Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pierre Cardin PS647 babakocsi 15 kg-os 2 és fél éves gyereknek jó-e télre, vagy nagyon nehéz már tolni benne? fórum

Pierre Cardin PS647 babakocsi 15 kg-os 2 és fél éves gyereknek jó-e télre, vagy nagyon nehéz már tolni benne? (tudásbázis kérdés)


20. michymocus (válaszként erre: 15. - Papp Szilvia)
2012. okt. 31. 18:14
Köszönöm!!Meggyőztél!!Te kipróbáltad,úgyhogy biztos én is szenvednék vele.Köszönöm,nézek egy könnyebb,de zárt kocsit a télre:)
2012. okt. 31. 15:19

Nekünk ilyen kocsink van,nagyon szeretem.Tény,hogy nehéz,de nem emelgetem,hanem tolom :)

De dombon felfelé még nem próbáltam.

Viszont van kisebb,könnyű sportkocsink,azzal nehezebben boldogulok.De kinek mi jön be.

2012. okt. 31. 13:44
nekünk brevi van,és imádom:D igaz tavaly óta nemhasználtuk amikor 2 éves volt a csajszim télen,de most az öcsinek is az lesz majd ha megtanul ülni:)) az egész kocsi 1kg! a mostani p.c.unk meg magában van vagy 6-7:S
17. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 16. - 9b10f3d7ff)
2012. okt. 31. 13:41
Magát azt amilyen márkát írsz nem ismerem, de a peregok, kitűnőek.
16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 13. - Michymocus)
2012. okt. 31. 13:41
Minél nagyobb egy kocsi annál könnyebb tolni, sokkal nehezebb a lóti-futi kocsikat tolni.
2012. okt. 31. 13:40

nehéz!!!lányom14,5kg,betettem két hete a p.c.kocsinkba és semmi nem volt pluszba csomag,sőt még pulcsis idő vol,de dombon lskunk és majd meggebedtem:DDD

vegyél egy könnyű nagyobb félét! igaz a p.c. nagyon szuper teherbírású,de maga a kocsi is súlyos:S

14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Dogiz)
2012. okt. 31. 13:39
És ha nem is lesz hó? Nálunk, ha esik is pillanatok alatt eltakarítják. :)
2012. okt. 31. 13:22
Sima kis ülő babakocsit használok már neki régóta,mert aludni sem szokott már benne,de ez olyan kicsi,hogy esetleg még ha egy plédet tekerek köré,esetleg úgy még belefér.A héten mindennap mennünk kellett ide-oda,overálban volt és pléd,és egész úton hajtogatta,hogy fázik.Most nagyon olcsón megtudnám venni neki ezt a batár kocsit,csak attól félek,hogy nagyon nehéz lesz már tolni benne.
12. Rosszcsontka81 (válaszként erre: 9. - Dogiz)
2012. okt. 31. 13:17

Tényleg jó ötlet a szánkó, az én lányom is szereti.

Egy bibi van vele, mi van, ha egész télen nem lesz hó???!!! :))

2012. okt. 31. 13:10

Szerintem nem vagy tiszta gáz. Néha én is visszasírom a babakocsit. Két és fél éves gyerekem szeret felkéretőzni és cipelhetem úgy, hogy nálam van a pakk meg ugye a téli ruhák.

Én tavaly vágtam a kocsiba egy csík polifomot és nagyon jól megfogta a meleget.

2012. okt. 31. 12:59
Tudom,tiszta gáz vagyok,az az igazság,hogy a legközelebbi bolt tőlünk kb.40 perc séta.Felénk a busz sem jár,és ráadásul dombon megyünk haza (jó hosszún).Ha egyedül megyek haza is kiköpöm a tüdőm mire felérek.4 gyermekem van,szinte mindennap cipekedek,és lényegesen egyszerűbb,ha berakom Bencét a kocsiba,a csomagokat felakasztom,és a csomagtartó is tele,és feltolom.Szóval ezért kényszerülök még mindig babakocsira,ha leérünk a "civilizációba",ott mindig kiveszem a kocsiból,visszafelé teszem ismét bele.
9. dogiz (válaszként erre: 4. - Michymocus)
2012. okt. 31. 12:59
Hát ha nem feltétlenül szükséges ne vegyél kocsit, ahogy az előbb írtam szánkó!!! - ebbe be lehet bugyolálni kis plédbe, alá is lehet tenni párnát, hogy ne fázzon.
2012. okt. 31. 12:54
Ha van 20 cm hó,akkor szánkón húztam a gyerekeket. Meg a járdát letakarítják. Nehogymár egy kis hó miatt babakocsit kelljen venni ekkora gyereknek.
7. Rosszcsontka81 (válaszként erre: 4. - Michymocus)
2012. okt. 31. 12:53
Már látom az okát, bocsi.)))
2012. okt. 31. 12:53
Ennyi évesen, jobb ha szánkót veszel neki, jobban élvezné. Ez komoly, már ne kocsikáztasd, had szaladjon a hóba lucsokba, nem lesz semmi baja.
5. Rosszcsontka81 (válaszként erre: 1. - Michymocus)
2012. okt. 31. 12:52

Miért szeretnél 2,5 éves gyereket babakocsiban tolni??? Nem szeret futkározni, sétálni?

Az én lányom szerintem egy másodpercig sem maradna meg a babakocsiban. De csak kíváncsiságból kérdeztem.))))

2012. okt. 31. 12:52
Attól félek,hogy már megmozdítani sem tudnám ezt a nagy gyereket egy ilyen nehéz babakocsiba,de a kis ülő,esernyő babakocsijában már most a héten fázott,pedig overálban volt.Akkor mi lesz a minuszokban?Sajna még nem jön a lábán,kényelmesebb ha bedobom egy babakocsiba,és a cuccokat sem kell cipelnem pluszba.Vagy esetleg más típusó babakocsit vegyek,mint ez a nagy Pierre Cardin?Előre is köszönöm mindenkinek a segítségét:))
2012. okt. 31. 12:45
Szerintem simán tudnád tologatni benne... Ha nincs 20 centis hó, akkor mi lehetne az akadálya?
2012. okt. 31. 12:44
Nehéz.
2012. okt. 31. 12:40
Pierre Cardin PS647 babakocsi 15 kg-os 2 és fél éves gyereknek jó-e télre, vagy nagyon nehéz már tolni benne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook