Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » INVITEL szolgáltatóról mi a véleményetek (TV-internet-Tel.) fórum

INVITEL szolgáltatóról mi a véleményetek (TV-internet-Tel.) (beszélgetős fórum)


2015. máj. 20. 19:29

Vigyázz vele, nézd meg mit irsz alá. az üzletkötők nem mindig tisztességesek, csak a jutalék érdekli őket,nehogy úgy szerződj, hogy házaló ügynöknek fogadod el az ajánlatát. Ne hagyd magad rábeszélni, ma mert annak tuti átverés a vége

Nem rágalmazom én az Invitelt, de ügyvéd vagyok és volt már néhány ilyen perrem. a szerződésszegésük eetén alig lehet megszabadulni tőlük, csak " zsarolják" az áldozatot.

2015. máj. 20. 19:09
Sziasztok választ szeretnék kapni nekem invitel egy nagy rakás fos talicska 4 hónapja rimánkodok hogy szerződés modositás legyen és ekkor akkor de senki nem tesz semmit csak a 8500 as csekk jön mikor lenne 4 ezer forint nem mindegy De nem jácok én velük fogyasztó védelemnél feljelentést fogok tenni az hotziher
12. igicus
2012. nov. 14. 17:33

Nekem nincs velük bajom, mondjuk az üzletkötőkkel nem találkozok. Néha felhívnak telefonon, és jobbnál jobb ajánlatokat tesznek, mire fizessek még elő. Nem zavar, két mondat múlva már tesszük is le, a "köszönöm, nem aktuális" varázsszóval :)

Mondjuk most gondolkodom a bővítésen, ez a Mixer csomag egész jó: [link]

2012. nov. 9. 22:18

semmi jó. Erőszakos és nem tulságosan tiszteséges társaság, de lehet, hogy csak az üzletkötőik, ügynökeik a jellemhibásak.

Kb 10 évvel ezelőtt telefonszolgáltatónk volt, akkor még korrekt volt, de amióta toboroz a net előfizetésre, rendkivül aljas módszerei is vannak.

aki egyszer behálóztak, nagyon nehezen tud szabadulni.

10. Beu23
2012. okt. 30. 13:17
az invitel egy rakás .... mi is már megszabadultunk tőle. Ha volt egy kis vihar azonnal elment a net! T-s ek vagyunk az nagyon jó! Tv+ legjobb internet 6ezer forint, van videotéka is meg minden amit akarsz a tévén, origo horoszkop kvízek stb. sztem nem sok érte egyáltalán! 52 vagy hány csati van bár egy kettőt hiányolok! :)
9. bertaerzs (válaszként erre: 7. - Pici Manócska)
2012. okt. 29. 17:58
bocs, de ezt nem értem...
8. Pici Manócska (válaszként erre: 7. - Pici Manócska)
2012. okt. 29. 15:21
percet...(bocsi)
2012. okt. 29. 15:21

nekem a 400ezre csekkül ugrik be egy hónapra....

meg a drága nővéremék akik éjjel nappal mobilt hívtak...

az még akkor is számláz egy perset ha csak kicseng és nem veszik fel---

2012. okt. 29. 11:19

Nekünk is egy jó ideig ez a szolgáltatónk volt...és nagyon örülök hogy váltottunk,mert lényegében fele annyit fizetek most! és sokkal többet kapok érte!!!

Ha van rá lehetőséged válts!

2012. okt. 29. 11:10
Nekem róluk nem a korrektség jut eszembe.....
4. Rózsaszál:-) (válaszként erre: 3. - Sirga)
2012. okt. 28. 20:22
ezt más szolgáltató is eljátsza:-))
2012. okt. 28. 20:11
Nekünk csak a net volt tőlük, évekig, Nagyjából elégedett voltam velük.(Nyaranta néha előfordult, hogy megszakadt a kapcsolat félnapokra. Ez összesen vagy 8-10 alkalmat jelentett 6 év alatt.)Viszont korrekt társaság volt. Igaz, akkor akartak kedvezőbb ajánlatot tenni, amikor jeleztük egy új szolgáltató felé, hogy váltanánk ... :)
2. Rózsaszál:-) (válaszként erre: 1. - Bertaerzs)
2012. okt. 28. 19:20
Nekem csak olyan plusz csomag volt a vezetékes telefonhoz,nem igazán érte meg.Én váltanék a helyedbe.
2012. okt. 28. 19:17
Gyakran előfordul, hogy az internet ingadozik (Van/nincs).Nagyobb problémám, hogy az ajándékba kapott LED TV készüléken olyan a kép, mintha agyonhasznált videóról néznénk. Néhány csatorna tűrhető, de csak 4-5 méterről. A forgalmazó szerint is a szolgáltató gyenge ehhez a készülékhez. Mi a tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook