Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meg fog jönni vagy terhesség? fórum

Meg fog jönni vagy terhesség? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 1. 10:12

ha eljön az ideje, igen

olvass, fejlődj.. nézzegess felvilágositó filmeket

vntv-n dr Bakanek György nőgyógyész felvilágositó filmjeit tudom ajánlani...


egy két OSHO könyvet... :)

4. zsofi23 (válaszként erre: 3. - 54ccb86ca0)
2012. nov. 1. 08:57
Oké, köszönöm szépen a választ ! :) Általában 1-1.5 héttel előtte szokott elkezdeni fájni a cicim, igy akkor még várok egy kicsit.
3. 54ccb86ca0 (válaszként erre: 2. - Zsofi23)
2012. nov. 1. 08:45
A mellviszketés nem jelenti azt hogy babád lesz!! Szerintem várj még néhány napot és ha nem jön meg tesztelj!
2012. nov. 1. 08:43
Utóljára október 11-én jött meg, ez teljesen rendben volt,5napig tartott, rendes vérzéssel.( 11-16 ig ) 15-én együtt voltunk párommal ugy, hogy még megvolt, meg 17-án is akkor már nem volt meg. Nem használtunk óvszert, csak megszakitással védekeztünk, egyáltalán nem élvezett belém.( Eddig 2éve mindig igy csináltuk ) 23-án éreztem, hogy a bal cicim viszket( sosem volt még ilyesmi ), akkor bekentem krémmel másnapra el is múlt. De megijedtem, hogy ez mi lehet. A vérzésem kicsit rendszertelen 33-37 nap-ra szokott megjönni. Nem igazán tudom, hogy a terhességi tünetek mikor jelentkeznek? Tegnap elkezdett fájni a bal cicim nyomásra, oldalt. Ez nálam rendszeres kb. 1-2 héttel az előtt, hogy megjönne. Csak most szerintem korábban kezdett el fájni.De kicsit ma is viszketett a cicim, de elis múlt.Folyásom nincs, de nem is szokott, tehát az sem változott. Akkor most végülis mi lehet, megfog jönni vagy esetleg baba? Kellene lennie más tünetnek is, mint a mellviszketés vagy ez még korai lenne?
2012. nov. 1. 08:42
Megfog jönni vagy terhesség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook