Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Freeblogra mért nem tudok bejelentkezni, holott megvan a jelszóm?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Szórakozás, média

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

6. Ficánka52012-11-06 02:44
Szívesen! Én is saját magam tapasztaltam ugyanazt amit Te, azért kutakodtam utána.
(válasz makrancoskata 5. hozzászólására)

5. makrancoskata2012-11-02 09:26
meghivót kaptam a kedvencemtől , aki nem akar nyilvánosan tovább blogolni. Ezért akarok csak bejelentkezni. :((
de köszönöm az infót

4. Ficánka52012-11-02 09:15
Használd a blogspot.com, blogspot.hu, vagy az eoldal.hu blogportálokat. Az eoldal rak fel reklámokat az oldaladra,(de te nem kapsz belőle semmit) ha azt akarod, hogy ne tegye, akkor 6 eFT/év a díja

3. Ficánka52012-11-02 09:12
Tudomásom szerint a freeblog már nem fogad új blogolókat, csak nincs rendesen lezárva a rendszer.

2. makrancoskata2012-11-02 07:00
Pár napja regisztráltam a freeblogra, megkaptam az ideiglenes jelszót, megsem fogadja el, Hibát jelez.Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata ?
(válasz makrancoskata 1. hozzászólására)

1. makrancoskata2012-11-02 06:58
Freeblogra mért nem tudok bejelentkezni, holott megvan a jelszóm?