Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hamísított mosószert vettünk? fórum

Hamísított mosószert vettünk? (tudásbázis kérdés)

20. Hmkati
2012. nov. 1. 12:07
Egy másikat olcsón SILPER néven forgalmaznak. Nyilván nem véletlen, csak játszani kell a betűkkel.
19. Hmkati (válaszként erre: 5. - Megi04)
2012. nov. 1. 12:02
Lehet, hogy már tényleg nem eredeti? Én mikor először kezdték forgalmazni nálunk, /nem ma volt/ lettem tőle rosszul, kipöttyösödtem, bedagadt az arcom, szám. Most vigan használom. Illetve egyszer vettem kipróbálásként. Nem tudott annyit, mint igérték. Amire allergiás lettem az még tisztitott rendesen
18. globus
2012. okt. 29. 22:36
Jött egy körlevél (spam?)a vásárlással, árral, rendeléssel kapcsolatban. Ami szemet szúrt, az AriAl név, (nem Ariel) és a hemzsegő helyesírási hibák.
17. boldi83 (válaszként erre: 16. - Megi04)
2012. okt. 29. 21:35
Az A..ltől? Amit lila és zöld szinben árulnak kb 5 ezerért, két flakon vn egy dobozban?
16. megi04 (válaszként erre: 9. - Boldi83)
2012. okt. 29. 21:32
Az én gyerekeim,meg tele lettek tőle kiütéssel.Azelőtt meg soha.
15. boldi83 (válaszként erre: 14. - Bowie)
2012. okt. 29. 21:21
Köszi, megnyugtattál, el fogom használni. A ruha mindenesetre tiszta.
14. bowie
2012. okt. 29. 21:18
Bocsi, van olyan mosószer, ami nem mosószódát (nátrium-karbonát elegánsabban), hanem nátrium perkarbonátot tartalmaz..ami szintén filléres cucc...ez bomlik szét oxigénre és mosószódára..és ezt reklámozzák úgy, hogy a szövetek közé hatolva távolítja el a szennyeződéseket.:) így már el lehet adni 4500 ft-ért.:))))
13. bowie
2012. okt. 29. 21:13
Szóval az összetevők alapján, nem tudom miért feltételezi bárki is, hogy a sós színezett lötyi fogja tönkretenni a gépét..miért rosszabb az, mint a kőolajszármazék...
12. bowie (válaszként erre: 10. - Boldi83)
2012. okt. 29. 21:11

Ez is csak hírverés, mert így az eredeti gyártó, meg beszállító nagyon pórul járt..kell valami, amivel visszafogják ezeket a termékeket, hogy újra az övékét vegyék meg a boltok.

MINDEN mosószer alapja ugyanaz. Mosószóda, szódabikarbóna, foszfát (ami egy méreg amúgy), és kőolajszármazékok. Na meg a különböző illóolajok, és színezékek, hogy mind egyedi legyen. Csak el kellene olvasni az összetevőket. Kivéve persze az öko mosószereket.

11. bowie
2012. okt. 29. 21:07

Teljesen mindegy, így is úgy is átvernek a mosószerekkel kapcsolatban...sokra azt mondják, hogy minden foltot kiszed, meg ilyen erő olyan erő..de ugyanaz a márka gyárt folteltávolítót is..minek, ha elvileg a mosószere már kiszed minden foltot?

Meg nem hagyja kinyúlni a másik a ruhát..bizti csak véletlen, hogy anno az egyik kedvenc felsőm majd térdig érő lett, miután 4szer azzal mostam ki, 30 fokon...

Szóval minden téren átvernek..ha elhasználod a hamisat, fel sem fog tűnni valószínű.

2012. okt. 29. 21:05
A baj sz, hogy tényleg "hivatalos" boltokan is árulták, még csodálkoztam is, hogy mennyire terítettek. Csakhogy a hírekben az is mondták h tönkretehetik a gépet vagy a ruhát. Én meg üróltem h olcsón hozzájutottam.
9. boldi83 (válaszként erre: 5. - Megi04)
2012. okt. 29. 21:02
Pont erre gondoltam. Én is vettem ilyet házhoz szállítással, kuponnal. Most pedig nem tudom mi van. Sokat nem mondtak még, de felismertem messziről a csomagolást. Duo packban.
8. bd55e3f068 (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2012. okt. 29. 21:00
"Hivatalos boltba" is simán bekerülnek hamisított termékek :/
2012. okt. 29. 20:56
Én is láttam a hírtekben, a NAV lefoglalt bevásárlóközpontban márkás mosószert, úgy hogy dobozban volt 2 flakon. És ilyet tényleg láttam piacon is féláron. Azt mondták lakossági bejelentésre mentek.
6. Guruljka (válaszként erre: 2. - Boldi83)
2012. okt. 29. 20:55

Ja, a tévében.

Én nem járok piacon, hivatalosan, boltban vásárolok általában. Jelenleg az egyik legolcsóbb, hivatalos (egy bolthálózat saját márkája) mosószert használom, és jobb, mint a reklámozott.

De simán el tudom képzelni, hogy akár felnyitják a csomagolást, beleöntenek valami értéktelen port, és visszazárják, ez manapság már nem gond.

Anyósom jól megnézte a csomagolást a piacon, mégis szemes kukoricát vett kávé helyett. (Otthon látta, hogy az alját bontották ki és hegesztették vissza.)

2012. okt. 29. 20:54
Az A..ellt pl.sokan hamisítják..
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Boldi83)
2012. okt. 29. 20:54

Azt csak te tudhatod.


Készíts otthon mosószert, jobban jársz.

2012. okt. 29. 20:52

Miért kérded? Van mosószer, amiről még a reklámban is elmondják, hogy átvették a híres másiktól a hatóanyagait.

És van, hogy nem mondják, de megismeri az ember pl. az illatot, vagy a szemcséket...

2012. okt. 29. 20:52
Most láttam a TV-ben h hamisított mosószert foglaltak le. Feleáron árulták. Mit tudtok erröl?
2012. okt. 29. 20:51
Hamísított mosószert vettünk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook