Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a legjobb és legkevésbé káros hajfesték? fórum

Melyik a legjobb és legkevésbé káros hajfesték? (beszélgetős fórum)


2012. dec. 5. 17:50
Növényi hajfesték. Márkát fogok írni, de remélem eltekintenek. Khadi növényi hajfesték, 100% növényi. Ennél jobbat nem találsz, ráadásul ápol is.
7. jstefan (válaszként erre: 6. - Anda39)
2012. nov. 10. 18:33
A hidrogén-peroxid a nők többségénél kifejti a káros hatását ,csak senki nem gondolja hogy ez a vegyianyag a fejbőrön keresztül felszívódva nagyon sok mellékhatást okoz,egyéni érzékenységtől függően.
6. Anda39 (válaszként erre: 5. - Jstefan)
2012. nov. 9. 18:20
A hidrogén-peroxid a hajfestés elengedhetetlen kelléke, enélkül csak a lemosható színezők működnek.
5. jstefan (válaszként erre: 1. - Idi29)
2012. nov. 2. 19:45
A hajfestéshez a hidrogén-peroxid mentes festék a legjobb!!! A hidrogén-peroxid meglehetősen agresszív, savas kémiai vegyület,elpusztítja a hajhagymákat!!! Rendszeres használata törékennyé és élettelenné teszi a hajat, amely elveszti természetes fényét és kifakul. A hidrogén-peroxid ezenkívül allergiás reakciókat válthat ki a fejbőrön, és a test többi részén is!
4. gerbera88 (válaszként erre: 1. - Idi29)
2012. nov. 2. 12:52
Szerintem szakember véleményét kérd ki. Sok ápolás meg hidratálás kell neki mindenképpen!
3. gerbera88 (válaszként erre: 2. - C6766641b8)
2012. nov. 2. 12:51
azokkal az a baj szerintem, hogy mi van benne, ami nem ammónia? Mert valaminek lennie kell, ami "felmarja" a hajszálak felső rétegét.
2012. nov. 2. 11:32
Talán ezek az ammónia mentes hajfestékek. Pl a hab állagú.
2012. nov. 2. 11:31
Sötétbarna hajam van, már több fajtát próbáltam, de szeretném megtalálni a legjobbat, ami nem károsít nagyon, és nem hullik tőle a hajam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook