Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Páromat szeretném lenyomozni, szerintem megcsal. Milyen módszerek vannak? fórum

Páromat szeretném lenyomozni, szerintem megcsal. Milyen módszerek vannak? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. nov. 2. 22:35

Ha nem ez a lány, akkor jön egy másik. A lényegen nem változtat, Téged nem szeret!

Nálam a történetben több dolog is kiverte a biztosítékot, ennek negyedét sem tűrném el. Legyen már egy kis tartásod könyörgöm! Egy másik nővel megy el kajálni a születésnapján? 4 év után? Te komolyan ezt eltűrted? Meg, hogy heti egyszer találkoztatok a nő miatt, amit tudtál is? ezek után még mit akartál volna nyomozni?

Tedd túl magad rajta, de nagyon gyorsan!


"Ahol valami befejeződik, ott egy új elkezdődik."

Ez annyira igaz, nézd így a dolgot!

53. Mari20
2012. nov. 1. 10:17

én nem nyomoznék, minek?

ha félre jár, akkor Te már nem vagy elég neki

fogad el


aki szabad az nem akar elmenni


a féltékenység betegség


azt feltételezed amire te is képes vagy


gondolkodj el ezeken

52. f64f0d9a69 (válaszként erre: 51. - Michelle.r)
2012. nov. 1. 10:05

Máshogy nem is nagyon lehet...

A változatosság gyönyörködtet!

51. michelle.r (válaszként erre: 49. - F64f0d9a69)
2012. okt. 31. 23:01
Én is így gondolom ;)
50. michelle.r (válaszként erre: 47. - Lemonchello)
2012. okt. 31. 23:01

Én azt mondom, légy hálás ennek a lánynak. Ha ez a pasi egy hétéves kapcsolatban bárki mással ment el a szülinapját ünnepelni, nem veled, akkor egy igazi szar alak :(


A hűség döntés és nem szerencse kérdése. Ne azért legyen veled, mert senki más nem hívja :/

49. f64f0d9a69 (válaszként erre: 44. - Lemonchello)
2012. okt. 31. 13:49

Maradjon is meg annak ami: EX!

Az a csaj semmit sem tett tönkre, felszínre hozta az igazságot... :(


Kezdj új életet!

Sok szerencsét kívánok!

2012. okt. 31. 12:54
A csaj nagyon tudja befolyásolni az exemet,sokkal jobban mint én valaha is tettem volna,bár erre soha nem volt példa de mégis úgy intézte a dolgait a csaj,hogy ő jöjjön ki jól.Most meg ha tévedek már alig beszélnek,már nem flörtölgetnek facebookon,meg a csaj más pasikkal is flörtölget.
2012. okt. 31. 12:53
Addig nem volt az,hogy heti 1szer taliztunk még a lány nem jött a képbe...addig szinte minden nap beszéltünk ha nem is tudott át jönni vagy találkozni velem akkor is a munkahelyéről írt nekem facebookon,ha tudott hívott mindent meg tett.De amikor "szóba képbe"jött ez a lány máris nem akart velem találkozni csak heti 1szer...Szerintem akkor sem fogom máshogyan gondolni,mert ehhez 2en kellettek és a csaj tudta,hogy én vagyok mégis be kavart azzal,hogy el hívta a pasimat ide oda vásárolni,meg kajálni..Én meg otthon ültem a születésnapján mert a csaj el vitte őt kajálni...
46. 8ef78160df (válaszként erre: 45. - Michelle.r)
2012. okt. 31. 10:33
Így van!
45. michelle.r (válaszként erre: 44. - Lemonchello)
2012. okt. 31. 00:09

Nem a lány tette tönkre. Ha lehiggadsz, másképpen fogod látni. Ő csak eszköz volt,hogy meglásd milyen élet vár a pasi mellett. Hetente egyszer találkozott veled, nyűgnek tekintett, és úgy beszélt veled, akár egy utált idegennel.

Ez a kapcsolat halott volt a lánytól függetlenül is :(

2012. okt. 30. 23:35
Köszönöm szépen a hozzászolásokat.7éve ismerem de abból 4évet voltunk együtt.Tudom ez már nem számít csak,hogy tiszta legyen a kép.Igen rá jöttem ez van...ha nincs ló jó a szamár is helyzetben voltam...Kerülöm őt nem nagyon beszélek vele,de mégis meg keres,ezért nem értem akkor miért mondta,hogy nem akar semmi kényszer dolgot csinálni,Meg mondtam neki,hogy ne nézzen hülyének rá jöttem mi a szitu,nos a lány tényleg nem akar tőle semmit,hanem csak húzza az exem agyát,mert neki nagyon bejön ha mindenki oda van érte...ezért neki is megköszöntem,hogy ilyen szépen tönkre tett egy kapcsolatot,amiben semmi komoly gond nem volt.és még vallásosnak mondja magát a lányzó,még majdnem meg is sajnáltam....
43. 728bc799e2 (válaszként erre: 42. - Fibi82)
2012. okt. 30. 12:18
egyet értek!
42. fibi82
2012. okt. 30. 10:01

A párod beleszeretett ebbe a lányba. Egyértelmű.Jobb, ha minél előbb kilépsz. Nem a lány miatt, hanem magad miatt.

7 év az 7 év, de ne ezt nézd. Te szenvedsz ebben a kapcsolatban, mert nem tisztelnek, hülyének néznek.

Érted??? NEM SZERETNEK!

Valószínű, h a párod bele an esve ebbe a lányba, de a lány nem akarja a pasit. Viszont azért nem lécelt még le tőled, mert amíg nincs a "ló" jó vagy te is. Ami terád nézve nagyon megalázó helyzet.

A pasi mást szeret, téged nem szeret.


Lépj ki! Ha nem lépsz ki, a 7 évből 8, a 8-ból 9..stb szenvedés lesz.

Így "csak" 7 év, de minél tovább húzod, annál jobban pórul fogsz járni!


Remélem jól döntesz. Ja, amúgy nem te rontottad el. A szerelem nem tart örökké, egyszerűen nem vagytok egymáshoz illők. Ennyi.

2012. okt. 30. 08:44
Érdekes, hogy át kell esni jó néhány ilyen sztorin, mire az ember ésszel tud élni! Jártam hasonlóan, először kiabáltam, ellenőrizni akartam stb., de aztán taktikát váltottam. Engedtem, had menjen! Én belül éreztem, hogy mi összetartozunk, majd hét éve voltunk már együtt. Tudtam, hogy amint megérinti a szele, hogy elveszíthet igazán, akkor átértékeli a dolgot. Ha meg mégsem, akkor jobb hogy megszabadultam tőle. Elköltözött, élte az életét. Én meg hirtelen boldogabb voltam, mint valaha. Ő persze vissza akart jönni! Csak közben megismerkedtem valakivel. 2 hónapja voltunk külön, mikor megismertem a mostani barátomat, akitől már van egy 2 éves gyönyörű kislányom! Mindennek oka van!
40. szöszke40 (válaszként erre: 31. - 657cb515d9)
2012. okt. 30. 06:23
Jaja:D onnan minden kiderül!:))
39. f64f0d9a69 (válaszként erre: 33. - Lemonchello)
2012. okt. 28. 14:49

Már megunt.

kiszeretett belőled.

Nem te vagy a nagy Ő.


Aki el akar menni, azt el kell engedni!

Minek okot keresni?

Ez van...

Ahol valami befejeződik, ott egy új elkezdődik.

Semmi értelme annak amit most akarsz csinálni...

38. c548cc9d99 (válaszként erre: 26. - Lemonchello)
2012. okt. 28. 14:22
ez elég egyértelmű hogy nem szeret,majdnem rosszul van tőled. írja le? vagy mikor fogod fel? sajnálom de ez van. még ma dobd ki oda ahová való
37. 728bc799e2 (válaszként erre: 26. - Lemonchello)
2012. okt. 28. 13:26
tipli a srácnak!!! nehéz lesz neked, de nem érdemel meg téged! ilyen tapló dumát!!!
36. Myra (válaszként erre: 33. - Lemonchello)
2012. okt. 28. 12:50
Sokan szóltak itt hozzá és mindenki ugyan azt mondja, ezen talán gondolkozz el. Nézd teljesen mindegy hogy megcsalt e vagy csak kialakulóban van egy másik szerelem az ő részéről elmúlt irántad a szerelem ez biztos. Ha nem így lenne akkor másképp viselkedne. Hidd el nem érdemes azon gondolkoznod és emésztened magad mit rontottál el. Lehet semmit. Egyszerűen elmúlt. Egyszer minden elmúlik és ezen nem érdemes rágódni.Inkább nyiss a világra. Ismerkedj, foglalkozz mással, nem muszáj azonnal egy másik kapcsolatba vetni magad, mert az ilyenkor rosszul szokott elsülni, inkább kösd le fölös energiádat más elfoglaltsággal és ismerkedj, barátkozz és hidd el jönni fog az az ember akinek csak te kellesz. Te leszel számára a nagy Ő. Ilyen kapcsolatváltásokat mindenki átél élete folyamán, a váltás nehéz, tudom.Fel a fejjel és menj tovább.
2012. okt. 28. 12:17

Nézd. Szerintem egy kapcsolat 1, 4 vagy bármennyi év után is ellaposodhat. Nálatok úgy tűnik, kiveszett az érzelem, már nem tudtok egymással rendesen kommunikálni. Már nem bízol benne, mert látszólag okot ad rá. Szerintem akárki kerülne ilyen helyzetbe, nagyon megviselné, és nem tudná hosszabb ideig eltűrni. Ez a lány, akármit mond, rá van kattanva a pasidra, és a pasidnak sem közömbös. Tetszik neki, ő maga mondta, flörtölgetnek, és a csaj írogat neked. Mérlegeld, hogy ez neked jó-e és lehet-e ezzel kezdeni még valamit. Szerintem nem. Ha nem bír magával, akkor legyen boldog vele. Lehet, hogy pár év után majd az a csaj jár így, mint te, mert helyette is talál mást. Ez a "tetszik nekem, de csak barátok vagyunk" dolog nekem elég átlátszó. A csaj meg mit mondott volna neked? Persze, hogy azt, hogy nem akar tőle semmit.

Nehéz megtenni az első lépést, pláne ha még küzködsz önmagaddal is, de ez egy halálra ítélt kapcsolat.

34. 657cb515d9 (válaszként erre: 33. - Lemonchello)
2012. okt. 28. 10:27

Ne magadat hibáztasd!!!!

Amúgy minden rendben volt nálatok a 4 év alatt?

2012. okt. 28. 10:24

Igen tudom,hogy tovább kellene lépjek,de addig ameddig nem tudom,hogy én mit csináltam rosszul saját magamat hibáztatom.Hiába fáj amit csinál velem akkor is azt hiszem,hogy ennek azért valamilyen oka csak volt,hogy nem én kellek neki,hogy már nem akar velem lenni...:S

Sajnos magamat fogom hibáztatni még rá nem jövök mi folyik itt,ha tudnám igaz,hogy nem lenne könnyebb,hogy kitudja mióta vagyok hülyének nézve de legalább nem magamat hibáztatnám.Ezért is írtam ezt a fórumot,hogy nem tud valaki valamilyen facebook feltörö programot?tényleg nagyon szeretném tudni mi folyik itt.Tudom most sokan hülyének fogtok nézni meg,hogy nem vagyok nornális nem éri meg,hogy ki idegeljem magam,De ha nekem így könnyebb lezárni megpróbálom minthogy itt üljek kétségbeesve és azon gonolkozván vajon mit is rontottam el!!!

32. 657cb515d9 (válaszként erre: 26. - Lemonchello)
2012. okt. 28. 10:03
Hagyd a francba ezt a pasit! Ne viseld el ezt a megaláztatást tőle, bármennyire is fáj :((
31. 657cb515d9 (válaszként erre: 5. - Lemonchello)
2012. okt. 28. 10:00
Törd fel a facebookját :)
2012. okt. 28. 05:36
Örülj hogy nincs gyerek a kapcsolatból..Hagyd ott mert megcsal ha bizonyitékot akarsz,saját szemeddel látni azzal csak magadnak okoznál nehéz perceket..Keress jobb embert magadnak!Sok szerencsét hozzá!
2012. okt. 27. 16:50
Bocsi, ez félrement
2012. okt. 27. 16:49

Csajok, akit nagyon reggel műtenek, az is bent tölt egy éjszakát?

És másnap reggel go, vagy azért lehet délutánig is maradni, ha úgy alakul?

2012. okt. 27. 13:50
Úhhh ez nagyon gáz duma! Koccantsd le, ennél minden normális nő többet érdemel.
2012. okt. 27. 13:04

Nagyon szépen kösznömöm mindenkinek,hogy írtatok:)

Nagyon jól esik,hogy ennyien próbáltok segíteni!

Hát igen aludtam rá egyet,hogy megnyugodjak és tényleg nincs már szerintem ennek így a továbbiakban értelem...Azt hiszi én változtam és nekem kéne változtatnom a modoromom a stílusomon:(Pedig én kedves vagyok/voltam vele.Ha kérdeztem folyton le cseszett,hogy miért faggatom őt!Ha barátok ha nem barátok nem tudok mit kezdeni velük.De azért a lány is szégyelheti magát,hogy ismer tud rólam és képes így bele mászni a kapcsolatunkban.Igen soha nem fogom meg tudni,hogy csak barátok voltak vagy történt annál többi is,de jobb is ha nem tudom,csak tönkre tenne a dolog!!Tegnap beszéltem "barátommal"azt mondta nem akar semmi olyat tenni ami kényszer neki...és ezt arra mondta mikor megkérdeztem tőle,hogy nem akarsz át ölelni?nem akarsz meg érinteni?Erre azt mondtam neki mi van én már csak kényszer vagyok számodra...És azt mondta ezt utálja bennem,hogy semmit nem fogok fel,és mindent csak kiforgatok!!Most akkor tényleg ennyire hülye vagyok,vagy ő az???Szerintetek ez mit jelent?Én értelmeztem rosszul vagy csak kicsúszott a száján aztán rá jött,hogy nem akar megbántani és inkább rém terhelte a dolgot?Azt mondta nem tudja szeret-e még,de azt igen,hogy van esélyem nála...Hát bocsánat de bassza meg....4év után azt mondja nekem van esélyem!??

2012. okt. 26. 20:32
ne nyomozgassál, itt annak már nincs értelme. Lépj tovább. Nehéz az biztos, de hosszú távon jobban jársz
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook