Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ti mennyit tornáztok egy nap diéta mellett? Állt már nektek is meg a fogyás huzmosabb időre? fórum

Ti mennyit tornáztok egy nap diéta mellett? Állt már nektek is meg a fogyás huzmosabb időre? (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 28. 20:40
Köszönöm :):)
2012. okt. 28. 20:33

szia

napi torna: reggel fél óra, este 1 óra biciklizés vagy 10 perc vibrációs tréner

ált már meg, de ne add fel nem csak lefogyni kell, hanem megtartani is, életmóddá kell válni a megváltozott étkezés és mozgás, csak akkor lsz tartós.

szeresd magad, lásd magad előtt azt az alakot amit szeretnél elérni és megtartani, legyél boldog, és türelmes, a vntv-n dr Bakanek György előaddását nézd meg..... sok sikert

2012. okt. 28. 19:44
Nehogy kétségbe ess és abbahagyd! A stagnálás normális dolog, szerintem mindenki megtapasztalta, aki fogyózott már valaha. Kitartás!
2012. okt. 28. 19:23
Nem biztos, hogy bármit is rosszul csinálsz, ennyiből nem is lehet megmondani. A stagnálás mindenkinél bekövetkezik egyszer vagy többször, és akár egy hónapig is eltarthat. Ilyenkor fontos, hogy ne add fel, előbb-utóbb újra megindul a fogyás.
2012. okt. 28. 19:14
Napi 1-2 órát szoba biciklizem és diétázom, de 2 hete áll a súlyom. Nem tudom mit csinálhatok rosszul. Ti mennyit tornáztok egy nap diéta mellett? Hány kalóriás diétát tartotok be? 10 kg-t fogytam 2 hónap alatt, de lassan 2 hete áll a súlyom. Köszönöm a tanácsokat előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook