Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kanapéágy, ami ágyként is kényelmes? fórum

Kanapéágy, ami ágyként is kényelmes? (beszélgetős fórum)


2014. márc. 27. 10:45

A bútorüzletek azoknak a gyáróknak a katalógusát tartogatják, amelyekkel napi kapcsolatban állnak rendelés, stb. stb. terén.


Végigpörgettem az üzletekben a különböző gyártók katalógusait. Kinéztem belőle egy olyan garnitúrát, amit (én sarok garnitúraként) ha valaki akarja, francia-ágyként is össze lehet rakni. Sarok-garnitúraként 1 személy fekvőhelyként is tudja használni, ha a hát-párnákat leszedi.


Az üzletekben ott vannak az adott gyártó által használt szövet-minták is. Azt is kiválasztottam, megrendeltem, kb. 3 hét alatt készen volt, testreszabva.


És minden u.n. kisebb bútorüzletben ezt megteszik neked. Persze nem Ikea és hasonlók.

2014. márc. 27. 10:29

Olyat esetleg tud valaki, ahol kétszemélyes ágyat tudnék venni, nem túl drágán? :)


Előre is köszi :)

2014. márc. 26. 19:37
Én egyáltalán nem ajánlom a kanapéágyat. 1 hétig használtam és "leszakadt" a derekam. Én nem hiszem, hogy hozzá lehet szokni.
2014. márc. 26. 19:35

Nekünk is van ilyen kanapé jellegű ágyunk. Nem annyira kényelmes, mint egy franciaágy, azonban helytakarékosság szempontjából sok előnye van.


Ráadásul ha jót fogsz ki, akkor a keménysége ellenére még kényelmes is lehet.

13. unis (válaszként erre: 1. - Anneeeeee)
2012. okt. 30. 12:24
Mindennapos fekhelynek ajánlom. Kanapé-Ágy-Ágynemütartó.Egyszerüen a háttámla döntésével nyitható,csukható.Nyitva egysikú fekvőfelületet kapunk,ahol a derékrész alatt nincs törésvonal.A fekvőfelülete 160x200cm v.180x200cm.Előre kinyitható kanapéágy.Erős,massziv szerkezet.Tökéletes megoldás.06704247552
12. redergabi (válaszként erre: 9. - Monstro)
2012. okt. 29. 10:19

Szia

Ugyan nem nekem írtad a hozzászólást, de én is megnéztem ezt az ágyat amit ajánlottál! Annyi kérdesem lenne csak, hogy ezen kényelmesen elfér szerinted két nagydarab felnőtt?

Nekünk most olyan ágyunk van ami szintén 3 személyes, de kihúzhatós, olyan amin hosszában kell aludni nem keresztbe. De azon is éppen, hogy csak elférünk. Nemtudom, hogy ezen a fajta ágyon elférnénk-e kényelmesen a férjemmel. Mindketten elég nagyméretűek vagyunk sajnos.

2012. okt. 29. 10:14

Engem is érdekelne a téma Anno 8 évig volt sarokülőnk, de ágynak nagyon kényelmetlen volt. 8 év után lecseréltük sima kihúzhatósra. Hát most 4 év után tartok ott, hogy valamit kéne kezdeni vele, mert rossz. Konkrétan ott tartok, hogy reggelre fáj minden porcikám mire fölkelek. De leginkább a térdemnél. Ott annyira kilapult a szivacsréteg rajta, hogy a kemény fához nyomódik a térdem. De a derekamnál lévő szivacs is kezd nagyon nagyon lapos lenni. Reggelente olyan vagyok, mint akit agyonvertek. Fáj minden porcikám..

Mondtam férjemnek, hogy valami más kell. De nem tudok 4-5 évente 100ezreket kiadni ágyra. Rendes francia ágy nem fér el a szobánkban. Kis panellakásunk van 35 nm. Most gondolkozom egy Dormeo fedőmatracon, de az is drága, nemtudom érdemes lenne-e belefektetni a pénzt, vagy vegyek inkább másik kanapéágyat?

10. e64604cb59 (válaszként erre: 1. - Anneeeeee)
2012. okt. 29. 09:44

Szia.

Ha derékfájósak vagytok,akkor különösen ajánlott a kemény ágy.!!

Eleinte kényelmetlennek tűnhet,de csak pár napig.Viszont megszabadithat sok kíntól.

2012. okt. 29. 09:08
ha pesti vagy ajánlani tudom az ikeát:)Nekünk is az van és sztem jó:) [link]
8. gerbera88 (válaszként erre: 4. - Anneeeeee)
2012. okt. 29. 09:06
2012. okt. 29. 08:51
Nem igazán kényelmesek, de a muszáj nagy úr...
2012. okt. 29. 08:45
Általában elég kemények. De ha szeretitek a kemény ágyat, akkor tök jó!
2012. okt. 29. 08:40
Nekünk kicsi a lakás, így mindkét szobában kanapé van, hogy nappal össze tudjuk csukni. Kisfiam kanapéja keményebb, a másik puhább. Nekünk mindkettő kényelmes, vagy már megszoktuk;)))
4. Anneeeeee (válaszként erre: 3. - Gerbera88)
2012. okt. 29. 08:10
nem tudnál linket küldeni?
2012. okt. 29. 08:08
2-3 napja indult egy ilyen fórum
2012. okt. 29. 07:40
Én a möbelixben vettem egyet és elégedett vagyok vele, mert én kifejezetten kemény ágyat akartam és találtam is elfogadható áron. Több fajta is volt, felfekszel rá kipróbálod és eltudod dönteni, hogy kell vagy sem :)
2012. okt. 29. 07:38
Kicsi a helyünk de derékfájósak vagyunk. Szeretnénk egy kanapéágyat, de félek, hogy azok nem túl kényelmesek ágyként. Tudtok ajánlani valami jót?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook