom volt már más most is van más mellette és töröm a fejem a következőn már.


a diéta nehéz mert reflux is volt és a dietát tartom azóta is.

végigcsináltam egy gyulladáscsökkentőt a dietetikus segítségével.

elkezdtem mindennap leírt enni magvakkal.

a paleora próbálnak rábeszélni de azt képtelen vagyok és a dietetikus sem támogatja.

30. naty77 (válaszként erre: 28. - Bibi25)
2012. nov. 4. 17:59

a vizsgálaton elmondja mit ajánl én pedig utána olvasok és egy dietetikus barátnőm véleménye alapján eldöntőm mit veszek meg. van amit igen van amit nem.

a hajhullás megállt pedig már látszott a fejbőr több helyen. ez nekem öröm.

29. a78c2ff918 (válaszként erre: 27. - Naty77)
2012. nov. 4. 17:33

Értem.Hát,sajnálom.:(

Én nem mennék bele ettől jobban,ez talán nem is az a hely.

Részemről a módszert cikiztem,nem téged,vagy bárkit,remélem ez lejön,de ha megbántottalak,elnézést!

A lényeg,hogy az alternatívok olyanért szednek pénzt,amik hát enyhén szólva is,kétségesek.

Én itt egyébként nem kevesebbet állítok,mint azt,hogy pénzkidobás.De te tudod.Jenke hsz. a megfigyelésről...Nos igen.Egy orvos nem azért tanult -és javarészt nem az iskolapadban- 6év alapozót,hogy ránézésre ne tudja,mit lát.Ha meg benézte,akkor igen könnyű pont a vércukrot ki is magyarázni,ha akarod,elmondom,hogy mit mondott volna abban az esetben,ha benézi.De talán te is ki tudod találni én azt gondolom.Bibi hsz-e a tippről...igen.Csak olyanban tippelnek,amit ki tudnak magyarázni.

+

Miért ne tippelgetnének amikor még nem manifesztálódott betegségeket is felsorolhatnak...Igen.Nem baj,ha benézik.Van magyarázat.

Be kell látni:tömény csalás.Nekem,vagy bárkinek,aki ért hozzá,könnyű felmérni,mert iszonyú tudománytalan áltudományos szöveget raknak mellé.A szemet kiszúrja,olyan.


Az orvosok sem szentek mind.De nem is Istenek.Én azt mondom,hogy addig kell keresni,amíg a megfelelőt megtalálod.Érdemes kapcsolatok útján elindulni,őszinte ajánlások nyomán.


Milyen diétákat ajánlottak,kicsoda és mi alapján?Neked aki cukorbeteg,ez különösen kényes kérdés.

28. Bibi25 (válaszként erre: 27. - Naty77)
2012. nov. 4. 16:48
Es erre olyan bogyokat szedsz,amiket ilyen vizsgalatokon irnak/adnak?
27. naty77 (válaszként erre: 26. - A78c2ff918)
2012. nov. 4. 16:35

sokizületi gyulladásom van, 2 évig beszedtem mindent amit adtak az orvosok, megcsináltam mindent amit mondtak, de jobban nem lettem, sőt. folyamatosan rosszabbodik. és közben jöttek a gyógyszerek mellékhatásai is. keményen...

ezért indultam el alternatív utakon, diéták, vitaminok és különféle kezelések.

lehet hogy ez sem jó út, de legalább keresem a megoldást.

26. a78c2ff918 (válaszként erre: 25. - Naty77)
2012. nov. 4. 16:27
Lehet,hogy a tudományos módszertan megismerésével kellene kezdened.Javul,rosszabbodik...Mi konkrétan?A cukorbetegségre próbálgatsz dolgokat?Nagyon nem bízol te a tanult emberekben,mindenféle kuruzslókban annál inkább.Pénzt adni ugyanis bizalom.Most hiába mondod,hogy nem hiszel benne.Ha nem hinnél benne valamilyen szinten,nem költenél rá egy rakás pénzt.Még gyógyszer szedése is megkövetel valamennyi hitet.
25. naty77 (válaszként erre: 18. - Bibi25)
2012. nov. 4. 16:21

javulást nem vártam, de nem romlik olyan mértékben mint előtte. ez is eredmény.

de továbbra is mondom én ebben nem hiszek, csak kipróbálom ahogy bármi mást is, amire valaki azt mondja van esélye, hogy segít.

közben blogot vezetek róluk és amint találok valamit ami segít tudok a sorstársaknak is segíteni!

24. Bibi25 (válaszként erre: 21. - 2f79cdbffd)
2012. nov. 4. 16:17
A biorezgesnek nem szamit az anamnezis,fizikalis vizsgalat,labor,kepalkotas,satobbi. Mindent elintez ezek nelkul. Facepalm.
2012. nov. 4. 16:15

K:Bélgombásodása volt már valakinek?

V:nem

22. a78c2ff918 (válaszként erre: 19. - F64f0d9a69)
2012. nov. 4. 16:14

Ezt olyan klassz olvasni!

[link]

:)


"kommunikálni tudnak a szervezetünkkel, ezáltal a sejteket a megfelelő működésre kényszerítik."


Ez igazi bullshit-generátoros szöveg.:)))

Tessék!Mit kell egy gombásodáson lekommunikálni?:)

Honnan tudják a csigolyák,hogy most nem hozzájuk beszélnek?Ajjajj félek,hogy sehogysem!Íme:

"hiszen a szervezet egészét szemléli, nem osztja fel azt részekre."

Amúgy ez megint egy hangzatos bullshit szöveg.:)


"A szervezetünk sok milliárd sejtből áll össze, ezek pedig rezegnek."


Nem rezegnek.


"Különböző külső tényezők hatására megváltoznak ezek a rezgések, ilyenkor betegségek alakulnak ki."


Bullshit bla-bla...


"A sejtekben jelennek meg először a molekuláris változások..."


Áh,de okos!Máshol még hol szokott a molekuláris változás megjelenni?


"Ennek tudatában fontos lehet számunkra, hogy pontosan fel tudjuk mérni a rezgéseket, és így a betegségek kialakulását meggátolhatjuk."


Ezzzaz!Kezeljük a semmit!Erről egy rabbis vicc jut az eszembe...:/


Az utolsó bekezdésben felsoroltak pedig kiakasztó lista!!!

2012. nov. 4. 16:00

Én annyit tudok mondani,hogy kissé le van nézve az orvos-képzés...:/

Belgyógy,első lecke:anamnézis felvétel-megtekintés...

20. Bibi25
2012. nov. 4. 14:55
S?
2012. nov. 4. 13:57

A biorezonancia

Az egészségügy folyamatosan fejlődésben van, tehát a technika vívmányainak köszönhetően nemcsak a testünk által kibocsátott jeleket képesek befogadni a berendezések, hanem a biorezonancia segítségével kommunikálni tudnak a szervezetünkkel, ezáltal a sejteket a megfelelő működésre kényszerítik.

A XXI. század gyógymódja a biorezonancia. Ennek az eljárásnak lényege, hogy a szervezet állapotát fájdalom nélkül felmérjék, majd a kevésbé jól működő funkciókat kijavítsák. Szemléletmódjában eltér a hagyományos egészségügyi kezelésektől, hiszen a szervezet egészét szemléli, nem osztja fel azt részekre.


A szervezetünk sok milliárd sejtből áll össze, ezek pedig rezegnek. Különböző külső tényezők hatására megváltoznak ezek a rezgések, ilyenkor betegségek alakulnak ki. A sejtekben jelennek meg először a molekuláris változások, akár egy hosszabb időszak is eltelhet addig, amíg az elváltozást fizikailag tapasztalni tudjuk. Ha az eredeti rezgés visszaáll, akkor a betegség is elmúlik. Ennek tudatában fontos lehet számunkra, hogy pontosan fel tudjuk mérni a rezgéseket, és így a betegségek kialakulását meggátolhatjuk. A biorezonancia ugyanis már a konkrét tünetek megjelenése előtt felfedezi a problémát, így az egészségünk megőrzésére biztosított.

Ezt a módszert az egészségüggyel kapcsolatban álló szakemberek ezrei használják szerte a világon. Ide tartoznak az orvosok, az állatorvosok, a fogorvosok, a csontkovácsok, a kineziológusok, a pszichológusok, a természetgyógyászok, a masszázs terapeuták, a homeopaták, a kutatok, illetve a megfelelő képzettséggel rendelkező szakemberek.

18. Bibi25 (válaszként erre: 17. - Naty77)
2012. nov. 4. 13:13
Ezzel az eljarassal javult vmit az allapotod/kozerzeted?
17. naty77 (válaszként erre: 16. - Bibi25)
2012. nov. 4. 13:08

elég sok orvosnál jártam és sajna gyógyíthatatlan a betegségem. ebből kifolyólag bármit kipróbálok, ha ezen múlik, hátha találunk valamit, amitől kicsit kevesebb fájdalmam lesz.

bárcsak olyan egyszerű lenne, hogy odamegyek az orvoshoz az egy doboz gyógyszert és holnapra jobb lesz...

16. Bibi25 (válaszként erre: 15. - 1e76158442)
2012. nov. 4. 11:00
Ok,a te dolgod,hordd oda a penzed, nehogy elmenj egy orvoshoz:).
15. 1e76158442 (válaszként erre: 12. - Bibi25)
2012. nov. 4. 10:56

Hogy miért nem azt nem tudom,én csak a tapasztalataimra tudok hagyatkozni és csak egy-két példát emlitettem pedig a családunkból legalább 7-en ott voltunk nála és mindent eltalált,hát ilyen véletlen nincs!!!ezt magyarázd meg!ne azt amit nem tudsz!én ezt tudom és ez bizonyitani is tudom,de minek és kinek a lényeg az,hogy nekem segitett:)

még egy példa anyósomnak sok-sok évvel ezelőtt szélütése volt,eztis megmondta neki,vajon honnan szopta??????????

14. Bibi25
2012. nov. 4. 10:55
Ne haragudj,de a cukrot verbol mutatjuk ki,ugye,ez egy nagyon eros tipp volt es rahibazott.
13. naty77 (válaszként erre: 12. - Bibi25)
2012. nov. 4. 10:38

akihez járok épp most vizsgázott a pécsi orvostudományi egyetemen olyanból ami a biorezonanicához kell.

illetve a tesi egyetemen is van olyan szak ami ehhez kapcsolható az egyik tanítványa ott diplomázott tavasszal.

én nem hiszek benne, de konkrétan azt megmondta, hogy épp hipoglikémiám van, a kezelő azt sem tudta, hogy cukorbeteg vagyok, tehát nem tudott csalni a gép és valóban 2,7 volt a cukrom. tehát a hitetleneknek is van min gondolkozniuk.

12. Bibi25 (válaszként erre: 11. - 1e76158442)
2012. nov. 3. 20:58
Akkor ezt miert nem tanitjak az egyetemen, es miert nem elismert orvoslasi modszer? Mert spekulaciora epul altudomanyos szoveggel.
11. 1e76158442 (válaszként erre: 10. - Bibi25)
2012. nov. 3. 20:09

azért ez nem igaz!nekem mindent eltalált,sok olyasmit amit aztán még a saját anyám nem tudott rólam!!!!!!!!!!!!!!!!!

pl.:2 kiugrott csigolya,sziv izom fájdalom,visszatérő hüvelygyulladás,cukor ingadozás,székrekedés,fejfájás,epe fájdalom...........

és nem mondtam semmit és erről nagyon senki sem tudott.és ha ez nem lenne elég akkor a párom is volt és neki is sok mindent mondott amit eltalált,és ha még ez sem lenne elég akkor az anyukám is volt és neki is úgy szintén mindent eltalált,szóval én csak arra alapozok amit látok vagy hallok,én nálam bizonyitott!!!!!!!!!!merem állitani,hogy nem hülyeség az egész!!!

10. Bibi25 (válaszként erre: 6. - Naty77)
2012. nov. 3. 14:51
Anyam, borogass! Biorezonancia! Azt ugy hivjak,h kuruzslas, semmi tudomanyos alapja nincs. Persze,h kaptal taplalekkiegeszitoket, hiszen meg kell elniuk bekik is valamibol. Ne legyetek hiszekenyek,mert csak feleslegesen dobajtok ki a penzetek!
9. 1e76158442 (válaszként erre: 8. - Naty77)
2012. nov. 3. 11:52
akkor hiába csináltad a diétát nem javult?úgy olvastam mindenhol ez 3-6 hónapos diétával lehet csak megszüntetni.és nem szabad megszegni a diétát mert csak erősödnek akkor a gombák.
2012. nov. 2. 18:15

nem tudom mennyire lehet hinni a biorezonanciának. ott jobbak lettek az értékeke, de az a betegség, ami miatt mentem még nem jobb.

végigcsináltam a diétát, de tényleg kemény volt és igen fogytam, de az utána visszajön a normál evésnél.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook