Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » IPL-es szőrtelenítés, tapasztalatok. fórum

IPL-es szőrtelenítés, tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


2012. nov. 1. 18:35
Ha mu"ko:dne a végleges szo"rtelenítés bármely formája, akkor csak csupa símabo"ru" szaladgálna már régen az utcákon, és nem lenne a szo"rtelenítés ilyen jó u:zlet :D
2012. nov. 1. 18:19
És két kezelés között szabad epilálni, vagy borotválni? Attól nem lesz megint újból erősebb?
7. hdsb
2012. nov. 1. 17:50

Siasztok!

Az én tapasztalatom az, hogy az Ipl-es szőrtelenítés semmit sem ér. Nekem a lézer vált be és az igencsak fájdalmas, de megéri.

6. bb58dad0a4 (válaszként erre: 5. - Csillag03)
2012. nov. 1. 17:47
Egyáltalán nem fáj. A hatásfoka egyénfüggő. Többször is meg kell ismételni. Nekem annyiból lett jobb, hogy lassabban és ritkábban nő a szőr. Nem is olyan erős már, inkább olyan pelyhes, alig látszik. Azóta én vettem egy itthoni gépet. Azzal néha utógondozom magamat.
2012. nov. 1. 17:29

Igen, pont azt nem szeretném, hogy vaktában tegye...:)

Köszi a választ.

Egyébként fájt? Tényleg hatásos?

4. bb58dad0a4 (válaszként erre: 3. - Csillag03)
2012. nov. 1. 17:12
Szerintem kérdezz rá. Nekem így mondták, és így is végezték el. Úgy gondolom, abból sem lesz baj, ha nem csinálsz semmit előtte, a kozmetikus majd "beállítja" magának a megfelelő méretet. Teljesen csupasz területen amúgy is csak vaktában tudna "lövöldözni".
2012. nov. 1. 17:04

De ha leborotválom, akkor utána nem lesz 1-2 mm-es még.. Másnap még azért nem nő ki annyira sem...

És ha teljesen sima a felület...akkor is hatásos?

Még nem mondtak erről semmit sem, csak bejelentkeztem.

2. bb58dad0a4 (válaszként erre: 1. - Csillag03)
2012. nov. 1. 17:00
IPL szőrtelenítés előtt, után tilos epilálni, gyantázni. A kívánt területen le kell borotválni, vagy inkább vágni a szőrt. Akkor ideális, ha 1-2 mm hosszú a szőrzet. Ekkor a leghatékonyabb a dolog. Gondolom azt is elmondták, hogy csak sötét szőr esetén érdemes elvégezni, és több alkalommal meg kell ismételni. Ilyenkor tilos a napozás és a szolárium is.
2012. nov. 1. 16:48

Sziasztok!


Gondolokm sokakat foglalkoztat a téma...

Most jelentkeztem be egy helyre, ahol azt írták, elötte le kell borotválni a kezelt területet... Nem fog attól jobban visszanőni? Lehet borotva heylett epillálni is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook