Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Állami tulajdonú ingatlan megvásárlásának menete? fórum

Állami tulajdonú ingatlan megvásárlásának menete? (tudásbázis kérdés)

2012. okt. 30. 13:25
Nem Önkormányzatos téma. Nemzeti Vagyonkezelő. Érdeklődtem is, de a helyi kirendeltség tök mást mond mint a Bp-i ügyfélszolgálat. Emiatt jutott eszembe, hogy talán találok valakit akinek van már tapasztalata. Az ügyet mindenesetre elindítottam, de, hogy ténylegesen mire számítsak abban szeretnék tisztán látni, mert a hivataltól semmi kézzelfoghatót nem sikerült kicsikarnom. Még nagyságrendileg sem, hogy hónapokba vagy inkább évekbe telik a szöszmötölésük
4. simple (válaszként erre: 2. - Lillus-M)
2012. okt. 30. 11:57
Szerintem az önkormányzathoz kéne fordulnod.
3. 2a69f78972 (válaszként erre: 2. - Lillus-M)
2012. okt. 30. 11:28
Nem vagyok nagy tudora a témának, de nem a helyi önkormányzat hatásköre?
2012. okt. 30. 10:35

Van-e valakinek tapasztalata állami tulajdonú ingatlan megvásárlásával kapcsolatban?

Konkrétan a szomszéd kis telek öreg házzal örökösödés során az államra szállt. 2 éve üresen és elhanyagoltan áll. Kutya felé sem nézett, érdeklődő a megvásárlására még nem volt (ezt hivatalosan megtudtam). Megvennénk.

Érdeklődtem az Állami Vagyonkezelőnél a központi Bp-i irodában is, meg a megyei kirendeltségen is, de elég eltérő válaszokat kaptam arról, hogy hogyan is zajlik le egy ilyen eljárás. Arra meg végképp nem kaptam semmi választ, hogy vajon milyen hosszadalmas is lehet a procedúra.

2012. okt. 30. 10:30
Állami tulajdonú ingatlan megvásárlásának menete

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook