Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik, hogy egy nő RENGETEGSZER jusson el a csúcsra? fórum

Létezik, hogy egy nő RENGETEGSZER jusson el a csúcsra? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
100. bec1f7f165 (válaszként erre: 97. - Nikcsike)
2009. dec. 5. 19:46

Elsőnek tényleg a szégyenkezést vesd el!

A fél évente hüvelyi orgazmussal arra gondolsz, hogy csikló izgatással el tudsz élvezni? Mert akkor vesd el a francba azt a sok hülyeséget, amit leírnak, hogy az ilyen-olyan pontos orgazmusok mennyivel felsőbbrendűek és jobbak. "látványos női orgazmus" cím alatt vitáztam már erről.

Magad el tudod élveztetni? Mert ha ugyanúgy ingerled a csiklód, miközben szeretkeztek, akkor jó eséllyel célba érhetsz.


Ha pedig hüvelyi izgatástól is el tudsz menni, akkor valószínűleg lokalizálni tudsz egy területet, aminek az érintése jobban izgat, mint a többi. Nem tudom, a Te szexuális szokásaid mit engednek, és nem vagyok szégyenlős, és gátlásos sem, de magamnak ritkán nyúltam be, és nem gyakoroltam rá erre igazán. Ha érzed, hogy jó helyen jár a partnered, akkor annak a résznek az izgatását kell fokozni. Kézzel egyszerűbb.


Egyébként tök mindegy, hogy miként jutsz a csúcsra, és az sem baj, ha nem minig érsz el addig. Inkább az a kérdés, hogy élvezed-e a szeretkezést? Szerintem, ha ezt a gondolkodásmódot egyszer magadévá teszet, sokat könnyítesz a dolgodon ;)

99. bec1f7f165 (válaszként erre: 96. - 5e48d37001)
2009. dec. 5. 19:14
Az rettenetesen kevés! Csodásom, hogy nem hagytál fel a fogamzásgátló tablettávan.
98. dominós (válaszként erre: 97. - Nikcsike)
2009. dec. 5. 17:02

Ne irigykedj!

Ne szégyelld magad!

Attól nem jobb valaki, hogy sokszor "élvez". Mondhatnám, hogy a papír, de az itt nincs, csak monitor, sok mindent elbír, de a valóság néha más.

2009. dec. 4. 22:02

Őszintén szólva végigolvastam az elejétől a fórumot, és írigykedem ezekre a szerencsés hölgyekre!! Bár nekem is lenne! Én örülök, ha fél évente van egy hüvelyi örgazmus. Tudom ez lehangoló! Szeretnék változtatni. De hogyan?

Nagyon kiváncsi lennék rá! Bár tudom ezt leírni nem lehet. Persze párom ezt nem tudja. Inkább megjátszom magam mert szégyenlem egy kicsit hogy nincs.

2009. dec. 4. 21:11
Nálam olyan is van,hogy szinte összefolynak az orgazmusok,Sőt spriccelek is:o)Bár amióta hormonális gyógyszert szedek eléggé alacsony lett a libidóm,2 havonta 1x ha igénylem a kielégülést,de akkor minden van:O)
95. Zsuzsa88 (válaszként erre: 93. - Berbooo)
2009. dec. 4. 15:51

Szia!


Ha igazán szeretitek EGYMÁST (nem csak Te őt), akkor lassítsatok a tempón. Valamit nem jól csináltok. A szex mind2 félnek fantasztikusan jó kellene hogy legyen! Szasz23X-nek igaza van, az orgazmust tanulni kell. A férfiaknak megy ez nélkül is, de egy nőnek bonyolultabb a "felépítése" is, mint egy férfinak. Ha a párod csak megdug (bocsi a kifejezésért), hogy neki jó legyen, de nem törődik azzal, hogy neked jó -e, akkor csalódást kell okozzak, de nem a megfelelő partnerrel vagy, hiába is szereted, csak magával törődik. Egy igazi partner azt tartja szem előtt, hogy a párjának jó legyen. Az elején jó volt a szex? Ha már az elején sem volt jó, és ennyi idő után sem, akkor értelmetlen ugyanúgy folytatni mindent, ahogy eddig. Ha viszont az elején élvezted, de mostanában nem az igazi, emlékezz vissza, mi volt a kellemes, és mit változtattatok idővel, amiért most nem élvezed.


Miközben szeretgetitek, mondd meg (vagy ha szégyenlős vagy, mutasd meg) neki, neked hogy jó. Senki nem születik szexmasinának! :) Nekem 5 éves párkapcsolatom van, és egyszerűen tökéletes a szex! És még mindig nem unjuk egymást! Az eleje kicsit érdekes volt, meg elég soká' tartott, mire egyáltalán sort kerítettünk rá, de gyakoroltunk (csak ennyi kell, és az, hogy mind2 fél tisztelje a másikat), és ma már el sem tudom képzelni magam mással! Annyira jól ismer, ismeri minden mozdulatomat, minden porcikámat, mit szeretek, mi a jó nekem. Én szintúgy. Türelem, idő, és gyakorlás. Persze csak ha mind2en akarjátok. :)

94. Zsuzsa88 (válaszként erre: 87. - 93f8940be5)
2009. dec. 4. 15:40

Nem értem, miért kell lenézni valakit, mert fiatalabb. Pláne ezt így megfogalmazni! Gondolom, te is egy vagy a sok felhasználó közül, aki egyik-másik fórumba bekukkant, feszültséget teremt, jól bepofázik (már bocs), aztán egy értelmes válasz NÉLKÜL távozik!


Úgy látszik, te könyvből tanultad, milyen az IGAZI orgazmus. Akkor tessék, írd le szakszavakkal kifejezve a definíciót! Mutasd meg, te milyen okos vagy!


Nekünk így is fantasztikusan jó a szex (igaz, csajok?), te meg csak bújd azt a biológiaköyvet... Ezexerint rég lehetett, hogy utoljára a kezedben volt. Mi még emléxünk, mit tanultunk...

2009. dec. 3. 10:04
hogy az én életem menyire el van szurva 19 évesen másfél éve vagyok ugyanazzal a pasival akit szeretek , a gond csak az hogy másfél éve nem tudok elmenni nem is élvezem a szexet csak az ösztön hajt bele meg nem akarok a páromnak nemet mondani és valami szörnyű érzés nekem utána a kudarc és a reménytelenség érzése.
92. 874eb11dfd (válaszként erre: 87. - 93f8940be5)
2009. dec. 1. 12:37

neked milyen az orgazmus?

Amúgy meg nem kis dolog, ha egy nőnek van orgazmusa, akár ilyen, akár olyan...

van akinek semmilyen. Nőknél nehezebben megy.

viszont van olyan, hogy egymás után is el tud menni! Az tökjó :) És nem hiszem,hogy kétségbe kéne vonni , hogy tényleg orgazmus volt -e. A lényeg,hogy jó volt neki többször is! :)

91. 874eb11dfd (válaszként erre: 80. - 93f8940be5)
2009. dec. 1. 12:32
óóó. dejó hogy ezt látatlanban is tudod :D
90. Szasz23X (válaszként erre: 89. - 93f8940be5)
2009. dec. 1. 11:49

A valódi orgazmust tanulni kell. És ehhez olyan partner kell. Amit találhat az ember huszonévesen is :)

A biológiáról meg annyit, hogy EÜ-t tanultam, némi fogalmam köszönöm a kioktatást, de nekem is van.


Imádom az irigy negyvenes nőket, akik nem tudják elviselni, hogy fiatalon is élvezhető az élet :D

Elmondtál magadról mindent. Köszi :D

További kellemes barátkozást a hoxán :D biztosan menni fog :D

89. 93f8940be5 (válaszként erre: 88. - Szasz23X)
2009. dec. 1. 11:47

Nem degradáltalak benneteket, ti nem tudtok olvasni?

Mindössze kétségbe vonom, hogy valódi orgazmust éltek-e át.Nekem is volt fiatalon is, több is, de sorozatos? De én nem is vitázni akarok, egy valódi orgazmus után a női testnek pihennie kell.Kis biológia.Én még tanultam. Na pátok.Meggyőztetek, hogy nem éltek át valódi orgazmust.

2009. dec. 1. 11:42

Nem hinném hogy az orgazmus korfüggő lenne :D

Érdekes, 23 évesen nekem is megy a sorozatos orgazmus...de furcsa... nem hinném, hogy csak 40 fölött lehet ezt átélni. De ha neked csak addigra sikerült, akkor degradáld le nyugodtan a fiatalabbakat :D mert mi biztos butábbak/csúnyábbak/kevésbé egészségesek vagyunk...

87. 93f8940be5 (válaszként erre: 85. - Zsuzsa88)
2009. dec. 1. 11:38
Mivel 20 évvel fiatalabb vagy, nyilván sokkal okosabb és tapasztaltabb is.Mindaz, amit leírtál a szeretkezés kísérő jelenségei...de nem maga az orgazmus.Ennyi.
86. Zsuzsa88 (válaszként erre: 80. - 93f8940be5)
2009. nov. 30. 22:33
Akkor légy oly kedves, oszd meg velünk, mi az igazi orgazmus! Ha már így le vagyunk degradálva...
85. Zsuzsa88 (válaszként erre: 84. - 93f8940be5)
2009. nov. 30. 22:33
Nem értem, miért kell szőrszálhasogatónak lenni. Ahány nő, annyi test, és annyi élvezet! Van, akinek egetrengető, másnak egy csiklóorgazmus, másoknak akár egy kis bizsergetés is lehet fantasztikus! Vannak "nagyok", akik mindenkibe belekötnek, hogy csak és csakis akkor van orgazmusa egy nőnek, ha úgy megy el, ahogyan egy férfi (folyadék kilövellésével), de az átlag nőnek, mikor testét-lelkét elönti a forróság, és a fantasztikusan jó érzés (valamint vizelési kényszer) mellé párosul az, hogy a keze-lába mintegy görcsbe áll, az öklei összeszorulnak, a lábujjai is begörbülnek, és az ember lányának nincs nyála, szerintem elég. Mások meg csak kötözködjenek, hogy az IGAZI orgazmus ilyen és ilyen, úgyis biztos csak könyvből nézik ki. Nem mopndhatod azt, hogy, ha valaki egy egész estén át tartó szeretkezés után úgy dől az ágyba, mint egy hulla, és nem a fáradtságtól, hogy nem volt orgazmusa... Szerintem.
2009. nov. 29. 11:20
Na, akkor írja le valaki, aki "rengetegszer" eljutott a csúcsra, hogy milyen jelenséget tapasztalt minden egyes csúcsdöntéskor....merthogy vannak fiziológiás jelek, amelyek csakis a valódi orgazmus átélésekor jelentkeznek.
2009. nov. 27. 12:58
Sok sok gyakorlassal lesz majd tobb is .:))
82. vkatka
2009. nov. 27. 11:02

Hát én nem tudok többször elélvezni!

Pedig próbáltuk már, de nem ment egyikőnknek sem.

Általában egyszerre élvezünk el a párommal és az bőven elég. Egyetlen alkalommal sikerült kétszer, de az már másik menet volt :P

2009. nov. 27. 10:43
Nekem egyelore 4 a sajat rekordom, de a 2-3 az atlag. Ritka eset amikor csak 1 van es a mostani parommal meg sosem volt hogy ne elvezzek el.
2009. nov. 27. 10:13
Ti nem tudjátok, mi az igazi orgazmus!!!
2009. nov. 27. 10:12
Mese.
2009. szept. 23. 15:09
Persze !!Nekem a párom valamikor 7-szer is eljut a csúcsra,és mindegyik intezív és erős!!
77. Yulcsy
2009. máj. 13. 11:06
Persze, hogy létezik :-))
2009. máj. 13. 07:03
Természetesen, ha az első már megvan a többi könnyen megy, csak az a baj h a legtöbb pasi az elsőnél abbahagyja.Be kell "idomítani őket":D
75. Sena
2009. máj. 12. 21:57
Egyszer némi alkoholos befolyásoltság alatt sikerült elérnem... nem tudom mennyit, mert nem számoltam, de volt vagy 10. És behatolás nem is történt! Szóval semmi sem lehetetlen. :)
2009. máj. 3. 14:15
Hát igen csak jónak kell leni a pasinak.Nekem minden szupi:)és állandóan.
2008. okt. 3. 16:47
Hmmm, Én egynek is örülnék!
72. Donyta (válaszként erre: 70. - 05e44c0b29)
2008. okt. 3. 08:01
Különben sem hinném, hogy a férjem pont neked mesélne a sexuális életéről, mert én nem voltam! Ja! És nem is tudtam, hogy ilyen ismert lettem, hogy már hírhedt is vagyok.. :D De boldog is lettem most, hogy ezt tudom!
71. Donyta (válaszként erre: 70. - 05e44c0b29)
2008. okt. 3. 07:58
Igen? Tán te voltál aki ennyiszer kielégített? De jó, hogy itt is talizunk!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook