Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik babakocsit válasszam? fórum

Melyik babakocsit válasszam? (tudásbázis kérdés)


4. Eszterkee (válaszként erre: 1. - Zsanna_85)
2012. nov. 6. 15:49

szia!

tudom írtad, hogy csak olyanok véleményét várod, akiknek a felsorolt babakocsik közül van valamelyik.

de muszáj leírnom, hogy nekünk terepen -nincs aszfalt út, földes kavicsos és gödrös minden a környékünkön- nagyon bevált az Espiro vector 3in1, a felfújható hátsókerekes. használtam vettük, mi is már 2 éve nyúzzuk és nagyon jól bírja, könnyű a súlya is, így könnyű tolni.

2012. nov. 6. 15:39

Szia!

Nekem négykerekű volt szerintem, rosszabb terepre sokkal jobb és a másik meg h ne magasítottat hanem hagyományos alacsonyt vegyél szerintem...

Bertoni Carrera 2 in 1 azzal találkoztam kölcsönben nagyon rossz szerintem%

2012. okt. 28. 20:29

Szia !!

Nekem bababolton van de nem ajánlom ,hogy megvedd a Bertoni Carrera 2 in 1.kocsit .

Én a Abc Design Cobra ajánlanám .

2012. okt. 28. 20:24

Kedves fórumozók!


Babakocsi vásárlás előtt állunk és nagyon tanácstalan vagyok. Az alábbi tipusokat nézegettem:

- Abc Design Cobra

- Britax B Smart 3

- Bertoni Carrera 2 in 1


A kiválasztásom főbb szempontjai:

- viszonylag nehéz terep

- megfordítható ülés

- pl. strapabíró szerkezet-kerekek

- esztétikus kinézet


Ezeket a 3 kerekű babakocsikat néztem ki, bár tudom, hogy a harmadik jóval olcsóbb a többinél, de szintén háromkerekű.

1-2 ember véleménye alapján a következőket hallottam:

- ABC Design Cobra-az árához képest nem túl strapabíró, az első kerék rövid időn belül lötyögni kezd

- Britax B Smart 3- erről még nincsen sok információm, de árban az ABC Designhoz hasonló

- Bertoni Carrera -ez az előző babakocsikhoz képest olcsóbb változat-erről bababoltban hallottam, hogy sok a minőségi probléma velük. A kedvezőbb ára és felszereltsége miatt néztem annak ellenére hogy a képek alapján nem túl barátságos anyagból készülhetett.


Nagyon megköszönném, ha valaki részletes véleményt írna nekem valamelyik tipussal kapcsolatban-hogy tudjak mihamarabb dönteni. Csak azoknak a véleményét várnám, akiknek valamelyik babakocsijuk volt/van. Válaszotokat előre is köszönöm!

Négy kerekűt kizártuk, tehát mindenképpen 3 kerekűt szeretnénk!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook