Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti mivel dobnátok fel egy gyerekzsúrt? ( étel, ital, játékok, ..)Minden ötlet érdekel! fórum

Ti mivel dobnátok fel egy gyerekzsúrt? ( étel, ital, játékok, ..)Minden ötlet érdekel! (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 23. 11:10
Én Bohóccal és Vidámsággal! Akit érdekel annak tudok egyet javasolni!
2010. febr. 28. 17:39

Nekem az ikrek márciusban lesznek 9 évese.

Nem tudom mivel lehetne őket szórakoztatni , esetleg még ötlet valakinek?

26. Fötri
2010. jan. 17. 15:58
Mivel nehéz leültetni a gyerekeket falatozni és inni, én erre láttam jó megoldást. Írj össze pár kérdést korosztály szerint, aki először válaszol az kap lufit, cukrot... Én 10 éves szülinapon láttam, ott foci, olimpia, autók...voltak a kérdések. A Te gyermekeidnek az általuk ismert mesékből tudnám elképzelni. Ezzel kb 10 percre le lehet őket ültetni, ami elég ahhoz, hogy kiszuszogják magukat a játékból és egyenek-igyanak nyugodtan.
25. 0d56c4c6dc (válaszként erre: 23. - Caravell)
2010. jan. 16. 19:11
Én egyszerűn felmentem padlásra és összeszedtem a régi plüss állatokat amiket sajnáltam kidobni. rendbetettem és azokat nyerték a gyerkők. Nagy volt az öröm és plussz nem kellett kidobálnom a megunt játékokat.:)
2010. jan. 16. 15:19
Természetesen a játék ilyenkor a legfontosabb elfoglaltság, de a kajáról sem szabad megfeledkezni, a gyerekek imádják a finomságokat. Németországban élek és itt az ilyen party-kon mindig Hod-Dog szokott lenni a menü és nagyon bejön a kisembereknek :))))
2010. jan. 16. 14:59

Látom, a topik elég régi, de hátha valakit érdekel még a kérdés.

Mi rendszeresen tomboláztunk: minden féle apróságot, radírt, jegyzetfüzetet, kis csokit stb lehet sorsolni, úgy csináltam, hogy minden szám nyer valamit, akkor nincs sírás. Ha pl. 10 vendég van, akkor 30 tombola, fejenként 3 és 30 apróság. Már jóval előtte el kell kezdeni gyűjtögetni, 100Ft-os boltban sokmindent találni.

2010. jan. 16. 12:34
A leanyomnak/unokanak/ a szuletesnapjat a kertben rendeztuk meg cica fejes szenvics volt fel szolgalva stb. a vegen divat bemutatot rendeztunk a leanyoknak es fiuknak nagy volt a siker sajnos a gepem epp akor mondot csodott igy nem tudtam meg orokiteni.
2009. máj. 15. 16:17

na nálunk holnap lesz! Gondoltam az udvarra akardályversenyt, aki végig megy annak jár a csoki!!

vagy esetleg lehet olyat is , hogy eldugunk a szobában kis apró csokikat, és mindig egy gyerek keresi meg!! persze úgy hogy mindenkinek igazságosan jusson!! :)

2009. jan. 22. 15:38
Valaki ismerőst megkérnék legyen bohóc.
2009. jan. 22. 13:22

Csinálhattok jópofa gyerekfejes szendvicseketis. Kolbászkarikákból lehet szem, paprikából száj, stb.

Főtt tojásból és fél kibelezett paradicsomból lehet gomba, amit majonézzel pöttyözhettek. A ropit egy kés segítségével szúrjátok egy fél káposztába, "süniként " tálalva sokkal izgalmasabb.

2008. ápr. 13. 23:32

Helló. Én egyszer titok sütiket készítettem,érdekes, vagy gyerekekre jellemző szavakat írtam egy papírra, amit bele sütöttem.Az aktivity játék is jó.Aztán kirakunk 9-10 db dolgot(játékok, tárgyak) az asztalra egyet elveszünk, mikor kimegy a hunyó és ki kell találni melyiket vettük el.nagyon kedvelt memória játék, a felnőttek is kedvelik.

Kézbe vehető mini fasírtokat készítek.Egy kis fej káposztát bevonok alufóliával, hústűvel beleszúrom a kis húsgolyókat. Nagyon mutatós, fasírt süninek hívjuk.

2008. febr. 23. 14:37
Sziasztok! Már én is csináltam kislányomnak szülinapi bulit,ahol rendeztünk lufifújó versenyt,és aki gyözött kapott mondjuk 3 szem a második 2 szem, a harmadik egy szem karamelláscukorkát vagy bármit.Nagyon tetszett a gyerekeknek,volt hogy szét is durrant a lufi de nem bánták.Aztán késsel villával ették a szaloncukrot,avval is kellett kibontani.Lányom január 7 -én született így még volt szaloncukor.Twistereztünk,aztán wc papírral tekerték be egymást múmmiának(de ezt lehet gézgurigával is)A gyöztes páros itt is kapott apróságot.Hát ennyi most így hirtelen.
2008. febr. 23. 14:27
Valaki valami szuper ötletet tud még nekem ajánlani,amit házilag is meg lehet oldani?
2008. febr. 6. 15:41
köszi.:)
2008. febr. 6. 15:31
Pénteken tartjuk 7 éves fiam szülijét, amolyan gyerekzsúr félét, de halovány ötletem sincs, mit is kéne csinálni, hogy a lakást ne szedjék szét darabokra, de jól is érezzék magukat, és mindenki valami meglepivel távozzon.....
2008. febr. 5. 21:06
Valami könnyen elkészíthető,öletes rcepteket tud ajánlani valaki?
12. Jázminka (válaszként erre: 11. - Vanet)
2008. febr. 4. 15:46
Persze,mindenképpen megírom,bár még kicsit később lesz (márc.24.-én)
11. Vanet (válaszként erre: 10. - Jázminka)
2008. febr. 4. 15:43
Majd írd meg hogy sikerült :) Neked is sok örömet kívánok a gyerekekhez! Nagyon édesek :)
10. Jázminka (válaszként erre: 6. - Vanet)
2008. febr. 4. 15:36

Nagyon köszönöm a fantasztikus ötleteket! Nagyon fogja a csapat élvezni biztosan!


A picikéhez pedig jó egészséget,sok örömet és kitartást kívánok!

9. Jázminka (válaszként erre: 8. - Tixtina)
2008. febr. 4. 15:34
Én egy nagy téglalap alakút gondoltam csináltatni.Azt jól és igazságosan lehet szeletelni,még a kép is jól fog mutatni.Azthiszem én is berakom majd "őket" a fagyóba!
8. tixtina (válaszként erre: 5. - Jázminka)
2008. febr. 4. 15:06
Ezen már én is gondolkodtam,hogy egyszerre tartanám a szülinapot.Nálunk is ez a felállás:lányom februári,fiam márciusi. Egy tortát készíttetsz,vagy kettőt?Ezen dilemázok.
7. Ibolya27 (válaszként erre: 5. - Jázminka)
2008. febr. 4. 15:04
Nekünk is ilyen tortánk volt,levettük a képeket szeletelés előtt,bent vannak a fagyasztóban.
2008. febr. 4. 14:47

anya mindig játszott az egész csapattal, a barátaim iszonyúan szerették. Néhány ötlet: 1. csomagolj be kisebb ajándékokat (sportszelet, radír, stb..) újságpapírba, úgy, hogy kezded az ajival, csomagoló több rétegben, újabb kis aji, újabb csomagoló... jó nagy legyen. Ültesd le a gyerekeket körbe, kapcsolj be zenét, a zenére kell a csomagot körbeadni, amikor a zene megáll, annál, akinél van a csomag levehet egy réteg csomagolót, ha talál ajit az övé... és így tovább, míg az összes papír le nem kerül.

2. lufis körjáték, újból zene szól, a gyerekek adják körbe a lufit, pl. zene megáll, akinél a lufi, annak ki kell pukkasztani a popójával a kör közepén (nem fáj, és lehet rásegíteni, hogy tartod, és közben a körmöddel te lukasztod ki) 3. zene szól, mindenki táncikál, előre megbeszélitek, hogy adott vezényszavakra mit kell csinálni, pl: "fagy" mindenki megmerevedik, gólya mindenki fél lábra áll, kutyus, négykézláb.

4. behozol egy fedett kosarat, szatyrot, táskát, benne tele tárgyakkal, körbeültök, mindenki egyenként megkapja a táskát, belenyúl és kitapint egy tárgyat, amiről ki kell találni, hogy mi az. (pl, alma, kisautó, szappan, stb..) miután minden tárgy elővarázsolódott, ráteszed őket egy tálcára, mindenki elfordul, te valamit eltűntesz és meg kell mondaniuk, hogy mi tűnt el. Ugyanennek van olyan változata, hogy csak megváltoztatod a tálcán a sorrendet, és arra kell rájönni, hogy mi a változás. (ez nehezebb a kicsiknek)

4. mindenki becsukja a szemét, te egy kendő alatt megszólaltatsz egy tárgyat (kulcscsomó, tűzőgép...) azt kell kitalálni, hogy minek a hangja volt. A játékokat lehet egyszerű kis csokikkal, matricával jutalmazni, de juti nélkül is nagyon élvezik. Jó bulizást!! Én már úgy várom, hogy ilyet csináljak a gyerekeimnek.

5. Jázminka (válaszként erre: 4. - B5e1970b38)
2008. febr. 4. 14:43
ÚÚÚ! Ez nagyon tetszik!Mi is "köztes" szülinapi bulit tartunk,mert Tomi februári,Máté március végi gyerek.Gondoltam tortát is olyat készíttetek,amin rajta lesz a közös fotójuk.Bár ez van akinek bizarr,hogy az arcukat felszeletelik...
2008. febr. 4. 14:36

szia Jázminka!

az én csjomnak a szülinapi buliára felfújtunk 100 db lufit.nagy sikert aratott hiszen egész buli alatt a lufiba járkáltak a gyerkőcök!az ajándékokat alá rejtettük így egy helyről rugdosták szét!!!!!!!jó volt!!!

2008. febr. 4. 14:35
A 3 és 5 éves fiaimnak márciusban tartok gyerekzsúrt,és nem tudom mi lenne ami gyors,ötletes és feledhetetlenné tenné a gyerkőcök számára a bulit.Ha bármi ötletetek van,és tapasztalatotok van,örülnék ha megosztanád velem! Előlre is köszike!
2008. febr. 4. 14:35
hívj bűvészt,bohócot
2008. febr. 4. 14:33
Ti mivel dobnátok fel egy gyerekzsúrt? ( étel, ital, játékok, ..)Minden ötlet érdekel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook