Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hallott már valaki olyat, hogy az Utrogestan hüvelykapszulát szájon át is be lehet venni? fórum

Hallott már valaki olyat, hogy az Utrogestan hüvelykapszulát szájon át is be lehet venni? (tudásbázis kérdés)


2008. aug. 12. 01:00
Hátha még valakit érdekel ez a téma: A hüvely tabletta és az orál egy és ugyanaz. nyugodtan beszedhető a hüvelyi is. Mind a kettő olyan mint egy bogyó. Az orvos és a gyógyszerész is ezt mondta.Üdv
2008. máj. 22. 17:08

Én is szedtem Utrogestant, de az egy fehér bogyó volt. Szerintem nem összetévesztendő a két dolog!


A 12. hétig szabad szedni, úgy tudom.

9. S.H.
2008. máj. 22. 13:56
Üdv.mindenkinek!2 doboz Utrogestan hüvelykapszulámat szívesen odaajándékozom postaköltség ellenében.2009 májusban jár le,végig hűtőben tároltam,amióta nem kell.Az első érdeklődőnek küldöm!Hajnalka Ide írhattok: e-mail:siposhajnalka@yahoo.com
2008. ápr. 23. 11:15
Biztos, hogy tabetta formájában!
2008. ápr. 23. 08:46
Ilyet még soha:)))
6. fe6fe7671f (válaszként erre: 3. - Piskóta71)
2008. ápr. 23. 08:39

Ha azt mondta, hogy szedd szájon át, akkor kellett írnia egy receptet, amiben felírja ugyanennek a gyógyszernek a tabletta formáját.

Ha nem írta fel, akkor lehet, hogy recept nélkül lehet kapni a gyógyszertárban.

Semmi esetre se szedd be a kúpot szájon keresztül!!!

Ha valami nem stimmel, akkor nyugodtan menj vissza az orvoshoz - elvégre az ő szakmája, neked nem kell az övéhez értened - semmi szégyenérzeted ne legyen.

2008. ápr. 23. 07:39
Az Utrogestannak van szájon keresztül szedhető változata is, de az nem hüvelykapszula!!! Szerintem arra gondolhattak.
4. Nikice (válaszként erre: 3. - Piskóta71)
2008. febr. 4. 11:07

Hát igen, furin hangzik, de ha ő mondta!

Csak hasson az a lényeg!

2008. febr. 4. 10:59
Azért kérdezem, mert kb. 13 napja használom, és mostanra úgy tűnik valamilyen fertőzést kaptam. Erre azt mondták a dokinál, hogy akkor ezentúl szájon át szedjem, éps kúráljam magam vény nélküli kenőcsökkel, pl. Canestennel.Olyan furcsa, hogy egy hüvelykapuszált ezentúl nyeljek le...:)
2008. febr. 4. 10:57
Bevallom nem, de annak van egy ORAL változata,épp ma váltom ki, nem lehet, hogy azzal tévesztetted össze?
2008. febr. 4. 10:55
Hallott már valaki olyat, hogy az Utrogestan hüvelykapszulát szájon át is be lehet venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook