Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol tudok pótórákat venni autóvezetéből, ha már van jogosítványom? fórum

Hol tudok pótórákat venni autóvezetéből, ha már van jogosítványom? (tudásbázis kérdés)

2012. okt. 29. 15:55
Sziasztok! Én 8 év kihagyás után kezdtem vezetni, és simán csak a régi oktatómat hívtamfel,és vele vezettem 3*2 órát. Ennek már 3 éve,azóta napi rendszerességgel megyek kocsival,balesetmentesen...
2012. okt. 29. 06:51
ja és ingyen van:)
2012. okt. 29. 06:50

szerintem egy barátodat kérj meg, aki vezet

hogy autókázzon veled pár órát, és közbe navigáljon


én igy frissitettem fel az autóvezetési ismereteimet több éves kihagyás után

2012. okt. 28. 21:35

Sziasztok!


Rendelkezem már jogsival (jó régen...), de vezetni nem tudok! :S

Utánanéztem pótóra díjaknak, mivel szeretnék Budapesten órákat venni (a munkám megköveteli, hogy rövidesen autóba merjek ülni). A legolcsóbb amit találtam az SOS Autós-Motoros Iskola 2300 HUF/45 perces óradíja!


Esetleg valaki tud olyan budapesti autósiskolát, ahol jogosítvánnyal rendelkezőként olcsóbban vehetnék órákat egy szakképzett oktatótól?


A másik kérdésem pedig, hogy van-e valakinek ezzel az autósiskolával, tehát az SOS Autós-Motoros Iskolával, illetve valamelyik oktatójával kapcsolatosan bármilyen infója, tapasztalata?


Köszönöm szépen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook