Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Női börtön fórum

Női börtön (beszélgetős fórum)

1 2
52. Csypii74 (válaszként erre: 51. - 301ae9b789)
2018. jan. 20. 22:37
Én is örülök,hogy tul vagytok rajta :) Ahogy irtam .Van élet a börtön előtt és a börtön után ! :) Vigyázzatok egymásra :)
51. 301ae9b789 (válaszként erre: 49. - Csypii74)
2018. jan. 20. 17:53
Örulok, hogy kint vagy es mar csak emlek ez is neked is!
50. 301ae9b789 (válaszként erre: 49. - Csypii74)
2018. jan. 20. 17:52
A ferjem is ezt mondta, hogy a munka mellett elterelte a figyelmet, rengeteget olvasott,uj szakmat szerzett. De mindez a hatunk mogott van, es eljuk az eletunket.
49. Csypii74 (válaszként erre: 47. - 301ae9b789)
2018. jan. 19. 15:09
Nézd ahol én voltam ott nem volt darsztikus a dolog...mindenki normális volt .Az őrök is .A férfi részlegen nyilván volt oylan akinek betartottak az őrök de annak meg volt az oka ..Én 1 évet voltam bent .Dolgoztam bent de ettől még tudtam mi történik.Eltereltem a gondoltaimat ..hajnalba keltünk 4 -en voltunk egy zárkába .A többi nő is normális volt ..nem volt az a durva dolog amit hisznek az emberk.Nyilván aki megérdemelte ment magánzárka ..de ezt csak az kapta meg aki ugy viselkedett..értem itt lopott a zárka társaitól vagy hisztizett,vissza szövegelt az őröknek...Nem egyszerű senkinek de én bent megtanultam ..van élet a börtön előtt és a börtön után is !
48. 301ae9b789 (válaszként erre: 41. - 7e2ad775d0)
2018. jan. 19. 01:01
1 ev 6 honap hamar elmegy. Dolgozz, jarj el a haverokkal, eld az eleted, mert ezt az idot ugysem kapjatok vissza sem te, sem o. Mi 14 honap utan erosebben jottunk ki a borton honapokbol, mint ahogy kezdtuk. Sz@r egyedul, de ettol meg a vilag nem dol ossze, hidd el.
47. 301ae9b789 (válaszként erre: 45. - Csypii74)
2018. jan. 19. 00:52
De ha voltal bent, akkor tudod.
46. 301ae9b789 (válaszként erre: 45. - Csypii74)
2018. jan. 19. 00:49
A ferjem 14 honapot volt bortonben, latott, amit latott. A nok sokkal kemenyebbek nemcsak idekint, hanem a racsok mogott is. Bar a bortonos csajok is eppugy visszafogjak magukat, a kedvezmenyet felti mindenki. Amugy az uzlet, a bunyo, a hiearchia stb. eppugy megy, mint a ferfiaknal. Ott is meg kell combosodni, kulonben feltorlik vele a zarkat.
45. Csypii74 (válaszként erre: 44. - 301ae9b789)
2018. jan. 18. 20:02
Mármint ezt ,hogy érted ?? Miből gondolod ,hogy rosszabb mint egy férfi börtön...??
2018. jan. 18. 19:41
Rosszabb, mint a ferfi borton.
43. Csypii74 (válaszként erre: 42. - Kapitanyur20493)
2018. jan. 18. 19:16
Szia ,megkérdezhetem miért került be a mennyasszonyod ?? Nem egyszerű ez hidd el senkinek..annak se aki bent van és annak se aki kint van.Nehéz mindkét oldal..én már csak tudom...voltam bent :( Ha gondolod irhatsz ..
42. Kapitanyur20493 (válaszként erre: 41. - 7e2ad775d0)
2018. jan. 18. 18:51

Szia,

Én most pont ilyen helyzetben vagyok: a menyasszonyom egy iszonyú súlyos ügy miatt épp életfogytiglani fegyházra vár valószínűleg. A menyasszonyom, akit nagyon szerettem, s aki engem is nagyon szeretett, csak egyszer csak felmondták az idegei a szolgálatot egy provokatív helyzetben, amikor is őt provokálták.

Feldolgozni és elfelejteni nem lehet. Csak akkor, ha az "életszövetségünk" ellen is vétkezett, tehát hazudott nekem, vagy ilyesmi. S most érzem, hogy sosem volt még énrám embernek ennyire szüksége, mint most őneki. Engem sirat - ahogy hallom - mert még nem beszélhetünk.

Ez egy nem mindennapi kötelék, amit megérteni csak az tud, aki átélte.

Én az első hetekben, mikor is este beszéltünk telón, de következő nap délutánján már nem értem el, sem enni, sem inni nem tudtam. Eltelt már néhány hónap, de pl. a hasamból a görcs még csak most kezd kiállni. 14 kg-t fogytam egy hét alatt.

Rettenetes.

Küldtem neki egy könyvet, amiben benne van egy Ady-vers, az "Őrizem a szemed" című.

A könyv elejbe beírtam a vers oldalszámát (mivel tilos a levelezés), és aláhúztam neki az utolsó sorokat, miszerint:

"nem tudom, hogy meddig

maradok meg még neked,

de a kezedet azt fogom

és őrizem a szemed."


Így igyekszem benne a lelket tartani...

2017. ápr. 11. 11:50

Sziasztok,


Éreztetek már úgy, hogy a szívetek megszakad, mert meg kell szakadnia? Éreztétek már azt, hogy kifutnátok a világból és feladtok mindent?

Most azokhoz fordulnék, akik már jártak hasonló cipőben és átélték azt amit én átélek jelenleg. Amikor az ember szerelme, kapcsolata egyik napról a másikra rémálommá válik. Mit lehet ilyenkor tenni? Hogyan tud az ember túltenni magát ezen az egészen? Mi az amiért érdemes nem feladni és harcolni? Megéri-e?


A történet a következő, egyik napról a másikra a kedvesem közölte velem, hogy sajnos be kell vonulnia letöltendő büntetésre a múlt miatt, amikor még nem ismertük egymást és 4 éven keresztül semmit sem tudtam róla... Volt amikor bíróságra ment, de olyankor azt mondta nekem egy barátnőjét kíséri el, hát én elhittem a mai napig. Amikor a kedvesem tegnap közölte velem, hogy mondania kell valamit, hát elmondta. Azonnal megtörtem a mai napig nem tudom feldolgozni egész éjjel nem aludtam a remegés a sírás van bennem 30 éves férfi létemre. Ha szégyen ha nem :( Ma kellett bevonulnia természetesen elkísértem és a tegnap estét együtt töltöttük és sikerült mindent megbeszélnünk, hogy miért nem mondta el, amibe most nem megyek bele és, hogy tartsak ki mellette számít rám és a szerelmünk ott folytatódik ahol abba maradt másfél év után. A poén, hogy így gondolom és érzem is annak ellenére amit megtudtam nem ítélkezek nem török pálcát senki felett, csak lángol a szerelmem ugyanúgy és ki akarom bírni ezt az 1 év 6 hónap időszakot. Én lettem megadva kapcsolattartónak is és havonta egyszer találkozhatunk jövő héten már meg is tudom a kedvesem által írt levélből, hogy hova szállították. Hogyan lehet ezen túl esni? Hogyan lehet ezt az időszakot kibírni? Vajon megéri-e várni és harcolnom? Nem-e fogja a börtön megváltoztatni őt? Ha a sors által elém tárt próbát kiállom és harcolok nem adom fel, vajon elmondhatom -e majd, hogy megérte? Számtalan kérdés fogalmazódik meg bennem amire nem találom a válaszokat, legfőképpen arra, hogy miért pont velem? tisztességesen becsületesen dolgozom, mosok, főzök takarítok férfi létemre és mégis ezt a csapást kaptam a sorstól... :(

2013. ápr. 11. 20:10
Dél óta nem igazán hallgattam a híreket, megnézem mit írnak az oldalakon...
2013. ápr. 11. 17:47
Mit szóltok a férjgyilkos csajhoz? Nem durva az életfogytiglan neki? Szegény most hogy le lehet törve. Sajnálom ám egész jó kis macska, és ott raboskodhat évtizedekig.
2013. febr. 7. 06:54

Megnemtörténtté nem lehet tenni, amiért ott van, ahol.

Kitartasz mellette, legyen hova visszamennie?

2013. febr. 6. 20:01

Sziasztok!


A nejem szépen tölti a büntijét. Öröm volt látni a formás kis egyenrucijában! Bocs ha nem sajnálom de megérdemli!

2012. nov. 11. 04:43
Most mi van?! Senki nem tud semmit?!
35. 945be776b5 (válaszként erre: 33. - Regin_a)
2012. okt. 31. 16:11

Jajjj, - és a cellatársak v. többi börtönlakó, - klikkek? Óh, szegény... Persze, hogy aggódik a férje! Még belegondolva is futkos a hideg a hátamon...

És amiket itt írsz, biztos nem alszom az éjjel!

34. Bártfai Andrea (válaszként erre: 22. - Dutraman)
2012. okt. 31. 12:48

Megértlek, hogy félted a szerelmedet! Sajnos nem vagyok jártas ebben a témában, és nem tudlak tájékoztatni semmiről, csak együttérzésemnek adhatok kifejezést.

Ha kiderül az ártatlansága, minden rendben lesz!

33. Regin_a (válaszként erre: 31. - Dutraman)
2012. okt. 31. 12:43

Jó magaviselettel és az is kérdés hogy mivel kerül be

4 év nem lehet oylan sulyos bűntény hogy alapbol ne dolgozhasson.

Ugráltatás, meg hogy mindenben kifogást találnak, nincs rendben a cucca, tiltott tárgyat találnak nála, állandóan személyi és tárgy motozás


Nehéz az első idő, de ki kell bírnia

Ha lehet vegyen részt minden marhaságban, szinjátszás, vallásos foglalkozás, könyvtárba járjon, ha dohányzik, kávézik, hagyja abba.

Ezek is a lehuzások közé tartoznak, drágán lehet megvenni, kölcsönkérni, és a b.kantinban minden drágább.

Kölcsönkérés rabtárstol meg a legdrágább, mert igencsak viszonozni kell, lejmolás nem megy ott

32. Dutraman (válaszként erre: 30. - Michelle.r)
2012. okt. 31. 10:07
Áh még nincs traktorom!
31. Dutraman (válaszként erre: 29. - Regin_a)
2012. okt. 31. 10:05
Mivel érdemli ki hogy dolgozhasson? Ha nem érdemli ki akkor a cellában lesz egész nap? Mit jelent hogy ugráltatják?
30. michelle.r (válaszként erre: 1. - Dutraman)
2012. okt. 30. 23:33

Elloptál egy John Deere-t és nővé operáltattad magad?


:DD

29. Regin_a (válaszként erre: 27. - Dutraman)
2012. okt. 30. 23:32

Dolgozhat ha megéredemli

Nem az a legrosszabb a börtönben hogy a smasszerok ugráltatnak, már amelyik, hanem a rabtársak is az uj jövevényen élik ki a látszólagos hatalmukat elöször

Túl kell lenni az első pár hónapon, vagy szó nélkül pofát befogva, megkeresni kihez lehet csapódni aki megvéd, vagy jól megverni a legnagyobb hangú pofázót, persze a rabra gondolok


Mindenhol ki kell vivni a helyet a hierarchiában, csak itt sokkal nehezebb

28. 447396604e (válaszként erre: 26. - Dutraman)
2012. okt. 30. 22:53
akkor tanuljon meg viselkedni:D
2012. okt. 30. 22:53
Mit csináltatnak velük bent? Dolgoznak? Tényleg a Wc kagylóba kiabáltatják Őket telefonálás helyett?
26. Dutraman (válaszként erre: 23. - 447396604e)
2012. okt. 30. 22:51
Ebben biztos vagyok, csak ha sokat ellenkezik akkor fuccs a kedvezménynek. Akkor még 4 karácsonya lesz bent.
25. 447396604e (válaszként erre: 24. - Sopianae)
2012. okt. 30. 22:50
lehet jobban kapja vissza, mint ahogy bement:DD
2012. okt. 30. 22:49

Tuti megnevelik és mikor kijön rá sem ismersz.

4 év nem kis idő.

23. 447396604e (válaszként erre: 22. - Dutraman)
2012. okt. 30. 22:47
majd betörik.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook