Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajnövesztés diólevéllel fórum

Hajnövesztés diólevéllel (beszélgetős fórum)


2014. jan. 21. 09:27
Én használtam egész nyáron. Elég fura hajam van, lapockáig ér, alul egyenes, a fejem tetején van jópár dugóhúzószerű tincs. Klassz mindkettő, de nem egy fejen!:) Olyan 80-as évek beli Tina Turner frizurám volt:) Hát hogy növesztett-e..elég gyorsan nő a hajam, ezért ezt nem tudom, viszont nagyon szép sima lett, kis barnás csillogással. Most persze hajszárítóval szárítom a hajam, és van ehez egy Plantúr 39 nevű sprém, a hatás ugyanaz, a reklám beli "folyékony haj" csoda, viszont ez 2000 ft-ba kerül.
20. Rescue (válaszként erre: 2. - Ac5c9014c6)
2013. nov. 14. 12:34
A diólevél nem henna. A henna egy más növény. A diólevél, meg a diófának a levele. Igen ,színezi a hajat,de nem olyan mértékben mint a henna, pl, öblítőként nem színezi a hajat.
2013. nov. 12. 13:22
Sziasztok! Még új vagyok itt.Azért regisztráltam, mert sokat olvasgattam itt nálatok.. :) Szóval arra lennék kiváncsi, hogy van-e valakinek tapasztalata a diólevéltea növesztő hatásáról? Én ma csináltam egy ricipakolást 4 órán kerdesztül, utána samponoztam 3-szor, majd diólevél teával öblítettem. Szerintetek használhat?
2013. nov. 9. 10:47
Zsírosodásra, korpásodásra jó. Barnáknak ajánlott, a szőke hajat megfogja. A diólevél főzettel kell öblíteni. Növeszteni nem tud, de szívesen adok neked a hormonjaimból mert nem tudok kéthetente festetni. Úgy nő, mintha trágyáznák.....Hova küldhetem a felesleget? :-)
17. kori54 (válaszként erre: 15. - Évuska64)
2013. szept. 14. 23:06
És milyen csodát művelt? Mert sokféle lehet :)
16. beneliv (válaszként erre: 14. - Bertaerzs)
2013. jan. 19. 21:53
Én is így használom.
15. évuska64 (válaszként erre: 13. - Aranka77)
2013. jan. 8. 16:32

Szia!

Minden hajmosásnál öblítésként: 2dl diólevél-tea+1dl almaecet+5dl meleg víz.Csodát művel ,már a fodrászomnak is feltünt.

14. bertaerzs (válaszként erre: 13. - Aranka77)
2012. nov. 1. 22:19
Én használom a diólevél és diókoppáncs főzetét hennával, hajfestésre. Szinez, fényesít a hajon az biztos, hogy önállóan milyen hatása van nem tudom, mert a henna a domináns.
2012. nov. 1. 21:46
Valaki esetleg a diólevélről, ha már azért nyitottam a témát???!!!
12. Aquatica (válaszként erre: 11. - Kukacc)
2012. nov. 1. 21:00

hát mivel kókusz olaj van benne és az megdermed engedek rá egy kis meleg vizet, aztán egy keveset öntök a markomba és jól belemasszírozom a fejembe :).majd a hajvégekre is teszek.Nem kell sok belőle .min 40percet hagyom a hajamon, majd lemosom samponnal. nem zsírosít könnyen ki lehet mosni.

van egy lány is itt, nyunyusz89 az ő naplójában megnézhetitek, hogy is néz ki:)ez a vatika .

11. Kukacc (válaszként erre: 10. - Aquatica)
2012. nov. 1. 20:50
és hogyan használod?
10. Aquatica (válaszként erre: 8. - Nettcat)
2012. nov. 1. 20:44

én a gyógynövényes boltban veszem 1460 ft

150ml, kicsi kiszerelés de sokáig elég főleg hogy én egy héten 2x-3x is használom minden hajmosás előtt:P, és már a párom is előszeretettel kenegeti a haját vele :D DE kb 1 hónapig elég.

9. Kukacc (válaszként erre: 7. - Aquatica)
2012. nov. 1. 20:43
Ez engem is érdekelne :)
8. nettcat (válaszként erre: 7. - Aquatica)
2012. nov. 1. 20:40

Szia!

Hol lehet kapni ilyen hajolajat? :)

7. Aquatica (válaszként erre: 5. - 14d5e9b9a1)
2012. nov. 1. 20:28

ez egy kondicionáló hajolaj, én már a második flakonnal használom, és a pasim is mivel ellepte a korpa a fejbőrét, szörnyű volt, na de rávettem hogy használja és 3 használat után megszűnt a korpa :)

kimásoltam neked mire is jo:

A Vatika hajolaj indiai kókuszdióolaj, henna, amla és brahmi tartalmának köszönhetően különleges hajápolószer. Csökkenti a környezeti ártalmak, a festés, a dauer káros hatásait, ápolja a hajat és a fejbőrt, elősegíti a haj növekedését. Kúraszerũ használata során haja rugalmas, selymes fényũ lesz.

Különleges összetétele révén a fejbőrbe jutva javítja az agy mũködését (a brahmi-tartalomnak köszönhetően). A henna természetes gombaölő hatású, egészségesen tartja a fejbőrt, segít megelőzni a hajhullást és egészségessé, fényessé teszi a hajat. A neem antiszeptikus hatásának köszönhetően segít megakadályozni a fertőzéseket, a korpa megjelenését a fejbőrön, továbbá megelőzni a hajhullást és a korai őszülést. A citrom szintén hatékony a korpaképződés és a hajhullás megelőzésében, és szép fényt ad a hajnak.

2012. nov. 1. 20:26
Elírtam bocsánat, új a laptop és félrenyomtam 3-4-et akartam írni, meg közben máson is járt az eszem, és nem olvastam vissza. Ne haragudjatok!
5. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 3. - Aquatica)
2012. nov. 1. 20:24
Ez olaj vagy sampon, hol lehet kapni? Előre is köszi!
4. Aquatica (válaszként erre: 2. - Ac5c9014c6)
2012. nov. 1. 20:21

1cm ?? egy hónapban hm az elég kevés,

habár normál esetben a haj 1-2 cm nő.

vagy elírtad?

2012. nov. 1. 20:20
az én hajam 3cm nő egy hónapban, dabur vatikát használok aminek alapja a kókusz olaj és 11 indiai gyógynövény, mely gombaölő hatású is és regenerálja a hajat.
2012. nov. 1. 20:15
Diólevél az a henna. Az a hajat is színezi. Ami nekem bevált és eltüntette a korpákat, valamint elkezdett tőle rohamosan nőni a hajam és dúsulni az egy pakolás. Amely a ricinus olaj, argán olaj és kókusz olaj keverékéből áll össze! Ajánlom, próbáld ki! Egy hónap alatt 1 centit nőtt a hajam és az állaga merőben más lett, vékony szálúból, dús és kezelhető hajat varázsolt. Heti háromszor használom. Rárakom, dunckötést rakok rá ( folpakkal rászorítom a fejemre) valamint sapka úgy, alszom és reggel bő vízzel valamint szilikonmentes samponnal kimosom. Csodákra képes!
2012. nov. 1. 20:05
Valakinek van esetleg tapasztalata? Azt olvastam, hogy az ebből készült főzet növeszti a hajat, illetve jó zsírosodásra és korpásodásra is. Kíváncsi lennék, kinek hogy vált be, én ma próbálom ki. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook