Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 1 hét után terhességi tünet. Létezik ilyen? fórum

1 hét után terhességi tünet. Létezik ilyen? (beszélgetős fórum)


30. Roza78
2017. jan. 3. 15:28
Nekem egy hét után voltak tüneteim. Pozitív teszt nélkül is tudtam, hogy terhes vagyok.
2016. dec. 30. 10:31
A családi legendárium úgy tartja a nagynénémről, hogy a nászút végére (pár nap) már telehányta reggel a csapot. Ennek megfelelően született is az unokatesóm. Szerintem reagálhat így is a szervezet.
28. 388b941089 (válaszként erre: 24. - Krisztixyz)
2016. dec. 30. 06:07
Sztem mèg korai, bár emlèkszem egyszer engem is olyan hányinger kapott el edzès kozben mèg a pozitiv teszt elott h tudtam itt valami van :) de ezek a tünetek, amiket irsz, jóval a poz.teszt után szoktak jelentkezni
2016. dec. 30. 01:05
kizart
2016. dec. 29. 22:57
Majd elárulja a teszt a tutit 😉
2016. dec. 29. 21:46
Persze. Bármit belemagyarázhatsz.
2016. dec. 29. 21:09

Nekem 5 napja volt hogy együtt voltunk

Melleim érzékenyek hányigerem van. Nem kivánom a kaját érzékeny vagyok a szagokra

Lehet hogy bemesélem?

23. lane01
2012. okt. 31. 15:19
Én éreztem a beágyazódást is az akció után 9 nappal, mértem is a hőmet. Leesett, majd felment 3 tizeddel. Nekünk a második próbálkozós hónapban sikerült összehozni, mindent dokumentáltam. Arra is tisztán emlékszem, hogy még az esedékes mensim előtt mentünk el nyaralni, és hogy még a munkahelyemen egyik reggel iszonyatosan megkívántam a savanyú cukrot. Soha nem szerettem a cukrokat és inkább megettem egy csokit, mint egy szem cukrot, de akkor 3 csomag is kellett, mind más fajta. Emellett érzékeny lett az orrom is, bevásárlóközpontban dolgozom és reggel 9kor, kb 100 m-ről megéreztem, hogy a kínai büfében bekapcsolták az olajsütőt, és ezt senki más nem érezte. Olvastam, hogy a baba már út közben fejlődik, amihez táplálkoznia kell, méghozzá az anya szervezetén át, ez egyfajta szimbiózis már a kezdet kezdetén. Én hiszek abban, hogy az emberi agy tudat alatt érzi, és támogatja ezt a kapcsolatot. Persze az agyunk nagy mókamester is, nekem is volt már így, sok mindent tudunk produkálni is, ha nagyon szeretnénk valamit.
2012. okt. 31. 10:50

Nekem 1 hét múlva a mellbimbóim úgy megnőttek, és nagyon fájtak....persze terhes voltam, valóban:)

Szóval ha a szakirodalom azt mondja, hogy nem lehet, hát nem. Nekem volt, a tapasztalat meg engem igazolt. De gondolom ez nem törvényszerű......

21. moonlight13 (válaszként erre: 3. - Roza78)
2012. okt. 30. 19:33
Nekem is, de már nem emlékszem pontosan, hány hetes voltam akkor, de elég korán volt.
2012. okt. 30. 15:25
igen,létezhet
2012. okt. 30. 14:33

Létezhet :) Nekem nagyon érzékeny a szervezetem és én is azonnal éreztem a terhességeket. Elmentem az orvosomhoz és közöltem, hogy pontosan ennyi és ennyi idős terhes vagyok. Nem hitte el. Igazam lett.


Legközelebb már elhitte :)

18. Vigyorex6 (válaszként erre: 14. - B489304ffd)
2012. okt. 30. 14:31
Beágyazódás után 3 nappal mutat eredményt leghamarabb a teszt, ami azt jelenti, hogy menstruáció előtt kb 2 nappal legkorábban, hacsak valami miatt nem hamarabb volt ovuláció, de ezt csak úgy hasra ütés szerűen nem lehet tudni.
2012. okt. 30. 14:29

Nekem a nőgyógyászom is megmondta, hogy lehetetlen a terhességem azok alapján, ahogy "összejött". A gyerkőc már 2 és fél éves.:)

Annak idején sem az én petesejtjeim, sem a párom kisfickói nem olvasták azt a könyvet, ahol a sokak által emlegetett biológiai törvényszerűségek le vannak írva. Talán a Tieitek se!:)) És akkor valószínűleg a kis zigóta se tudja, hogy mennyi idő alatt és milyen utat KELL megtennie.

Lehetsz-e terhes? IGEN. Érezheted már most? IGEN. Mekkora ennek a valószínűsége? 50-50%: vagy igyen, vagy nem vagy terhes, és vagy azt érzed, vagy nem!:)

Kívánom, hogy úgy alakuljon, ahogy szeretnéd, de biztosat tényleg csak pár hét múlva tudhatsz majd..:)

2012. okt. 30. 14:22
Tesztet a várható mensi után néhány nappal csinálj. Azt hiszem ez van írva a használati útmutatójukra is.
15. spinneli (válaszként erre: 14. - B489304ffd)
2012. okt. 30. 14:21
A következő menstruációd időpontja előtt maximum 2 nappal-hamarabb nem érdemes.
2012. okt. 30. 14:19
Koszonom a valaszaitokat..es tesztet mikor csinaljak szerintetek?
13. Roza78 (válaszként erre: 10. - Mkriszti81)
2012. okt. 30. 14:08
Én tudom, hogy attól volt ,mert az első terhességemnél ugyanezt éreztem (sajnos ott vetélés lett a vége) akkor nem tudtam, hogy azok tünetek, de a 2.-nál biztos voltam benne. Olyat, hogy lehetetlen csak az mond aki nem volt még terhes vagy nem voltak semmilyen tünetei.
2012. okt. 30. 14:07

Érezheted. Kicsi az esély, de igen.

Nálam is volt ilyen már egy-két nappal utána tudtam, hogy gyereket várok, de akkor még senki nem tudott volna ebben megerősíteni:)

Igaz, nekem ő a 4. gyerek, és már lassan három éves lesz.

2012. okt. 30. 13:56
Én 2 héttel utána éreztem a hányingert, illetve hogy megutáltam a cukorkákat. Nagyon édesszájú vagyok, de semmilyen cukorkát nem tudtam megenni, mert a látványától majdnem hánytam. A másik a kávé volt... addig mindig kávéztam napi akár 5öt is, de egyik napról a másikra a szagától is felfordult a gyomrom :)
10. mkriszti81 (válaszként erre: 7. - Roza78)
2012. okt. 30. 13:53

De egy hét alatt nem ágyazódik be, márpdig amíg nincs fizikai kapcsolat az anya teste és a zigóta között, addig ez fizikai és biológiai lehetetlenség...

Miután beágyazódik és összekapcsolódnak, akkor kezd el termelődni az a hormon, ami a tüneteket kiváltja.


Természetesen nem vitatom, hogy éreztél valamit, de az nem attól volt...

9. spinneli (válaszként erre: 7. - Roza78)
2012. okt. 30. 13:52
Elhiszem,de biológiai tények között elég kevés kivétel akad.
2012. okt. 30. 13:51

Biztos, hogy nem. Ha elsőre össze is jött volna, mert mondjuk épp akkor volt peteérésed (ami ritka a mensi után közvetlenül), akkor is 10-14 nap a beágyazódásig, a tünetek pedig csak azután érződhetnek, mivel akkor kerül kapcsolatba a baba a te testeddel, addig csak "utazik" a petevezetőn keresztül a méhed felé, ezt pedig nem érezheted...


azért drukkolok!

7. Roza78 (válaszként erre: 5. - Spinneli)
2012. okt. 30. 13:50
Pedig hidd el, hogy a test rögtön jelez, én 1 hét után éreztem, hogy terhes vagyok , mi nem is voltunk ráállva a babaprojektre, hogy csak bebeszéltem volna magamnak.
6. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - B489304ffd)
2012. okt. 30. 13:48
Nagy valószínűséggel még ovulációd sem volt. A ciklus ezen szakaszában még csak nődögél a petesejtecske.
5. spinneli (válaszként erre: 4. - F8c51ff9a1)
2012. okt. 30. 13:46
Ha rögtön sikerült is az akció, a beágyazódás 14 nap addig szinte semmit nem jelez a test.
4. f8c51ff9a1 (válaszként erre: 1. - B489304ffd)
2012. okt. 30. 13:43
Igen, létezhet. Nekem 2 hét után (mint utólag kiderült) jobb oldalt a hasam alja annyira görcsölt, és fájt, azt hittem felfázás kezdete lesz, de aztán mint kiderült, egészen más kezdete volt. Sokan mondták utána, hogy az a beékelődés lehetett, amit éreztem.
3. Roza78 (válaszként erre: 1. - B489304ffd)
2012. okt. 30. 13:43
Nekem is voltak tüneteim 1 hét után, főleg a melleim fájtak nagyon.
2012. okt. 30. 13:42

Nem lehet...biztosan nem.

A peteérzést érzed több mint valószínű, ha 1 héttel vagytok a menzesz után, most kell belehúzni.

:)

2012. okt. 30. 13:40
Sziasztok!van mar 1kislanyom es kb 1 hete probalkozunk tesoval olyan 2napja furan erzem magam..kislanyom elsore osszejott anno..de ilyenkor meg nem lehet tunet nem?1hete mult el es azota probalkozunk..komolyan nem bebeszelem de szedulok faj az alhasam...bocs ha hülyeseget kerdeztem..kislanyommal semmi tunetem nem volt..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook