Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szörnyen recsegnek az ízületeim és elkezdett fájni a bokám is. Mi lehet ennek az oka? fórum

Szörnyen recsegnek az ízületeim és elkezdett fájni a bokám is. Mi lehet ennek az oka? (tudásbázis kérdés)


6. 298b15dfdd (válaszként erre: 5. - Mari20)
2012. okt. 29. 10:27
Írigyellek!:)
2012. okt. 29. 09:27

végig néztem mit irtak Embertársaink


Amit gondolsz amiben hiszel az megvalósul

akár hiszel benne akár nem


csak olyan gondolataid legyenek hogy egészséges vagyok, jól érzem magam, fiatal vagyok, ....

ingyen van....

2012. okt. 29. 09:25

szia drága

röviden a vntv utánanézhetsz az okoknak

( táplálkozásodban van a kulcs )

addig is mig utána nézel

2 hétig naponta 1 lit vizbe fél dl almaecetet tegyél és 1 dl-ként óránként egy egy decit igyál meg, ( egy kis mézzel izesitheted) ha szükséges


2 hét alatt megtalálhatod a változtatás irányát

sok sikert:)

3. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1. - Duplaszaltó)
2012. okt. 29. 08:08
Én bugyolláltam,és melegen tartottam,kellett vagy 2 hónap,mialatt megjavult.Utána néha előjött,de magától gyógyult 1-2 hét múlva.Mostmár nem aggódom miatta,de az első eset rémisztő volt.Remélem,neked ez utóbbi lesz
2. 298b15dfdd (válaszként erre: 1. - Duplaszaltó)
2012. okt. 29. 05:04
Igen ez már az öregség egyik biztos jele!:)Dupla szaltót már nem nagyon fogsz csinálni.Egy jó reumás doki,aki karban tartja a problémádat.Lehet próbálkozni a most oly divatos ketyerékkel,mint pl.a mágneses terápia,ám nem érnek semmit.Együtt kell vele élni!Hol kevésbé,lesz fájdalmas,hol iszonyú fájdalmas...:(Nekem ez a tapasztalatom.
2012. okt. 29. 01:57
Üdv mindenkinek! szebb napokat Középföldének! Mostanában nagyon rosszul járok..az az igazság hogy szörnyen recsegnek az izületeim és elkezdett fájni a bokám,nem tudom mi lehet az oka a dolognak,de új nekem ez a mozgáskorlátozottság, ..és akárhányszor rálépek belehasit! Ha van valakinek valami ötelete,hogy mi fene lehet ez és mit lehet ezzel kezdeni igen hálás lennék! előre is köszönöm :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook