Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tudnám megerősíteni magamat lelkileg? fórum

Hogyan tudnám megerősíteni magamat lelkileg? (beszélgetős fórum)


7. yousei (válaszként erre: 6. - N.diamond)
2012. nov. 8. 15:13
Szia! Köszönöm kérdésedet. Elmentem dokihoz, és kaptam gyógyszer. Most nem adhatom, jem könnyű időszak áll előttem. Ez csak kegnehezí mindent.
6. n.diamond (válaszként erre: 5. - Yousei)
2012. nov. 5. 21:22
Van valami változás ? Jobban vagy ?
2012. nov. 1. 17:25
Köszönöm. Nagyon komoly.egy évvel ezelőttig semmi baj nem volt. Egyedül vagyok egy üzletben, én zároj és sütő is van, és azóta van ez. Csak lelkileg is egyre nyomasztóbb. :-(
2012. nov. 1. 12:42
Én is voltam így, a végefelé már csak úgy tudtam elidulni otthonról, hogy a szomszédban lakó kolléganőm reggelente értem jött, különben sosem idultam volna el,vagy egész nap ezen járt volna az eszem. Ugyanígy a munkahelyemről is úgy jöttem el, hogy a kollégáimat megkértem nézzék meg a szobámat. A kényszeres ellenőrzés egy bizonyos szintig,majdnem normális, de ha a mindennapi életet zavarja, már kóros. Én kiborultam, depressziós lettem, amiből remélem nagyjából orvosi segítséggel kilábaltam. Igaz, már nyugdíjas vagyok és most nem élek egyedül, nem tudom, hogy mi lenne a helyzet, ha újra dolgozni járnék. Mindenesetre minél előbb beszélj pszichiáterrel.
2012. okt. 31. 19:46
Nagyon szépen köszönöm:-)
2. 85a4a01a64 (válaszként erre: 1. - Yousei)
2012. okt. 31. 19:19

Ez a bizonytalanság jele.

Írj szakértőnek, Ő 1 vagy 2 napon belül válaszol. Nagyon kedves ember.

[link]

2012. okt. 31. 19:10
A kényszeres ellenőrzésem miatt kezdenek bajok lenni. Ha valki velem van, és látja, hogy minden ok, akkor nem nézem keg többször. Tehát megerősítésre van szükségem, de hogyan? Könyv is kól jönne.:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook