Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik se testileg se lelkileg nem bírják a fogyókúrát fórum

Akik se testileg se lelkileg nem bírják a fogyókúrát (beszélgetős fórum)


1 2
58. Krisz42 (válaszként erre: 57. - Csáboska)
2012. okt. 30. 10:13
Na a délelőttök nem különböznek a Harcosok étrendjétől.Nekem az válik be.Fokozatosanszoktatom magam,de már 3hét alatt lement 2kg úgy,h nem szenvedek,csak kevesebbet eszem napközben,este eszem inkább.Az ismerősöm a szemem láttára fogyott le tőle,pedig néha esténként annyit megeszik,h az nekem már durva.Mondjuk ő ffi,azok tudnak enni:)))
2012. okt. 30. 09:27

A 90.Napos diétához receptek.



[link]

3hónap alatt.-15-20kg fogyás,amit nem hízol visssza! Étrend váltás tartós és követhető,betarható marad. Csak a többlet kg.-ok hagynak el.


A diéta ismertetése.

--------------------

A 90 napos diétát állítólag amerikai sportorvosok dolgozták ki. Veszélye nincs, még a természetgyógyász is javasolja! Az eredmény 90 nap alatt 15-20 kg (magas súlyfeleslegnél), és még a magas vérnyomást is megszünteti. A fogyókúra a felesleges kilók leadása mellett megváltoztatja a szervezet működését, amivel garantálja, hogy a leadott kilók nem jönnek vissza. Ha kevesebb kilót kell leadni, a diétát előbb abba lehet hagyni, de a szervezetben nem jön létre a fent említett változás.


A diéta lényege a szétválasztás. Ez azt jelenti, hogy a gyomorba mindig egyféle táplálék jut, amit így könnyen lebont.

A napok sorrendjét mindenképpen be kell tartani.

1) A diéta a fehérjenappal kezdődik, 2) ezt követi a keményítőnap, 3)szénhidrátnap és gyümölcsnap,

4) majd ismét a fehérjenap következik,

így követi egymást a 4 nap sorban,

A 90 napon át.

A diéta alatt havonta egyszer víznapot kell tartani, amely gyümölcsnap után következik, utána pedig fehérjenap jön.

Cukormentes kávé és tea korlátlan mennyiségben fogyasztható.

Ez lenne a diéta.

A reggeli minden nap ugyanaz:

GYümölcs, esetleg Gyümölcslé

( 100 %-os, cukor hozzáadása nélkül készített gyümölcslé.)

Gyümölcs a délelőtt folyamán is fogyasztható, ebéd előtt 1 órával azonban már nem. (A banán is gyümölcs, tehát ez is ehető.)

2012. okt. 30. 09:26

Kedves fogyni vágyók!


Ezt az étrend változtatást találtam. Nem kell hozzá csak elszántság és állítólag eredményes( sajna még nem győztem le az ételek-étkezések imádatát) Így nem fogtam hozzá,hatékonyságát nem ismerem. De aki elszánt gondolom az fogyhat,ha végig csinálja. Kívánok okos döntést(akár kérje ki ORVOSA tanácsát is)És so-sok fogyást!!! Hajrá!!!

55. Krisz42 (válaszként erre: 53. - 408020f45e)
2012. okt. 29. 20:32
És mi lesz a 91. napon?Nem kötözködni akarok,párom anyukája is végigcsinálta,vmennyit fogyott is tőle-szerintem nem azért,amiért írják,mindenki fogyna,ha ennyi gyümölcs-és víznapot tartana-de szenvedett is tőle.Annyit nem fogyott,most pedig találtak nála vmi problémát.Szerintem a lassú,mértékletes fogyás és sportolá kombinációja az optimális,de ha te bírod,akkor sok sikert hozzá.
54. 7275fd03fa (válaszként erre: 53. - 408020f45e)
2012. okt. 29. 19:48
Szia! A csodabogyók közül csak egy-két félét próbáltam ,azt sem sokáig, mert nem igazán hiszek bennük. A 90 napos diéta nekem nagyon szigorúnak tűnik, amikor ilyeneket olvasok hogy a gyümölcsnap után víznap következik. Én már a gyümölcsnapot sem bírnám. Minden nap eszek húst, tejterméket, gabonafélét, zöldséget, gyümölcsöt, tejterméket. De örülök ,hogy neked bevált.
53. 408020f45e (válaszként erre: 1. - 7275fd03fa)
2012. okt. 29. 19:14
Szia! Én is sokféle diétát és csodabogyót kipróbáltam már. Nekem az édességek a gyengém. Egy diéta sem jött be egy jó darabig, mert mindegyik eltilt az édességtől. Aztán rátaláltam a 90 napos diétára. Nem mondom, hogy csodamódszer, azt sem, hogy csettintésre dobálod le a kilókat, de nekem bejött. Mindent lehet enni, édességet is. Csak nem mindegy, hogy mikor. Csak ajánlani tudom! Előtte tanulmányozd, hangolódj rá, próbáld meg! Hátha ez neked is beválik!:)
2012. okt. 28. 13:38
Hihetetlen, hogy egyesek milyen ürügyekkel beszélik rá magukat a lustaságra és gyengeségre :S
51. f3000dc5ef (válaszként erre: 49. - Melus67)
2012. okt. 28. 13:32

Ha éhezel nem fogysz. Ez tény. Ahhoz már olyan mértékű éhezés kell, hosszú időn keresztül, amit egy fogyókúra keretein belül, senki nem fog megcsinálni.


És igen, a stagnáló fogyást be tudja indítani egy egy ch löket :D

50. f3000dc5ef (válaszként erre: 47. - 7275fd03fa)
2012. okt. 28. 13:26

Szerintem nem így van. Minden fogyókúránál, jobb esetben életmódváltásnál van egy tisztulási időszak. Amikor a meglévő tünetek erősödhetnek, a fogyás leállhat, és olyanok is akár (mert én elhiszem ám, hogy te ilyesmiket tapasztalsz) amik nálad megjelentek.


Valóban nem kell csodákat várni hetek alatt, de az ért a 10 év is túlzás :D


Én sem akartam napok alatt leadni a felesleget. És nekem speciel az egyik napról a másikra váltás vált be. Vagy csinálok valamit vagy nem. Nálam ez van. Másfél év alatt lement 15 kiló, de ennek nagy része az első fél évben. Nekem kellett jó egy hónap mire egyáltalán beindult valami. Viszont ami már lement, az soha nem jött vissza. Semmi :D és ezért kell életmód váltás.

2012. okt. 28. 10:24
Nekem van egy kipróbált jó módszerem. Nem kell éhezni és valamilyen szinten még nasizik is az ember. Nem légből kapott dolog számos orvos is elismeri sőt ajánlja ezt a módszert.
48. ec02f02fc5 (válaszként erre: 47. - 7275fd03fa)
2012. okt. 28. 07:53

Ez azért nem ennyire van így.

Én 45 évesen fogytam három hónap alatt 10 kilót, minden komolyabb megerőltetés nélkül. Anno szülés után volt, hogy három évig voltam majd 80 kiló, most pedig vagyok 55. Tehát simán le lehet fogyni kicsit idősebb korban is.


Csak neki kell kezdeni! Valamit te nem jól csinálsz, ha neked nem működik, az biztos.

A nőgyógyászati gondnak meg annyi köze lehet hozzá, hogy pszichésen működik nálad.

47. 7275fd03fa (válaszként erre: 45. - F3000dc5ef)
2012. okt. 28. 07:45
Szerinted nem indokolja, de érdekes módon mindig a fogyókúrám valahanyadik hetén jönnek elő ugyanazok a problémák. Az életmódváltást már rég megkezdtem ,a fokozatosság csak a járható út. Sokak szerint hiba az ,hogy a 10 év alatt felszedett kilókat néhány hét v. hónap alatt akarják leadni. Szerintem is hiba, nem is várok ilyesmi csodákat, de nálam nagyon lassan és nehezen indul el a fogyás. Ezek szerint ahogy sejtettem az életmódváltás lassú, de tartósabb hatásából hozhatom ki a legtöbbet, fogyókúra kilőve. Csak 10 év és elérhetem az álomsúlyt. Végül is még csak 40 éves leszek akkor.
46. Csokicsibe (válaszként erre: 33. - 130454e42d)
2012. okt. 28. 01:04
Ezzel én is így vagyok!! Nem is kívánom a reggelit+ha azt eszem, utána sokkal többet eszem napközben. Aztán nem tudom mi a jó, mert ugyanakkor a csapból is az folyik, hogy a reggeli a legfontosabb és nem szabad kihagyni, de nálam úgy érzem többet árt mint használ :S
45. f3000dc5ef (válaszként erre: 44. - 7275fd03fa)
2012. okt. 27. 23:49

Értelek. De ez nem változtat azon, hogy egyik fogyókúra sem indokolja a tizenx testi kínodat. Olyan mintha úgy indulnál neki bárminek, hogy az neked csak rossz lehet. és lám, valóban.

Nem kioktatás: ténymegállapítás.

Mondhatnám, hogy próbáld ki a paleot. nem fogyókúra, életmód.

44. 7275fd03fa (válaszként erre: 41. - F3000dc5ef)
2012. okt. 27. 23:45
Lehet, de akkor sem változtat azon hogy a fogyókúrától tizenx kínom van, amit egyesével sem lehet elviselni, hát még többet egyszerre. Ezért írtam, hogy nem a megrovásokra vagyok kíváncsi, hanem tapasztalatokra azoktól, akik szintén így érzik. És nem azért, hogy önsajnálatot tartsunk, hanem tapasztalatcsere céljából.
43. tavasz007 (válaszként erre: 1. - 7275fd03fa)
2012. okt. 27. 23:44

akkor ne fogyokurazzal! fogadd el igy magadat!!


rengeteg plusz 10-20 kilos not latok boldogan, es ragyognak, tapadanak rajuk a pasik.



eskuszom, nem ertem a noket!

42. 7275fd03fa (válaszként erre: 40. - Krisz42)
2012. okt. 27. 23:41
Köszi, akkor olvasok róla, hátha meggyőző benne valami.
2012. okt. 27. 22:45

Kedves fórumindító!

Kioktatás, vagy nem kioktatás, egyvalamiben veszett jó vagy: kifogás keresésben.

40. Krisz42 (válaszként erre: 38. - 7275fd03fa)
2012. okt. 27. 21:56
Na akkor neked talâltâk ki a Harcosok étrendjêt.Szerintem vedd meg a könyvet,nem nagy kiadás,a libriben még lehet kapni.Ha nem is fogod követni,még akkor is sok okos dolgot olvashatsz benne.Nekem sokat segített abban,h merre változtassak.Ráadásul ha betartod a leírtakat,este ehetsz.Ez egyébként régen nekem is bevált,pedig nem is tudtam,h ez életforma lehet.Kanadában úgy alakult,h reggelizni avokadót ettem piritóssal,paradicsommal,de keveset,aztán délben csak gyümölcs volt,este volt főttétel,aztán magokat ettem,ha még éhes voltam.Ott voltnem sózott,nem is volt drága.1hónap alatt lefogytam 56kg-ra,amennyi csak a két terhességem előtt voltam.És nagyon csinosan néztem ki.Sajnosez csak egy igeig tartott,aztán visszatétem a megszokott élethez.Mondjuk utána 58kg voltam,az se volt rossz.
39. 7275fd03fa (válaszként erre: 37. - Krisz42)
2012. okt. 27. 21:47
A sokszor evéssel nem tudtam fogyni . Viszont a napi 1 étkezés nem tudom mennyire jó a gyomornak meg a vércukor szintnek.
38. 7275fd03fa (válaszként erre: 32. - Krisz42)
2012. okt. 27. 21:44
A délelőtti éhezés engem sem visel meg annyira ,mint a délutáni vagy esti. A minden sütitől bűntudatosdi szerintem sem célravezető, mert hasznosabb néha mértékkel enni édességet, mint hetek óta ráéhezve befalni egy tábla csokoládét. Viszont este nem tudok koplalni, mert üres gyomorral gyakorlatilag nem alszom, egész éjjel forgolódok ha éhesen fekszem le. Úgyhogy nálam kilőve az este 6 után ne egyél verzió is.
37. Krisz42 (válaszként erre: 34. - C7a878c6b5)
2012. okt. 27. 21:39
Na végre,nem csak olyanok vannak,akik együnk sokszort hangoztatják.Mert mindenki szapulta a Harcosok érendjét,de én láttam a saját szememmel az eredményt egy ismerősnél.De sokan nem tudják miről van szó és lehurrogják.Én az felé próbálok lassan haladni és már most kezd beválni.Ahhoz,h vki igazán értse miről van szó,el kell olvasnia a könyvet.Én a testedzős részével nem foglalkozom-nem jön be-,de a többi nagyon tanulságos.Föleg,h mindenki paleozik,de azt elfelejtik,h akkor a 35 év volt az átlag életkor,most pedig kétszer annyi.Akkor mi a gond a táplálêkkal?Ott viszont az ókori harcosokat veszik alapul és azok tényleg izmosak voltak és bìrták a terhelést.
36. 7275fd03fa (válaszként erre: 18. - Emmaszabo22)
2012. okt. 27. 21:38
A kávét édesítővel iszom és az olyan ételeket is azzal készítem, amibe sok cukor kellene pl. paradicsom leves, borsó főzelék. Kólát ritkán iszom, és akkor sem literszámra. Az étkezés előtti víz nálam inkább fokozza az étvágyamat. Amúgy én is az életmódváltásban hiszek. Jógáznom tényleg kellene.
35. 7275fd03fa (válaszként erre: 16. - Globus)
2012. okt. 27. 21:30
Mert általában azzal kombináltam, hogy kisebb adagokat ettem 4 óránként ,így már 1,5 -2 óra múlva éhes voltam. De rendes adaggal sem bírom mindig a 4 órát, változó.
34. c7a878c6b5 (válaszként erre: 33. - 130454e42d)
2012. okt. 27. 21:04
Érdekes! Én is!
33. 130454e42d (válaszként erre: 29. - Globus)
2012. okt. 27. 21:04

Én délelőtt nem vagyok éhes, 1-2 óra körül eszem először. Ettől függetlenül nem sokat.

Mikor erőltettem a "reggelizni kell" dolgot utána egész nap éhes voltam.

2012. okt. 27. 21:01
Szerintem kezd úgy,ahogy én.42 vok és tudom,h a korral egyre nehezebb leadni.Én elolvastam idevágó könyveket,sport ès táplâlkozás terén is.Aztán próbáltam azt megvalósítani,amit család,3 gyerek mellett is lehet.Itt mindenki azt javasolja,ami szerinte a legjobb.Szerintem nem kell szélsőségek felé menned,nem is jött be.Én nyáron nyaralás alatt fogytam,mert ott könnyebb volt csak salataát enni hússal,legtöbbször étteremben ettünk,de mikor vége lett a nyaralásnak,akkor visszahíztam.Most kicsit kevesebbet eszem,kicsit többet mozgok-insanity,napi 40perc-,de nem dobtam ki mindent a szemétbe azét mert szénhidrát vagy azért,mert cukor van benne.Ha megeszem egy krémest,utána nincs bűntudatom,mert nem leszek több kg-ban,de a krémes utân sokáig nem vok éhes és előtte is keveseteszem,mert az is elég.Az tényleg működik,h picit kevesebbet eszel,nem kell sokszor,nekem az nem segített.Én a délelőttöket jobban bírom evés nêlkül,vmikor csak gyümi megy és délben eszem,de kb.fêl adagot,mert már összeszűkült a gyomrom.Aztán du. kis nasi,este megint kevés vacsi,de bevallom volt olyan is,h chipset ettem később a fiammal-olyat veszünk,ami valamennyire mentes a mesterséges anyagoktól.Na nem sokat ettem,de az se jött vissza.Pedig előtte nem fogytam semmit.Aprókat változtass és kb.két hét múlva kezd majdbeindulni a fogyás,de lehet ,h 1 hónap.A kúrák nem hoznak tartós eredményt,ráadásul a legtöbb káros,csak annak használ,akinek sok a túlsúlya.
31. c7a878c6b5 (válaszként erre: 29. - Globus)
2012. okt. 27. 21:00

Ez az!!!!

Én annak idején ch számolással kezdtem fogyni. Jó volt!

30. ec02f02fc5 (válaszként erre: 27. - 130454e42d)
2012. okt. 27. 20:59
Igen, az is megoldás.
29. globus (válaszként erre: 24. - 130454e42d)
2012. okt. 27. 20:54

Ez általánosságban azért nem válik be, mert hajlamosak vagyunk kihagyni a reggelit, délelőtt nem érünk rá, délben valamit bekapunk, aztán délutánra, estére úgy kiéhezünk, mint állat... este pedig bezabálunk, emberi tényező :D

Egyenletes étkezésnél ilyen nem fordul elő.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook