Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyi időbe telik kb. megcsinálni a tetkósnak olyan 10 cm nagyságú lepkét? fórum

Mennyi időbe telik kb. megcsinálni a tetkósnak olyan 10 cm nagyságú lepkét? (tudásbázis kérdés)


2012. dec. 29. 17:27

Attól függ milyen a minta-realisztikus vagy rajzfilmes stílusú.

De egy alkalommal el kell készülnie, hogy hány óra az a mintától tetoválótól(gépei festékei) is függ.

Jobb géppel festékkel haladósabb a munka.

A stúdiók csak olyan festékeket használhatnak, amelyeket az ÁNTSZ bevizsgált és engedélyezte a festéket.Megkérdezheted a tetoválót milyen festékkel dolgozik.

Egy jó tetoválónál nem kell a festéket megvenned, van akkora forgalma, hogy megveszi a színsorát(jól dolgozik, pénze is van).

Ha szépen dolgozik a tetováló(nem dolgozza túl a bőrt, technikája is jó) és megfelelően kezeled a gyógyulás során, vigyázol rá nem gyullad be, akkor az elkészült tetoválást nem kell újra átütni! Esetleg egy két gombostűhegynyi részen javítani.

A kezelést a naplómba találod.

De nem testápolóval kell kenni, csak a Bepanthen!

Tetoválót pedig olyat keress akinek az ilyen típusú már elkészült tetoválásai szépek!(nem a rajzai, nem a más jellegű munkái)

Ha lehet stúdióba menj, akár több stúdióba is.

A google segít keresni, vagy a Tattoo Magazin.

Mi pillangót mindig jó minőségű, nagy felbontású fotóról tetoválunk, nem rajzoljuk ki-így még szebb még élethűbb lesz.

2012. okt. 29. 22:45
ja amúgy van direkt tattoo magazin, ott is fel vannak tüntetve a munkák a készítővel. érdemes nézegetni.
2012. okt. 29. 22:44
a lila biztosan nem, a rózsaszín hááát.. lényegében nem. szerintem az még nem vészes. de amúgy függ ám attól is, milyet használ a tetováló! Én Pécsen tetováltattam Séra Károlynál. Na nem csalódtam benne! Hogy más mit használ nem tudom, de sajnos beszéltem már csalókkal is... akik elő adták hogy olyan színt kérek ami neki nincs kell vennie egész patronnal és azt ki kell fizetnem. én meg ja persze.. mert mondta h az húúú ilyen jó minőségű. Na az ilyen átverés. Szakma szégyene. Séra Károly munkájában megbízok.
16. textilbaba (válaszként erre: 15. - Punkvirág)
2012. okt. 29. 07:31

külön testápoló? De jó, ezt még nem is hallottam.

Szerinted a rózsaszín-lila szín hamar megkopna, vagy ugyan így 5-8 évente kell korrigálni?

2012. okt. 27. 23:53
nem káros, a fekete sem, a színes sem :D a test a vászon :) a szín megfakul, főleg az élénkek, citrom, fehér, stb. 5-8 évente vissza kell menni, rád rakja újra. Mivel ez korrigálásnak számít, elvileg pénzt nem kér el érte, vagy keveset. Amúgy van tetoválásra külön testápoló. Én nem használok... de nem drága.
2012. okt. 27. 09:01

és ha többször ütik át?

amúgy a színes tetkó "károsabb" mint a fekete?

2012. okt. 27. 08:54
A menyemnek a karján a rózsa teljesen elveszítette a színét. Már csak a kontúrok látszódnak.
2012. okt. 27. 08:34
a színes tetoválás drágább?
2012. okt. 27. 08:33
Mennyi időbe telik megtanulni helyesen írni!???? :/
10. b81fcd1219 (válaszként erre: 9. - Textilbaba)
2012. okt. 27. 08:30

Megnézed a munkáit és az árát.Érdemes több tetoválót megkérdezni és aki komolyan vesz és nem úgy néz rád,hogy te köcsög mit akarsz és még árban is korrekt,akkor oda menj.


Egyébként meg megkopnak a színek évek alatt.

2012. okt. 27. 08:20

hát de honnan tudom, hogy ki a jó tetováló, ki dolgozik jó színekkel, szép munkával?

Lutri az egész :-(

nem ismerek senkit e téren.

2012. okt. 27. 08:15
Attól függ ki csinálja:-),a minőség az nagyon fontos,az a legfontosabb...örök életen át viseled,gáz lenne miatta szégyenkezned.Időben szerintem max 1 óra...
2012. okt. 27. 07:38

Na, idevág a kérdés, engem is most egy színes kis tetkó foglalkoztat :)

Nem tudom a színe kikopik-e, bár nem hiszem amilyen spéci cuccokkal szoktak dolgozni.

2012. okt. 27. 07:18

Sziasztok!

jaj de jó a kérdés :-)

Pont én is fel akartam tenni tetkós kérdést, de ha már itt vagyunk, hagy csatlakozzak én is.

Ha jól tudom kb 10 cm-eset csinálnak 1 óra alatt, persze függ a mintától. De többször át kell ütni ha színes.

Én kb 12-14cm-es tündérkét szeretnék, de színeset.. szerintetek kikopik a szín hamar?

Rózsaszín és lila szín van a tündérkémbe.

5. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Leylababa1990)
2012. okt. 27. 07:02
írj mothertigernek! nekem ő csinált egy 7 cmist, max. 1 óra volt, de lehet még annyi se!
2012. okt. 27. 00:43

ha szines meg arnyekos ,akkor 2-3szor .....1 masfel ora....attol fug miljen komlex a tetko....

szoval hajra.....:)

2012. okt. 27. 00:21
tudom hogy attol fugg de atlagba
2012. okt. 27. 00:20
attól függ ki csinálja :)
2012. okt. 27. 00:18
Mennyi odobe telik kb. megcsinalni a tetkosnak olyan 10cm nagyságu lepkeét?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook