Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki ismeri a Kristálykert (Holisztikus Jólét Központ) nevű helyet? Mit tudtok róla? fórum

Ki ismeri a Kristálykert (Holisztikus Jólét Központ) nevű helyet? Mit tudtok róla? (tudásbázis kérdés)


2016. jan. 26. 08:50

Nekem volt kapcsolatom Petre Veronikával. Több konzultáción is részt vettem vele, az első beszélgetések alkalmával nagyon jó tapasztalatom volt, sokmindent felgöngyölítettünk, ami a gyermekáldás akadályában állhatott, és javult is a családi helyzetem.

Viszont a lényegi kérdésre, hogy mikor várható a baba nem tudott választ adni, úgy éreztem, hogy helyette mellébeszélt, olyanokat mondott, amit bárki el tud mondani: ne görcsölj rá, foglald el magad valami mással, majd ha a házasság eléri a megfelelő szintet... szóval nekem inkább csalódás volt.

2014. dec. 20. 15:25
Úgy látom, elég rég járt erre bárki is. Van valaki, aki esetleg spirituálisan nyitott, és van tapasztalata a Kristálykert központtal???
8. CsillagTM (válaszként erre: 7. - 5146e98818)
2012. nov. 2. 23:38
...és még gondolatolvasó is :)
7. 5146e98818 (válaszként erre: 6. - CsillagTM)
2012. nov. 2. 21:01
Te nem releváns, hanem pozitív információt vársz. :)
6. CsillagTM (válaszként erre: 5. - 5146e98818)
2012. nov. 2. 13:40

tehát te nyilván annak tartod magadat, engem pedig nem :) akkor nem is értem, minek írogatsz :P


remélem, a következő hozzászóló, ha lesz ilyen, már releváns információt fog közölni...

5. 5146e98818 (válaszként erre: 4. - CsillagTM)
2012. nov. 2. 12:56
Nincs értelme, de ezt minden tiszta fejjel gondolkodó értelmes ember tudja.
4. CsillagTM (válaszként erre: 3. - 5146e98818)
2012. nov. 1. 22:39
nem az volt a kérdésem, h drága-e. sok minden drága, ami fontos az embernek: esküvői szolgáltatás, lombik, babacuccok...a kérdés, h VAN-E ÉRTELME. erről tudsz esetleg valamit??
3. 5146e98818 (válaszként erre: 2. - CsillagTM)
2012. nov. 1. 22:28
Persze hogy drága! Az ilyen és ehhez hasonló vállalkozások a beteg emberek kétségbeeséséből húznak hasznot.
2012. nov. 1. 21:34

rólam:

a legsúlyosabb fokú endometriózisom van. kétszer műtöttek, még egyszer fognak, illetve előttem áll 1 vagy 2 három hónapos gnrh-kúra (hormoninjekció). maximálisan megbízom az orvosomban, csak itt motoszkál a fejemben, h esetleg valami lelki eredetű oka (is) lehet a betegségnek, és épp ma belebotlottam a fenti hely honlapjába.

ismeri esetleg valaki? van tapasztalatotok? mert azért ahhoz drága, h csak úgy "vagy kamu, vagy nem" alapon belevágjak...

előre is köszi minden infót, tanácsot!

2012. nov. 1. 21:22
Ki ismeri a Kristálykert (Holisztikus Jólét Központ) nevű helyet? Mit tudtok róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook