Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Homeopátia nyitott méhszájra? fórum

Homeopátia nyitott méhszájra? (beszélgetős fórum)


2014. jan. 9. 18:07
Sziasztok! Látom, elég régi a fórum, de hátha valaki észreveszi, hogy írtam. Hány hetesen kezdtetek el kinyílni, és mennyire figyelték, milyen ütemben nyíltatok? Én 16 hetes elmúltam, és az elmúlt két hétben fél centiről 8mm-re nyílt meg a méhszájam. Második terhesség, az elsőnél nem vették észre, hogy kinyílt, és félidősen vége is lett. Sokat segítene, ha leírnátok, hogy ti végül hányadik héttől, és hogy bírtátok ki. Debrecen-Miskolc-Nyíregyháza közelében keresnék esetleg olyan orvost, aki tud mit kezdeni velem, mert ahol lakom ott gyakorlatilag lemondtak rólam. Köszi!
14. Gerencsi (válaszként erre: 13. - Drazsegur)
2012. okt. 30. 19:33
Te jó ég, hát én is ettől félek! Mindenesetre meglátjuk, hogy egy hónap múlva hogyan alakul a méhszájam. Remélem nem rosszabbodik...
13. drazsegur (válaszként erre: 11. - Gerencsi)
2012. okt. 30. 12:52
szia, én hasonlóan jártam, mint te csak engem tölcsérképződés miatt fektettek be. Itthon volt akkor egy 18 hónapos fiam. Először csak itthon kellett feküdnöm szigorúan, felpolcolt ágylábbal, mellette a Juvita Magnéziumot szedtem napi 3 szemet. De a kisfiam mellett hiába akartam, nem ment a szigorú fekvés, 3 hét múlva befektettek a kórházba, mert elkezdtem én is keményedni, ahol először Dyaphilint + magnéziumot, majd Gynipral + magnéziumot szedtem orvosi utasításra. Nehéz volt, de mérlegeltem, lehet, ez a 3 hónap borzalmas, én is sokszor sírtam a kisfiam miatt, de hosszú távon megéri az áldozatot. Sokáig tartott, míg a fiam újra 100% megbízott bennem, de van egy egészséges, 39 hétre született testvére.
12. Gerencsi (válaszként erre: 10. - 298b15dfdd)
2012. okt. 30. 07:37
Konyakot vagy egy kis vörösbort nekem is említett, szoktam is inni, na de napi szinten nem lesz sok még 3 hónapig?
11. Gerencsi (válaszként erre: 9. - D71ef05a8e)
2012. okt. 30. 07:32
Valóban nehéz a kicsi mellett feküdni, de még nehezebb lenne hetekre itthagyni, úgyhogy inkább itthon fekszem, mint a kórházban, de nem tudom, ennyi elég-e. A választott orvosról annyit, hogy a lányomat egy fantasztikus dokinál szültem, akiben 100 százalékig megbíztam, de sajnos most nem tudtuk volna megfizetni,ezért választottam mást, egy nőt, ő nem olyan drága, de valahogy nem is bízom benne. Lehet, hogy tudatlan voltam, de a lányommal annyira rendben volt minden, nem is ismertem a keményedést, szóval nem tudtam hogy a keményedésnek ilyen veszélyei vannak. Nem az orvosnak kellene figyelmeztetni!
10. 298b15dfdd (válaszként erre: 9. - D71ef05a8e)
2012. okt. 30. 06:04
Szerintem nem adtál rossz tanácsot,én annak a cérnaszálnak köszönhetem mind a két gyerekemet.Egyébként meg azért választunk orvost,hogy maximálisan megbízzunk benne.Nekem még azt is javasolta,hogy,ha nagyon keményedik a hasam nyugodtan igyak meg egy kupica konyakot.Egészséges fiúkat szültem,mindkettő négy kilón felül volt.
9. d71ef05a8e (válaszként erre: 6. - Mirtus30)
2012. okt. 30. 05:41

Értem. Erről nem tudtam, természetesen nem akartam rossz tanácsot adni.


szurkolok, hogy a körülményekhez képest minden rendben legyen, nem lehet könnyű egy kétéves mellett végigfeküdni a terhesség felét:(:(

8. Macskanita (válaszként erre: 1. - Gerencsi)
2012. okt. 29. 20:41
Szia!!! nekem a magnesii citrici segített, miután voltam már visszatatáson, kaptam tüdőérlelőt, stb...ha hiszed, ha nem, ez 500 mg-os, 3at vettem be naponta, és nagyon sokat segített az állapotomon már egy hát után.
2012. okt. 29. 20:30

Szia!


Én éppen most tanulok homeopatiát, és a múltkor erről volt szó, nagyon érdekes volt. Az volt a lényeghogy a vas és réz aránya várandósan 4:2. A vsa képviseli azt az infót, h nyomjad magad, dolgozz, sok energiát fektess a mindennapokba, a réz pedig azt, hogy csak amennyi jólesik, törődj magaddal, pihenj stb.. és a réz felelős az izmok rugalmasan tartásáért is-ne nyíljon a méhszáj Mivel szinte minden várandóssal szedetnek vasat, ezért az arány megváltozik, felborul az egyensúly-elkezd kinyílni a méhszáj-ágynyugalmat rendelnek el, ami ugye réz-közben tovább szedetik a vasat-szóval agyrém. Sajna ez csak egy kis kitérő volt az óra alatt, mert enynire mélyen nem ástuk még bele magunkat, de biztos vok benne, h van segítség.

6. Mirtus30 (válaszként erre: 2. - D71ef05a8e)
2012. okt. 29. 20:24
Ezt a méhszáj bevarrást inkább ne vállalja be, teljesen felesleges műtétek egyike, ebből csak baja származik a későbbiekben, végülis az a cérna egy idegen test. Nálam felmerült egy vetélés után, aztán a klinikán meg mondták, hogy felesleges, elavult technika ez. Nem vezet eredményre, csak a galiba van belőle.
5. Mirtus30 (válaszként erre: 1. - Gerencsi)
2012. okt. 29. 20:21
Szia! Semmi esetre se kezdj el öngyógyítást se homeopathias szerrel, se mással. Szigorú fekvés, esetleg lábad póckold fel. Én végig feküdtem a 9 hónapot emiatt. Ha a kórházban azt mondják, hogy be kell feküdni, ne habozz. A baba az első.
4. Gerencsi (válaszként erre: 2. - D71ef05a8e)
2012. okt. 29. 20:21
Szerintem ezt a megoldást is csak több hetes kórházban fekvés után választhatnám.:(
3. homern (válaszként erre: 1. - Gerencsi)
2012. okt. 29. 20:17

homeopátiás dolgot nem tudok sajnos :(


de kitartás,én is végig feküdtem,utolsó 1 hónapot kórházban.27 hetesen kezdtem nyílni. nagyon nehéz betartani,hogy csak wc-zuhany idejére álljunk fel,de nagyon fontos,amint terhelve van a méhszáj egyre jobban nyílik :((

nekem nagyon jó vége lett a dolognak,a szigorú fekvésnek hála a kiírt nap után született csak a fiam :) minden jót kívánok!

2. d71ef05a8e (válaszként erre: 1. - Gerencsi)
2012. okt. 29. 20:15

Ezt szerintem semmi esetre se bízd homeopátiás szerekre, de nem is hiszem, hogy konkrétan erre lenne szer. Kiegészítő kezelésként, stresszoldóként biztos találsz valamit, de ez sajnos itt nem elég.


Biztos nagyon nehéz egy kisgyerek mellől befeküdni a kórházba, de ha ezt javasolják, annak oka van sajnos:( Külföldön ilyen esetben sokszor összevarrják a méhszájat a szülésig. Ez a megoldás itthon nem merült fel esetleg?

2012. okt. 29. 20:10

Tudtok olyan homeopátiás szerről, ami segíti, hogy ne nyíljon tovább a méhszájam? 24 hetes vagyok, a külső méhszáj egy ujjnyira nyitott. Magnerotot szedek és szinte egész nap fekszek, de ha egy percre is felállok, rögtön keményedik a hasam. Nagyon nem szeretném, ha befektetnének a kórházba, mert itthon van velem a kétéves kislányom...

A homeopátia már sokszor segített, de erre semmit sem találtam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook